Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Lanškrounská věž 2004 23.06.04

V sobotu 19. června 2004 se v jídelně SPŠ a SOU Lanškroun na Střelnici sešlo 68 mladých šachistů a šachistek ze 13 měst ČR na 10. ročníku šachového turnaje o Putovní věž města Lanškrouna. Hrálo se 7 kol na dvakrát 25 minut.


Lanškrounská věž 2004
Výsledky:
Kategorie 18
Pořadí Dívky Jméno VT/ELO Oddíl Body Buch.
1. Erneker Josef       1956 Praha 6,5 29
2. Červený Petr        2068 Polička 5,5 27,5
3. Roško Luboš         2196 Jaroměř 5 31
4. Pekař Václav        1856 Litomyšl 4,5 28
5. Macharadze Levan    1522 Jaroměř 4 26
6. Křivohlávek David   1433 Lanškroun 4 25
7. Sodomka Adam  1250 Polička 4 24
8. Štefan Jan          1607 Praha 3,5 24,5
9. 1. Bartošová Lucie     1578 Litomyšl 3 27,5
10. 2. Staňková Zuzana     1307 Praha       3 22
11. Palla Miroslav      1100 Lanškroun 2 20
12. Blaho Matěj         1000 Praha       2 19,5
13. Novák Miroslav      1406 Lanškroun 1 20,5
14. Pergler Vladimír    1100 Praha       1 18,5
Kategorie 14
Pořadí Dívky Jméno VT/ELO Oddíl Body Buch.
1.   Šrejber Michal 1422 Jaroměř 7 30,5
2.   Kosek Marek 1250 Vysoké Mýto 5,5 33,5
3. 1. Sabolová Gabriela 1250 Vysoké Mýto 5,5 33
4.   Horák Libor 1100 Litomyšl 5,5 30,5
5.   Kouba Václav        1250 Třebechovice 5,5 25
6.   Pečinka Martin 1635 Ústí nad Orlicí 5 34
7.   Rott Michal 1100 Hlinsko 5 28,5
8.   Nejedlý Likáš 1100 Ústí nad Orlicí 5 26
9.   Pecháček Tomáš 1100 Horní Čermná 4,5 29
10.   Kracík Tomáš       1378 Třebechovice 4,5 28,5
11.   Trkal Tomáš 1100 Polička 4,5 26,5
12.   Marek Michal 1100 Lanškroun 4,5 26
13.   Bečička David 1100 Ústí nad Orlicí 4,5 25
14. 2. Sabolová Kristýna 1100 Vysoké Mýto 4,5 24
15.   Vyčítal Lukáš 1000 Kunvald 4,5 23,5
16.   Laštůvka Karel 1100 Hlinsko 4 32
17.   Voksa Aleš 1100 Lanškroun 4 31,5
18.   Michálek Jakub 1250 Praha 4 26,5
19.   Vacek Josef 1100 Hlinsko 4 25,5
20.   Hájek Pavel 1100 Ústí nad Orlicí 4 25
21.   Snítil Jiří 1267 Lanškroun 4 23,5
22.   Nepeřil Josef 1000 Moravská Třebová 4 22
23.   Hanus Lukáš 1100 Hlinsko 3,5 28,5
24.   Strašil Tomáš 1000 Moravská Třebová 3,5 28
25.   Brejša Vít 1100 Lanškroun 3,5 27,5
26.   Kadlec Jaroslav 1000 Moravská Třebová 3,5 27
27.   Cvrkal Richard 1000 Moravská Třebová 3,5 26,5
28.   Chmelík Ondřej 1100 Lanškroun 3,5 25,5
29.   Pohan Lukáš 1100 Lanškroun 3,5 24
30.   Kalousek Jiří 1000 Červená Voda 3,5 22,5
31.   Kubišta Ladislav 1100 Ústí nad Orlicí 3,5 22,5
32.   Franz Lukáš 1100 Ústí nad Orlicí 3,5 21,5
33.   Seidl Jakub 1000 Praha 3,5 20
34.   Cacek Tomáš 1100 Lanškroun 3 32,5
35.   Krejsa Pavel 1000 Kunvald 3 23,5
36. 3. Kopecká Eliška 1000 Kunvald 3 22,5
37. 4. Susserová Martina 1000 Ústí nad Orlicí 3 21,5
38.   Vyskočil David 1000 Polička 3 21
39. 5. Zavřelová Kateřina 1000 Hlinsko 3 19,5
40.   Trejtnar Jiří 1000 Kunvald 3 18,5
41.   Pecháček Robin 1100 Horní Čermná 2,5 28,5
42.   Jindrák Michal 1000 Kunvald 2,5 24,5
43. 6. Farkašová Lucie 1000 Ústí nad Orlicí 2,5 22
44. 7. Sonntágová Kristýna 1000 Červená Voda 2,5 19,5
45.   Komínek Lukáš 1100 Lanškroun 2 23
46.   Čížek Adam 1000 Praha 2 22,5
47. 8. Lamborová Lucie 1000 Ústí nad Orlicí 2 18
48.   Sonntag Erik 1000 Červená Voda 2 16,5
49.   Sonntag Štěpán 1000 Červená Voda 2 16
50. 9. Mastná Kristýna 1000 Ústí nad Orlicí 1,5 18
51.   Borovčík Patrik 1000 Praha 1,5 17,5
52. 10. Zavřelová Petra 1000 Hlinsko 1 21
53.   Kopecký Miloš 1000 Kunvald 1 17,5
54.   Holásek Jan 1000 Ústí nad Orlicí 1 16,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.