Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže 01.11.03

Letošní mistrovství Čech mládeže v kategoriích H12-16 a D12-16 proběhlo ve Volyni i za naší účasti. Z celé řady mladých nadějí však na medaile dosáhla jen Gabriela Sabolová z Vysokého Mýta, do první desítky se dostali ještě Jan Šimek z České Třebové a Vojtěch Kastner ze Synthesie Pardubice, ostatním se už tolik nedařilo.


Kategorie H12
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 14 Buchar Jiří 92 13.02.92 1401 TJ Šachy Povrly 8 42,5 53,5
2 6 Alaverdyan Argam 92 05.01.92 1587 E.E.Kralupy 7,5 39,5 51,5
3 4 Bílek Martin 92 09.06.92 1627 SK OAZA Praha 6,5 42 54,5
4 7 Vancl Jakub 92 13.02.92 1576 Desko Liberec 6,5 39,5 51
5 3 Jančařík Joel 93 14.02.93 1721 TJ Sokol Kobylisy 6,5 37,5 49,5
6 11 Braun Marek 94 08.08.94 1437 Desko Liberec 6 40 52
7 12 Dvořáček Zdeněk 92 04.01.92 1428 Investa Příbram 6 38 47,5
8 2 Kříž Daniel 92 06.08.92 1747 TJ Union Plzeň 6 37 47,5
9 9 Vlček Jan 93 16.06.93 1530 BIOMEDICA Říčany 6 35 46,5
10 13 Nersisyan Telman 93 02.02.93 1410 E.E.Kralupy 6 35 44,5
11 19 Klesa Josef 92 03.10.92 1284 Šachklub Sokol Klatovy 6 31 41
12 1 Steinhauser Dominik 92 17.05.92 1793 ŘEMDIH Strmilov 5,5 40,5 52
13 28 Kolář Daniel 93 25.12.93 ---- TJ Spartak Ústí n.L. 5,5 38 47,5
14 20 Vaněk Tomáš 93 11.04.93 1272 RMSK ZŠ Hlušice 5,5 37 44,5
15 5 Háva Radim 92 27.05.92 1609 ŠK Líně 5,5 35,5 46
16 32 Roubínek David 93 28.02.93 ---- Karlovarský šachklub Tiet 5,5 35 46,5
17 21 Baláček Tadeáš 95 17.04.95 ---- Sokol Velim 5,5 29 39,5
18 10 Vlasák Lukáš 93 08.12.93 1520 Karlovarský šachklub Tiet 5 38,5 49
19 8 Růžička Václav 94 05.02.94 1571 ŠK Kladno 5 36,5 47,5
20 40 Šimurdová Zdeňka 93 27.07.93 ---- BIOMEDICA Říčany 5 36,5 46,5
21 26 Klecker Tadeáš 93 09.01.93 ---- SK OAZA Praha 5 36,5 46
22 30 Kracík Tomáš 93 28.01.93 ---- DDM Třebechovice p.Orebem 5 36 45,5
23 27 Klement Lukáš 92 07.07.92 ---- TJ Lokomotiva Most 5 35 43,5
24 33 Rubeš Jan 95 05.11.95 ---- TJ Bonex Teplice 5 33 42
25 42 Švarc Karel 92 05.05.92 ---- TJ Union Plzeň 5 32 40
26 29 Kosek Marek 93 22.04.93 ---- ŠK Vysoké Mýto 5 31,5 40
27 46 Frýda Lukáš 93 06.09.93 ---- Desko Liberec 5 27 34
28 15 Phong Nguyen Dinh 93 25.10.93 1332 Spartak Klenčí p.Čerchove 4,5 33,5 43,5
29 38 Zdeněk Pavel 92 26.05.92 ---- BIOMEDICA Říčany 4,5 32,5 41,5
30 17 Charvát Jiří 94 30.07.94 1309 SK OAZA Praha 4,5 32 41,5
31 57 Sladovník Roman 93 09.12.93 ---- TJ Jince 4,5 31,5 40
32 31 Melzer Pavel 93 06.06.93 ---- TJ Spartak Ústí n.L. 4,5 31 40
33 35 Turek Tomáš 92 24.04.92 ---- TJ Lokomotiva Most 4,5 29 35,5
