Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 1.5.2004 03.05.04

Světlo světa spatřila další aktualizovaná listina osobních koeficientů hráčů ČR. Klubu TOP 100 Pardubického šachového svazu (hráčů registrovaných v kraji k 1.10.2003) podle ní vévodí člen extraligového Bausetu Pardubice Jan Votava před Viktorem Lázničkou.


Poř. Příjmení a jméno VT ELOCR ELOFIDE Oddíl
1 Votava Jan GM 2484 2511 ŠK Infinity Pardubice
2 Láznička Viktor IM 2433 2450 ŠK Infinity Pardubice
3 Lechtýnský Jiří GM 2431 2463 ŠK Infinity Pardubice
4 Bernášek Jan IM 2392 2398 ŠK Infinity Pardubice
5 Stehno Pavel M 2340 2328 TJ ŠO a DDM Chrudim
6 Petr Martin M 2334 2243 TJ Synthesia Pardubice
7 Pisk Petr IM 2334 2330 ŠK Infinity Pardubice
8 Kárník Pavel M 2317 2369 TJ Synthesia Pardubice
9 Prandstetter Eduard IM 2311 2347 ŠK Infinity Pardubice
10 Krupková Petra WGM 2307 2283 ŠK Infinity Pardubice
11 Pokorný Zdeněk FM 2287 2326 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Pačovský Jiří M 2285 2299 TJ Synthesia Pardubice
13 Bernard Borek M 2272 2267 ŠK Infinity Pardubice
14 Kourek Josef KM 2270 2273 2222 ŠK Polabiny
15 Řezníček Jan KM 2256 2236 TJ ŠO a DDM Chrudim
16 Němec Pavel M 2254 2295 TJ ŠO a DDM Chrudim
17 Hošek Milan KM 2247 2261 TJ Synthesia Pardubice
18 Pokorný Tomáš KM 2246 2255 TJ Lanškroun
19 Šťastný Jan KM 2240 2251 TJ Synthesia Pardubice
20 Mojžíš Jaroslav FM 2232 2223 2222 ŠK Polabiny
21 Hlaváček Robert KM 2230 2245 TJ ŠO a DDM Chrudim
22 Hostinský Jiří KM 2229 2214 TJ Synthesia Pardubice
23 Šklíba Martin KM 2226 2176 ŠK Infinity Pardubice
24 Hlavnička Jiří FM 2221 2271 ŠK Infinity Pardubice
25 Šír Zbyněk KM 2220 2143 ŠK Infinity Pardubice
26 Baudyš Ondřej KM 2214 2238 ŠO DDM Hlinsko
27 Petuchov Sergej KM 2209 2233 ŠK Infinity Pardubice
28 Pošta Petr KM 2200 2185 ŠK Infinity Pardubice
29 Navrátil František KM 2195 2210 TJ Synthesia Pardubice
30 Novotný Michal KM 2192 2210 2222 ŠK Polabiny
31 Vařejčko Josef M 2180 2187 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Movsesian Mouseg KM 2173 2185 TJ Synthesia Pardubice
33 Bujnoch Radek KM 2153 2170 TJ ŠO a DDM Chrudim
34 Kastner Oldřich KM 2150 2174 TJ Synthesia Pardubice
35 Šmajzr Martin KM 2150 2154 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
36 Kotva Milan KM 2148 2156 Slovan Mor.Třebová
37 Onderek David KM 2142 2117 TJ ŠO a DDM Chrudim
38 Malivánek Jiří KM 2141 2178 ŠK Infinity Pardubice
39 Lorenc Oldřich KM 2137 2184 TJ Štefanydes Polička
40 Smejkal Bohumil KM 2136 - TJ Lanškroun
41 Komárek David KM 2134 2144 TJ Štefanydes Polička
42 Hurt Lukáš KM 2131 2116 TJ Lanškroun
43 Kosek Jiří KM 2131 2094 ŠK Vysoké Mýto
44 Hrubeš Pavel KM 2130 - TJ Lanškroun
45 Škorpík Martin KM 2128 2130 TJ Štefanydes Polička
46 Šilar Lubomír KM 2124 2129 TJ Synthesia Pardubice
47 Sýkora Josef KM 2123 2138 ŠK Infinity Pardubice
