Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Litovel 2004 - rapid 28.08.04

Osmého ročníku turnaje 'Královská hra v královském městě s královským pivem' v rapidu se zúčastnila také početná výprava hráčů z našeho kraje. Ve startovním poli 94 hráčů se nejlépe dařilo lanškrounským zástupcům Janu Bernáškovi, který skončil na třetím místě a Marianu Sabolovi na šestnáctém místě, pardubičtí a ústečtí hráči až na výjimky poněkud zaostali za očekáváním.


Poř. Příjmení a jméno LOK Klub Body Progr. Buch.stř. Buch.
1 Veselovski, Sergej 2352 Opava 8,0 43,0 45,5 58,5
2 Velička, Petr 2437 Ostrava 7,5 40,5 42,0 54,5
3 Bernášek, Jan 2392 Pardubice 7,0 36,5 40,5 52,0
4 Skácelík, Petr 2269 Brno 7,0 32,0 34,5 46,0
5 Sosna, Jan 2406 Zlín 6,5 36,5 41,0 54,0
6 Lechtýnský, Jiří 2431 Turnov 6,5 35,5 42,5 54,0
7 Kalod, Radek 2461 Opava 6,5 35,0 38,5 49,5
8 Blumel, Oto 2244 Kroměříž 6,5 34,5 38,0 50,0
9 Holemář, David 2386 Brno 6,5 30,0 36,5 47,0
10 Vyskočil, Neklan 2318 Brno 6,0 34,5 39,0 49,5
11 Mudrák, Josef 2353 Kroměříž 6,0 34,0 38,0 49,0
12 Cagašík, Tomáš 2239 Ořechov 6,0 33,5 39,0 49,0
13 Urbanec, Ladislav 2265 Zakřany 6,0 32,5 37,5 48,0
14 Michenka, Josef 2339 Ostrava 6,0 32,0 38,5 50,0
15 Borik, Juraj 2175 Slovensko 6,0 32,0 38,0 49,5
16 Sabol, Marián 2343 Lanškroun 6,0 31,0 36,0 47,5
17 Sochor, Stanislav 2105 Grygov 6,0 28,5 35,5 44,0
18 Žilka, Štěpán 2283 Litovel 5,5 33,0 40,0 51,5
19 Blažková, Petra 2225 Brno 5,5 30,5 39,5 50,0
20 Kárník, Pavel 2317 Pardubice 5,5 30,5 39,0 50,5
21 Navrátil, František 2195 Pardubice 5,5 30,0 35,0 44,5
22 Jedlička, Aleš 2271 Pardubice 5,5 29,5 36,5 47,5
23 Strašil, Pavel 2149 Zábřeh 5,5 29,0 35,5 45,5
24 Bureš, Vladimír 2002 Velké Losiny 5,5 27,0 31,5 39,0
25 Smékal, Zdeněk 1881 Olomouc 5,5 24,0 34,5 46,5
26 Zapletal, Jiří 2147 Uničov 5,5 24,0 30,0 40,5
27 Beil, Ondřej 1901 Litovel 5,5 22,0 29,5 39,0
28 Bělunek, Vladimír 2275 Litovel 5,0 30,0 36,0 46,5
29 Straděj, Vlastimil 2151 Vsetín 5,0 28,5 38,5 48,5
30 Beil, Zdeněk 2291 Litovel 5,0 27,5 37,5 49,0
31 Muratidis, Nikos 2189 Opava 5,0 27,0 35,0 45,5
32 Firych, Miroslav 2029 Kroměříž 5,0 27,0 34,0 44,5
33 Mlýnek, Petr 2159 Brno 5,0 26,5 33,5 43,5
34 Navrátil, Jiří 2133 Uničov 5,0 26,0 37,0 47,0
35 Sekanina, Jiří 2123 Lipovec 5,0 26,0 33,5 43,0
36 Pokorný, Tomáš 2246 Lanškroun 5,0 26,0 33,0 42,0
37 Staněk, Stanislav 2109 Zakřany 5,0 25,0 33,5 43,5
38 Dorjkhú, Tuvšinbajar 2057 Jablonné 5,0 25,0 31,5 40,0
39 Nejezchleba, Josef 2020 Zábřeh 5,0 25,0 31,0 40,5
40 Balažec, Ludovít 2030 Zlín 5,0 24,0 29,0 36,0
41 Šilar, Ladislav 1954 Lanškroun 5,0 21,0 32,0 41,5
42 Glembek, Bohumír 1757 Ústí 5,0 19,5 27,5 33,0
43 Holásek, Pavel 2052 Ústí 4,5 26,5 36,0 45,0