34 34 Straka Vojtěch 93 04.11.93 ---- ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 27,5 37
35 36 Vaníček Lukáš 92 13.04.92 ---- RMSK ZŠ Hlušice 4 30 41
36 55 Růžička Matěj 93 01.05.93 ---- BIOMEDICA Říčany 4 29 35
37 18 Bojtár Petr 93 29.09.93 1296 Sokol Údlice 4 28,5 37,5
38 39 Zvára David 94 23.06.94 ---- TJ Spartak Vlašim 4 28 37
39 41 Špírek Josef 92 02.07.92 ---- ŠK DA Praha 4 28 36
40 52 Mazura Ondřej 93 09.03.93 ---- SK Žamberk 4 27,5 35
41 23 Brunclík Michal 92 16.04.92 ---- RMSK ZŠ Hlušice 4 26 34
42 24 Bárta Tomáš 93 22.07.93 ---- ŠK DAP Praha 6 4 25,5 34
43 43 Černý Josef 92 23.01.92 ---- TJ Lokomotiva Most 3,5 34 43
44 16 Kovář Jan 93 23.06.93 1326 Sokol Údlice 3,5 32 40,5
45 44 Bartoš Patrik 92 27.06.92 ---- TJ Spartak Ústí n.L. 3,5 31 41,5
46 51 Macháč David 93 08.08.93 ---- Desko Liberec 3,5 28,5 36
47 25 Franc Ondřej 95 03.06.95 ---- ŠK Smíchov 3,5 28 35,5
48 22 Belec Mikoláš 92 29.08.92 ---- Tatran Prachatice 3,5 27,5 35,5
49 37 Zanikov Melikset 94 16.11.94 ---- ŠK Smíchov 3,5 27,5 35
50 56 Shejbal Jaroslav 93 07.10.93 ---- BIOMEDICA Říčany 3,5 22 28
51 58 Smutný Patrik 92 20.02.92 ---- DDM Praha 6 3 28,5 36,5
52 47 Garlík Ondřej 93 21.06.93 ---- Spartak Chodov 3 26 33,5
53 54 Růžička Filip 93 07.05.93 ---- Synthesia Pardubice 3 24,5 31
54 60 Zemanová Šárka 93 13.01.93 ---- Desko Liberec 3 22 28
55 49 Krejčí Patrik 93 16.05.93 ---- ŠK Řevnice 2,5 28 37,5
56 45 Brejša Vít 92 01.06.92 ---- TJ Lanškroun 2,5 23,5 30,5
57 48 Hodan Jiří 94 17.01.94 ---- TJ Union Plzeň 2,5 22,5 28,5
58 59 Výprachtický David 93 14.11.93 ---- SK Žamberk 2 25,5 31,5
59 53 Rott Michal 95 11.07.95 ---- ŠO DDM Hlinsko 2 23,5 29,5
60 50 Kučera Michal 93 18.12.93 ---- Lokomotiva Zdice 1 23,5 31
Kategorie H14
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 4 Ruzyak Pavel 90 23.01.90 1695 ŠK Smíchov 7 40,5 52
2 3 Palková Kateřina 90 20.05.90 1712 TJ Union Plzeň 7 39 50
3 19 Sladovník Tomáš 91 07.08.91 1423 TJ Jince 6,5 35,5 44,5
4 32 Pahorecký Jiří 91 11.11.91 1292 Koberce Kájov 6 43 55
5 8 Šulista Daniel 91 23.03.91 1581 ŘEMDIH Strmilov 6 39,5 47
6 10 Jonáš Václav 90 18.02.90 1533 Šachklub Sokol Klatovy 6 37,5 47,5
7 2 Steinhauser František 90 20.01.90 1763 ŘEMDIH Strmilov 6 37 44
8 7 Kvěš Martin 90 10.05.90 1608 Baník Eastman Sokolov 6 34,5 44,5
9 11 Marečková Martina 90 15.01.90 1531 Panda AQUA RWT Rychnov n. 6 34,5 44,5
10 1 Fojtů Jan 90 01.04.90 1809 BIOMEDICA Říčany 6 34 45
11 27 Vondra Lukáš 90 09.12.90 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebo 5,5 38 49
12 14 Krška David 91 16.09.91 1492 Slavoj České Budějovice 5,5 36,5 47
13 15 Zámečník Jan 90 24.01.90 1461 ŠO DDM Hlinsko 5,5 34 44