48 Chládek Václav KM 2119 2186 TJ Lanškroun
49 Hájek Jiří KM 2112 2206 TJ Sokol Zaječice
50 Kaderka Radek KM 2111 2197 ŠK Infinity Pardubice
51 Volf Jaroslav KM 2111 2167 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
52 Hýbl Jaroslav KM 2102 2172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Hájek Lukáš KM 2101 2131 TJ Sokol Zaječice
54 Zelenka Jaroslav KM 2100 2132 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
55 Smutný Jan KM 2095 2147 ŠK Infinity Pardubice
56 Just Pavel KM 2087 - 2222 ŠK Polabiny
57 Kastner Kamil KM 2082 2067 TJ Synthesia Pardubice
58 Jarábek Vratislav 1 2076 - TJ ŠO a DDM Chrudim
59 Korol Jiří KM 2073 2094 ŠK Infinity Pardubice
60 Novotný Petr 1 2073 - TJ CHS Chotěboř
61 Ptáček Luboš 1 2072 - ŠK Vysoké Mýto
62 Červený Petr 1 2068 2039 TJ Štefanydes Polička
63 Petrovič Pavel 1 2067 2067 TJ ŠO a DDM Chrudim
64 Vávra Radim KM 2066 2060 2222 ŠK Polabiny
65 Holubčík Marian 1 2063 - 2222 ŠK Polabiny
66 Hejkrlík Filip KM 2062 2108 ŠK Infinity Pardubice
67 Veselý Tomáš KM 2062 2079 ŠK Infinity Pardubice
68 Černý Jan KM 2061 2117 2222 ŠK Polabiny
69 Belobrad Ivan 1 2057 2030 SK Žamberk
70 Dorjkhú Tuvšinbajar 1 2057 - TJ Jablonné nad Orlicí
71 Šebesta Petr KM 2057 2162 TJ Synthesia Pardubice
72 Krys Jaromír 1 2055 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
73 Šustr Jaromír KM 2054 2181 TJ Sokol Zaječice
74 Holásek Pavel KM 2052 2135 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Trojan Luboš KM 2043 2098 TJ Synthesia Pardubice
76 Kokeš Bohuslav 1 2042 2089 TJ ŠO a DDM Chrudim
77 Outulný Pavel KM 2042 2204 ŠK Infinity Pardubice
78 Plotek Evžen 1 2039 2060 TJ Spartak Choceň
79 Roušar Zdeněk 1 2038 1999 TJ ŠO a DDM Chrudim
80 Pavlíček Miroslav 1 2034 2075 2222 ŠK Polabiny
81 Šlosar Jan KM 2031 2063 ŠK Infinity Pardubice
82 Doseděl Jiří 1 2027 - ŠK Vysoké Mýto
83 Černý Karel KM 2023 2204 ŠK Infinity Pardubice
84 Endl Vlastimil KM 2023 - Slovan Mor.Třebová
85 Nadrchal Tomáš 1 2022 2017 ŠK Infinity Pardubice
86 Vlasáková Petra KMž 2018 2080 TJ Sokol Zaječice
87 Zeman Arnošt 1 2018 2091 TJ Štefanydes Polička
88 Kalousek Vladimír KM 2016 2058 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
89 Novák Aleš 1 2011 2054 ŠK Infinity Pardubice
90 Mareš Petr 1 2010 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 Houška Bronislav KM 2009 2087 TJ Štefanydes Polička
92 Jelínek Milan KM 2009 2109 TJ Sokol Zaječice
93 Bříza Miloš KM 2007 2088 TJ Spartak OEZ Letohrad
94 Houšková Magdaléna 2004 2103 TJ Štefanydes Polička
95 Kolbaba Petr 1 2001 - TJ Sokol Zaječice
96 Vodička Pavel 1 2000 - ŠK Infinity Pardubice
97 Zeman Martin 1 1987 - TJ Jiskra Litomyšl
98 Muster Lukáš 1 1982 2045 ŠK Infinity Pardubice
99 Plitz Jiří 1 1981 - TJ ŠO a DDM Chrudim
100 Mazura Miloš 1 1980 - SK Žamberk

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.