Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajské soutěži východ


1 SK Žamberk D 492   2 ŠK Linhartice 1765
1 Šulc Jiří 27.07.62   1 Sojma Zdeněk 1910 21.01.63 H
2 Pelinka František 3 26.12.54   2 Grepl Pavel 1841 26.01.69 H
3 Charvát Václav 1471 29.09.49 K 3 Cedzo Štěpán 1789 15.07.53 H
4 Hynek Petr 3 22.01.88   4 Haupt Petr 07.05.58  
5 Kopal Vladimír 20.03.59 ZK 5 Dvořáček Alois 1518 20.07.56 K
6 Kalous Josef 1287 18.07.35   6 Nečesánek Vítězslav 1467 08.12.41  
7 Felcman Tomáš 4 28.06.92   7 König Milan 1529 30.08.31  
8 Mazura Ondřej 4 09.03.93   8 Šenkýř František 1287 11.12.40  
9 Lorenc Josef 4 21.01.93   9 Soška Květoslav 4 27.02.58 ZK
10 Mlíčka Filip 4 01.11.91   10 Hrbata Rudolf 12.01.58  
11 Kolář Otto 4 27.08.82   11 Dvořáček Petr 30.04.82  
12 Verbík Jaromír 4 15.01.91   12  
13 Weis Josef ..   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Sokol Mistrovice 860   4 Sokol Němčice 1616
1 Macháček Martin 1289 10.04.65   1 Racek Josef 1561 07.03.65 K
2 Valenta Rudolf 1499 10.04.51 K 2 Myška František 1631 03.07.63 H, ZK
3 Krejčí Lukáš 1506 08.05.70 ZK 3 Hůlka Libor 1656 29.12.70 H
4 Janota Jiří 3 08.06.58   4 Dubišar Jiří 04.11.63  
5 Halbrštát Karel 3 28.10.55   5 Vrbický Ladislav 11.07.75  
6 Langr Petr 1374 21.03.69 H 6 Müller Roman 19.01.73  
7 Špinler Bronislav 23.08.65 H 7 Pokorný Josef 27.02.41  
8 Mikmek Jiří 3 15.05.77   8 Dědourek Stanislav 27.12.85  
9 Mikmek Petr 4 17.04.81   9 Rozlívka Michal 13.05.88  
10 Hubálek Vladimír 26.02.65   10 Suchánek Petr 20.09.47  
11 Halbrštátová Kateřina 4 25.02.89   11  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 TJ Lanškroun C 955   6 Lanškroun FYGR 1404
1 Novák Miroslav 1679 19.07.54 V 1 Pokorný Tomáš 2262 22.10.69 V
2 Novák Michal 1456 19.04.87   2 Heger Miroslav 2 24.06.68 ZK
3 Křivohlávek David 3 18.01.89   3 Boháč Luboš 1635 21.05.49  
4 Novák Miroslav 3 31.10.88   4 Paukert Ivo 11.01.74  
5 Marek Josef 1633 09.07.41 ZK 5 Paukert Vladislav 1717 08.08.38  
6 Palla Miroslav 4 21.11.88   6 Smejkal Bohumil 2136 30.01.52  
7 Marek Michal 1811 03.06.71   7 Fabian Karel 1566 14.03.64  
8 Snítil Josef 4 19.11.91   8 Zubík Miloslav 1642 01.03.63  
9 Viktorin Jaroslav 1517 24.04.57   9 Štefl Stanislav 1594 26.03.45 K
10 Krištof Jiří 1593 29.09.57 K 10 Palla Květoslav 1551 12.04.53 V
11 Marek Michal 4 22.12.93   11 Fabian Karel 3 20.12.31  
12 Cacek Tomáš 4 12.04.94   12 Křiklava Josef 3 11.09.59  
13 Brejša Vít 4 01.06.92   13 Sonntag Adolf 3 16.06.09  
14 Skalický Pavel 4 06.12.90   14  
15 Rybka Martin 4 24.07.86   15  
16 Pohan Lukáš 4 30.12.91   16  
17 Papík David 3 31.07.86   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 Sokol Horní Čermná B 739   8 ZD Kunvald C 1457
1 Cimprich Miroslav 08.05.76 V 1 Tobiška Jaroslav 1453 06.04.41 K
2 Betlach Jan 1465 06.10.76 ZK 2 Mlynář Miroslav 1444 04.07.49  
3 Vacek Miroslav 1484 04.02.57 K 3 Rusz Roman 1609 29.05.72 ZK
4 Šilar Karel 3 26.04.49   4 Michalička Václav 1505 25.09.46  
5 Oplištil Jaroslav 3 20.04.50   5 Klatka Martin 1274 21.11.67  
6 Nikl Josef 3 08.12.49   6 Duchene Francois 16.11.74  
7 Šilar Karel 1533 20.08.52   7 Šejnoha Lukáš 4 11.04.77  
8 Marek Jan 20.01.76   8 Kubíčková Eva 3 27.10.59  
9 Krudenc Jaroslav 4 14.01.56   9 Křehký František 4 01.08.44  
10 Pecháček Tomáš 12.04.90   10 Kopecký Miloš 4 28.01.62  
11 Fišar Adam 20.09.89   11 Hommer Milan 3 13.08.84  
12 Šilar Josef 21.10.90   12 Vymetálek Petr 4 15.11.56  
13 Motl Vojtěch 08.05.92   13 Kopecká Eliška 29.11.92  
14   14 Tobiška Jaroslav 06.08.79  
15   15 Kurka Bohumil 4 19.04.49  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Loko Česká Třebová C 1573   10    
1 Švec Karel 1605 16.07.75   1  
2 Horský Josef 1626 07.03.59   2  
3 Tomek Tomáš 1545 07.02.75   3  
4 Pirkl Luboš 1510 19.01.82   4  
5 Paluda Jiří 1578 05.04.41 K, V 5  
6 Pelcl Karel 1525 17.07.63 V 6  
7 Vencl Jiří 2 28.02.36   7  
8 Vůjtěch Petr 3 21.02.41 ZK 8  
9 Drobný Petr 21.02.69   9  
10 Pirkl Josef 3 18.11.17   10  
11 Hurt Jiří 3 09.09.44   11  
12 Jeník Josef 3 22.01.22   12  
13 Soukup Jan 1382 10.05.84   13  
14 Prax Ivo 1814 02.10.83   14  
15 Tapušík Eduard 05.09.43   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.