14 49 Zanikov Konstantin 91 23.05.91 ---- ŠK Smíchov 5,5 30 39,5
15 9 Jiroušek Michael 90 15.05.90 1579 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 29,5 38
16 13 Petráž Martin 91 28.01.91 1496 TJ Lokomotiva Česká Třebo 5 37 45,5
17 5 Horák Karel 90 16.08.90 1682 ŠK Sokol Vyšehrad 5 36 46
18 45 Škopan Martin 91 15.06.91 ---- Desko Liberec 5 31,5 40,5
19 6 Vandas Jakub 91 18.06.91 1646 ŠK Smíchov 5 31,5 40
20 42 Rosenbaum Vít 91 01.07.91 ---- Polabí Sokol Joly 5 30 38
21 25 Slanec Jan 91 28.02.91 1377 ŠK Rakovník 5 29,5 38
22 43 Solnař Josef 91 08.07.91 ---- TJ Lokomotiva Most 5 28,5 36
23 24 Kalužný Michal 91 05.02.91 1381 Sokol Údlice 4,5 35,5 46
24 18 Oreský Jan 90 27.11.90 1455 TJ DESKO Liberec 4,5 33 42
25 34 Erbrt Jan 90 24.02.90 ---- Jiskra Hořice 4,5 32,5 41
26 31 Slažanský Martin 90 14.10.90 1330 Desko Liberec 4,5 32 41
27 21 Beneš Milan 91 23.08.91 1408 ŠK Vysoké Mýto 4,5 32 40
28 16 Škut Michal 93 09.04.93 1459 Šachklub Sokol Klatovy 4,5 30 38,5
29 29 Tyle Petr 90 22.05.90 1354 SK OAZA Praha 4,5 21,5 29
30 28 Scholle David 91 19.02.91 1359 Sokol Praha-Kobylisy 4 40,5 51,5
31 22 Krys Jan 91 16.03.91 1401 TJ ŠO a DDM Chrudim 4 32,5 42,5
32 35 Fencl Pavel 90 01.02.90 ---- Joly Lysá nad Labem 4 32,5 41,5
33 41 Priesol Tomáš 91 31.03.91 ---- Spartak Chodov 4 32 39,5
34 12 Pozdníček Richard 90 31.12.90 1503 TJ DDM Klášterec n.O. 4 31 39
35 26 Palík Václav 90 18.03.90 1367 Spartak Ústí n.L. 4 29,5 37,5
36 38 Kůs Martin 91 29.03.91 ---- TJ ŠO a DDM Chrudim 4 27 33
37 47 Laštůvka Karel 91 11.01.91 ---- ŠO DDM Hlinsko 4 26 33
38 39 Müller Petr 91 26.08.91 ---- TJ Spartak Vlašim 4 25 33
39 17 Chlad Lukáš 91 01.08.91 1458 TJ Union Plzeň 3,5 31 39
40 36 Hrnčíř Petr 90 05.11.90 ---- TJ Spartak Ústí n.L. 3,5 30,5 39,5
41 48 Snítil Jiří 91 19.11.91 ---- TJ Lanškroun 3 29,5 36,5
42 30 Nejedlý Jiří 90 29.08.90 1346 DDM Spolana Neratovice 3 27 33,5
43 23 Pravda David 91 13.03.91 1394 TJ DDM Klášterec n.O. 3 26,5 34,5
44 40 Paulovič Michael 91 08.04.91 ---- Sokol Hradec Králové 3 26,5 32,5
45 20 Kindl Jan 90 09.03.90 1410 Sokol Údlice 3 26 32
46 50 Zrůst Tomáš 90 20.03.90 ---- DDM Kolín 3 23 28,5
47 46 Bleha Lukáš 91 04.11.91 ---- TJ Spartak Vlašim 2,5 30 39
48 37 Kán Vojtěch 90 26.11.90 ---- Autoškoda Mladá Boleslav 2,5 28 35,5
49 44 Vaníček Lukáš 90 19.04.90 ---- ŠO Sokol Bakov nad Jizero 2 26 35,5
50 33 Dvořák Tomáš 91 10.03.91 1279 Sokol Hradec Králové 0,5 26,5 35,5
Kategorie H16
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 4 Jeníček Michal 88 22.05.88 1959 TJ Litvínov SSZŠ 7,5 40,5 51,5
2 3 Toman Jan 88 11.08.88 1987 Slavoj Stroplast Tachov 6,5 39 49,5
