Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 9. kolo 21.03.04

Poslední kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Lanškroun FYGR - Němčice 2,5:2,5, H.Čermná B - Mistrovice 3:2, Kunvald C - Linhartice 0,5:4,5, Č.Třebová C - Žamberk D 4:1


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 10
Výsledky 9. kola

              TJ Lanškroun C - volný los                              TJ Lanškroun FYGR - Sokol Němčice

                                                                                                                                      1.     Heger M.          1250       1/2      Racek J.             1561

                                                                                                                                      2.     Boháč L.           1635       1/2      Myška F.           1631

                                                                                                                                      3.     Paukert I.         1000       1/2      Hůlka L.           1656

                                                                                                                                      4.     Štefl S.               1594       1:0      Dubišar J.         1000

                                                                                                                                      5.     Fabian K.         1250       0:1      Müller R.          1000

                                                                                                                       2.5 : 2.5

Sokol Horní Čermná B - Sokol Mistrovice                       ZD Kunvald C - ŠK Linhartice

      1.     Cimprich M.     1000       1:0      Macháček M.        1289                    1.     Tobiška J.         1453       0:1      Cedzo Š.            1789

      2.     Betlach J.          1465       1:0      Valenta R.             1499                    2.     Mlynář M.        1444       1/2      Dvořáček A.    1518

      3.     Šilar K.              1250       0:1      Krejčí L.                1506                    3.     Rusz R.             1609       0:1      Nečesánek V.   1467

      4.     Šilar K.              1533       1/2      Janota J.                 1250                    4.     Michalička V. 1505       0:1      König M.          1529

      5.     Pecháček T.      1000       1/2      Mikmek P.            1100                    5.     Kubíčková E. 1250       0:1      Dvořáček P.     1000

                                     3 : 2                                                                           0.5 : 4.5

    Loko Česká Třebová C - SK Žamberk D                                                  

      1.     Horský J.          1626       1:0      Pelinka F.             1250                                                                 

      2.     Tomek T.           1545       1:0      Charvát V.             1471                                                                 

      3.     Pelcl K.             1525       1:0      Hynek P.               1250                                                                 

      4.     Vůjtěch P.        1250       0:1      Kopal V.                1000                                                                 

      5.     Gregor P.          1000       1:0      Felcman T.             1100                                                                 

                                     4 : 1                                                                                

 

Konečná tabulka

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                      8    5    3    0         13     28.5   :  11.5

                   2.   Loko Česká Třebová C                      8    4    3    1         11     23.5   :  16.5

                   3.   ŠK Linhartice                                    8    4    2    2         10     25.5   :  14.5

                   4.   ZD Kunvald C                                    8    4    1    3           9     19.5   :  20.5

                   5.   TJ Lanškroun C                                 8    3    2    3           8     20.5   :  19.5

                   6.   Sokol Horní Čermná B                       8    2    3    3           7     19.5   :  20.5

                   7.   Sokol Němčice                                   8    2    2    4           6     16.5   :  23.5

                   8.   Sokol Mistrovice                               8    2    2    4           6        15   :  25

                   9.   SK Žamberk D                                   8    1    0    7           2     11.5   :  28.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.