44 Valenta, Vít ml, 2185 Grygov 4,5 24,5 31,0 40,5
45 Krejčí, Jan 2116 Litovel 4,5 24,0 31,5 40,0
46 Kašík, Miroslav 1958 Kroměříž 4,5 23,5 35,0 46,0
47 Bělunek, Zdeněk 1867 Hutisko 4,5 23,0 34,0 43,5
48 Michalčák, Lubomír 2052 Bystřička 4,5 23,0 28,0 37,0
49 Kylar, Pavel 1800 Ústí 4,5 22,5 31,0 39,0
50 Molnár, Jiří 1794 Uničov 4,5 19,5 28,5 38,0
51 Oral, Josef 1603 Olomouc 4,5 19,0 32,0 39,5
52 Varhaníková, Ivanka 1668 Slovensko 4,5 19,0 28,5 36,5
53 Hauschild, Mateuzs 1800 Polsko 4,5 18,5 27,0 34,0
54 Plíva, Jiří 1856 Luká 4,5 18,5 26,0 33,5
55 Spurný, Antonín 1863 Přemyslovice 4,5 14,0 21,5 28,5
56 Trojan, Luboš 2043 Pardubice 4,0 25,0 35,0 45,0
57 Vereš, Andrej 2117 Slovensko 4,0 23,5 32,5 41,5
58 Opravil, Karel 2090 Zábřeh 4,0 21,5 30,0 38,5
59 Spurný, Ondřej 1988 Přemyslovice 4,0 21,0 31,0 38,0
60 Blaško, Štěpán 1835 Ústí 4,0 20,0 30,5 37,5
61 Wandas, Magdalena 1800 Polsko 4,0 20,0 27,0 34,0
62 Pytolaj, Radek 1874 Litovel 4,0 19,0 30,0 39,0
63 Valenta, Vít 2153 Grygov 4,0 19,0 29,0 37,0
64 Novák, Bořivoj 1808 Hranice 4,0 19,0 27,5 35,0
65 Kryst, Konrád 1611 Šternberk 4,0 17,0 25,5 32,0
66 Navrátilová, Alena 1705 Uničov 4,0 16,0 26,0 33,0
67 Milfort, Václav 1552 Zábřeh 4,0 15,0 26,0 33,0
68 Staněk, Petr 1795 Postoupky 3,5 21,0 32,5 40,0
69 Zapletal, Milan 1957 Šternberk 3,5 20,0 34,0 44,0
70 Švéda, Jiří 1896 Uničov 3,5 19,5 31,0 40,0
71 Jančo, Dárius 1766 Slovensko 3,5 17,5 27,5 36,0
72 Frolek, Pavel 1100 Velké Losiny 3,5 17,0 27,5 35,0
73 Wandas, Tomasz 1800 Polsko 3,5 16,5 26,5 36,0
74 Dothan, David 1654 Litovel 3,5 16,0 27,0 34,5
75 Klézl, František 1648 Velké Losiny 3,5 14,0 23,5 31,5
76 Petruška, Miroslav 1922 Prešov 3,5 13,0 25,5 32,5
77 Pelcl, Jiří 1000 Zábřeh 3,5 10,5 21,5 26,5
78 Klaban, Roman 1690 Velké Losiny 3,0 20,5 33,5 43,0
79 Sýs, Marek 1978 Slovensko 3,0 16,0 30,0 39,5
80 Petr, Jiří 1720 Přerov 3,0 15,0 29,0 36,5
81 Spurný, Ladislav 1526 Šternberk 3,0 14,5 25,0 29,5
82 Blaha, Jiří 1512 Olomouc 3,0 14,0 28,5 36,5
83 Pečinka, Martin 1635 Ústí 3,0 12,0 26,5 34,0
84 Sehljanik, Ivan 1000 Uničov 3,0 12,0 25,0 30,0
85 Pinďura, Vladimír 1465 Olomouc 3,0 11,0 24,5 30,5
86 Novák, Rudolf 1557 Olomouc 3,0 10,5 20,5 26,5
87 Vyhnálek, Petr 1250 Litovel 2,5 13,0 27,5 36,0
88 Novosadová, Kristýna 1399 Frýdek-Místek 2,5 12,0 25,5 33,0
89 Navrátil, Jiří ml, 1250 Litovel 2,5 9,0 22,5 27,5
90 Svojanovský, Tomáš 1458 Rýmařov 2,0 13,0 27,5 36,5
91 Šic, Miloš 1000 Zakřany 2,0 11,0 27,0 35,0
92 Vyhnálek, Lukáš 1250 Litovel 2,0 7,0 21,0 25,5
93 Čáp, Kamil 1000 Litovel 1,0 3,0 24,0 29,0
94 Vyhnálek, Tomáš 1000 Litovel 0,0 0,0 21,5 27,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.