3 12 Šimůnek Filip 89 07.07.89 1807 TJ Union Plzeň 6,5 37,5 49
4 2 Böhm Tomáš 90 23.02.90 2089 ŠK Sokol Vyšehrad 6,5 34,5 45,5
5 6 Šimek Jan 89 04.07.89 1915 TJ Lokomotiva Česká Třebo 6 39 50
6 11 Forman Miroslav 88 19.02.88 1823 SK OAZA Praha 6 38,5 50
7 7 Steinhauser Antonín 88 21.06.88 1913 ŘEMDIH Strmilov 6 37 48,5
8 16 Heller Šimon 88 16.01.88 1716 Sokol Tábor 6 36 47,5
9 5 Kastner Vojtěch 89 21.04.89 1928 Synthesia Pardubice 6 34,5 43,5
10 33 Samek Jakub 88 10.03.88 1528 ŠK Sokol Vyšehrad 6 30,5 39,5
11 10 Postupa Pavel 88 27.06.88 1826 Joly Lysá nad Labem 5,5 35,5 44
12 1 Vrána Jan 88 04.08.88 2103 1. novoborský ŠK 5,5 34,5 45
13 41 Straka Ondřej 89 10.07.89 1436 ŠK Sokol Vyšehrad 5 40,5 51
14 13 Viktorin Tomáš 89 27.08.89 1789 Sokol Praha-Kobylisy 5 36,5 47
15 14 Hübner Petr 88 19.01.88 1781 TJ Union Plzeň 5 36,5 45,5
16 31 Kopal Vojtěch 88 20.02.88 1539 Desko Liberec 5 33,5 44
17 17 Vacek Miroslav 88 19.07.88 1701 Lokomotiva České Budějovi 5 32,5 41,5
18 18 Postupa Martin 89 01.08.89 1699 Joly Lysá nad Labem 5 32,5 41
19 24 Kratochvíl Jiří 89 03.03.89 1627 Slavoj České Budějovice 5 32 42
20 20 Háva Petr 89 11.04.89 1675 ŠK Líně 4,5 34,5 43,5
21 25 Kubát Miroslav 88 01.10.88 1621 Šachklub Sokol Klatovy 4,5 34 44
22 9 Rozkovec Jiří 88 24.06.88 1829 Sokol Hradec Králové 4,5 34 43,5
23 23 Machálek Martin 88 03.01.88 1639 ŠK Týn nad Vltavou 4,5 34 43
24 34 Šimek Zdeněk 88 14.02.88 1522 TJ Lokomotiva Česká Třebo 4,5 33,5 42,5
25 32 Diviš Jaroslav 88 01.03.88 1531 Autoškoda Mladá Boleslav 4,5 32,5 43
26 21 Rychna Lukáš 89 29.05.89 1661 ŠK AD Jičín 4,5 32,5 43
27 8 Tyle Jan 88 10.01.88 1869 SK OAZA Praha 4,5 31,5 40,5
28 26 Novák Vít 89 23.04.89 1597 ŠK Kladno 4,5 31 39,5
29 38 Krška Vojtěch 89 07.06.89 1456 Slavoj České Budějovice 4,5 30,5 39
30 47 Kníže Václav 89 17.03.89 ---- Spartak Ústí nad Labem 4,5 29,5 38,5
31 35 Havlík Jindřich 89 24.06.89 1504 TJ Union Plzeň 4,5 29,5 37
32 28 Štefan Jan 89 04.02.89 1580 Bohemians Praha 4,5 29 37
33 44 Císler Michal 89 21.10.89 ---- TJ Union Plzeň 4,5 27,5 35,5
34 19 Zeinert Michal 89 15.09.89 1683 TJ Lokomotiva Česká Třebo 4 33,5 43,5
35 15 Bouzek Tomáš 88 02.02.88 1743 Joly Lysá nad Labem 4 31 40,5
36 52 Řehák Jakub 89 20.01.89 ---- TJ Lokomotiva Most 4 31 40
37 39 Krys Jaromír 88 24.01.88 1449 TJ ŠO a DDM Chrudim 4 31 40
38 43 Erban Štěpán 88 29.04.88 1410 ŠO TJ Tatran Prachatice 4 30,5 39,5
39 29 Rödl Martin 88 07.05.88 1558 TJ Lokomotiva Most 4 30 39
40 49 Müller Josef 88 07.10.88 ---- ŠO Sokol Bakov nad Jizero 4 26 33,5
41 36 Váňa Zdeněk 89 14.12.89 1489 TJ DDM Klášterec n.O. 3,5 27 34,5
42 27 Hejduk Tomáš 88 07.08.88 1580 TJ Spartak Ústí n.L. 3,5 23 32
43 48 Kuželka Kryštof 89 27.07.89 ---- TJ Union Plzeň 3 29 37,5
44 45 Daniel Jiří 89 27.04.89 ---- DDM Nymburk 3 27 34
45 51 Plener Tomáš 89 13.06.89 ---- TJ Bižuterie Jablonec n.N 3 25 33
46 46 Drahota Aleš 89 11.07.89 ---- DDM Nymburk 3 24 31
47 30 Halbrštát David 89 04.11.89 1549 TJ Lokomotiva Česká Třebo 3 22,5 31
48 40 Černohous Ondřej 88 20.12.88 1446 Karlovarský šachklub Tiet 2,5 24,5 32,5
49 42 Braun Tomáš 89 28.03.89 1421 Desko Liberec 2,5 24 32
50 50 Novák Miroslav 88 31.10.88 ---- TJ Lanškroun 2,5 23,5 30
51 22 Már Tomáš 88 04.02.88 1648 BIOMEDICA Říčany 2,5 21,5 28
52 37 Boháč Vlastimil 88 04.09.88 1460 TJ Lokomotiva Most 2 21,5 29,5
Kategorie D
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 1 Němcová Kristýna 88 12.04.88 1808 SK OAZA Praha 8 39 49
2 13 Sabolová Gabriela 92 21.02.92 ---- ŠK Vysoké Mýto 6,5 37 48,5
3 2 Odehnalová Leona 89 13.11.89 1738 Sokol Tábor 6,5 36,5 47,5
4 3 Kopalová Zuzana 89 14.06.89 1503 Desko Liberec 6 40,5 52,5
5 9 Havlíková Kristýna 92 22.07.92 ---- TJ Union Plzeň 6 35,5 44
6 14 Smolíková Barbora 90 29.04.90 ---- E.E.Kralupy 6 31 40,5
7 28 Říhová Kamila 91 08.04.91 ---- BIOMEDICA Říčany 5,5 36,5 47,5
8 8 Grussová Helena 93 09.09.93 1286 TJ DDM Klášterec n.O. 5,5 33,5 45
9 19 Mišičková Michaela 89 12.12.89 ---- ŠK Kladno 5,5 33,5 43
10 32 Škorvagová Martina 92 18.12.92 ---- Šachklub Sokol Klatovy 5,5 33,5 41,5
11 11 Pastirčáková Kateřina 90 13.11.90 ---- TJ Lokomotiva Most 5,5 31 40
12 4 Petrážová Kateřina 88 04.03.88 1418 TJ Lokomotiva Česká Třebo 5 39,5 51,5
13 6 Sochorová Jana 91 28.12.91 1318 ŠK Smíchov 5 38,5 50
14 24 Steinhauserová Anna 94 03.06.94 ---- ŘEMDIH Strmilov 5 32 41
15 21 Palková Nikola 93 18.04.93 ---- TJ Union Plzeň 5 27,5 33,5
16 5 Lysá Petra 88 07.09.88 1358 TJ Jince 4,5 38,5 48,5
17 26 Zrůstová Helena 88 05.11.88 ---- DDM Kolín 4,5 35 45,5
18 15 Šplíchalová Veronika 91 19.01.91 ---- ŠK Vysoké Mýto 4,5 34 43
19 7 Škutová Sněžana 91 01.10.91 1307 Šachklub Sokol Klatovy 4,5 32,5 42,5
20 30 Soukupová Anežka 93 01.03.93 ---- SK OAZA Praha 4 30 38
21 31 Škorvagová Jana 94 05.05.94 ---- Šachklub Sokol Klatovy 4 30 36,5
22 10 Malá Anna 92 06.07.92 ---- BIOMEDICA Říčany 4 29,5 38
23 18 Machálková Lenka 89 21.03.89 ---- ŠK Týn nad Vltavou 4 29 36,5
24 17 Langová Karin 89 25.01.89 ---- Spartak Klenčí p.Čerchove 4 28,5 38
25 25 Szlauerová Vendula 91 08.12.91 ---- TJ Sokol Praha - Kobylisy 4 28,5 36
26 20 Nováková Barbora 89 05.10.89 ---- TJ Sokol Praha - Kobylisy 4 28 36
27 29 Rosenbaumová Anna 93 08.07.93 ---- Lokomotiva Zdice 4 28 35,5
28 23 Rosenbergová Michaela 89 06.10.89 ---- TJ Textilana Nové Město p 4 25,5 31,5
29 22 Prokopová Jiřina 92 28.08.92 ---- Klicperka Nový Bydžov 3,5 26,5 34
30 12 Patrná Vendula 89 11.01.89 ---- DDM Týniště n.O. 3 32 42
31 33 Špererová Kateřina 93 24.01.93 ---- Karlovarský šachklub Tiet 2,5 24,5 31,5
32 16 Fenclová Eliška 92 12.11.92 ---- Joly Lysá nad Labem 2 24 30,5
33 27 Šimurdová Jana 96 01.07.96 ---- BIOMEDICA Říčany 1,5 26 33
Open A
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 1 Sabol Marian 18.08.66 2280 ŠK Vysoké Mýto 8,5 36,5 47,5
2 2 Kopta Pavel 07.03.68 2271 TJ Sokol Praha - Kobylisy 7 37,5 50
3 15 Kosek Jiří 17.08.60 2101 ŠK Vysoké Mýto 6 37 47,5
4 4 Hadraba Vladimír 15.06.57 2181 TJ Bonex Teplice 6 34 44
5 8 Hájek Lukáš 09.07.83 2082 Sokol Zaječice 6 33,5 44
6 5 Jaroš Martin 15.05.87 2036 TJ Union Plzeň 5,5 39 51,5
7 3 Londýn Radek 25.05.85 2236 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 37,5 49
8 19 Mejzlík Ondřej 21.06.87 2064 TJ Spartak Vlašim 5,5 36,5 47
9 9 Chalupa Ivan 21.03.85 2170 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 33,5 43,5
10 6 Toman Jaroslav 29.06.85 2170 Slavoj Stroplast Tachov 5,5 31,5 41,5
11 11 Mejzlík Vojtěch 04.07.85 2167 TJ Spartak Vlašim 5,5 27,5 36
12 18 Krys Jaromír 29.01.65 2067 TJ ŠO a DDM Chrudim 5 38 50,5
13 7 Fryč Miroslav 18.06.76 2119 Karlovarský šachklub Tiet 5 33,5 44
14 30 Fojtů Petr 10.09.87 1918 BIOMEDICA Říčany 5 33,5 42,5
15 10 Nováček Karel 16.10.73 2067 Šachklub Sokol Klatovy 5 32,5 42,5
16 39 Reitingerová Iveta 89 10.12.89 1828 TJ Lokomotiva Most 5 29,5 38
17 12 Havlík Jan ml. 18.08.87 2028 ŠO TJ Prachatice 4,5 38 48,5
18 17 Jeníček Emil 24.01.61 1962 TJ Litvínov SSZŠ 4,5 34,5 44
19 14 Hodová Lucie 08.05.84 2053 ŠK Líně 4,5 31,5 40,5
20 25 Jančařík Antonín 27.01.73 1960 TJ Sokol Kobylisy 4,5 31 38,5
21 32 Havelka Petr 18.04.65 1874 ŠK KDJS Sedlčany 4 35,5 45,5
22 26 Matějovský Ondřej 09.12.75 1951 TJ Spartak Vlašim 4 33,5 43
23 37 Vlk Miloslav 21.10.62 1851 TJ DIOSS Nýřany 4 32,5 41,5
24 34 Kovář Petr 25.01.71 1860 TJ Sokol Praha - Kobylisy 4 30 38
25 21 Stodolová Kristýna 27.12.86 1936 TJ Štefanides Polička 4 29,5 40,5
26 27 Dvořák Stanislav 24.09.86 1943 TJ Bonex Teplice 4 28,5 37
27 22 Blaško Štěpán 22.06.87 1872 Tj Jiskra Ústí nad Orlicí 4 27,5 36,5
28 40 Voglová Eva 30.04.86 1657 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 27,5 35,5
29 13 Jirkovský Tomáš 05.05.69 2059 ŠK Rakovník 4 25,5 36
30 24 Mazura Miloš 17.02.64 2001 SK Žamberk 4 25 33
31 38 Klupka Ondřej 15.08.85 1837 ŠK Sokol Vyšehrad 4 24 31,5
32 16 Sládek Jaroslav 16.06.59 1935 Sokol Spálené Poříčí 3,5 28,5 37
33 20 Palková Hana 10.12.61 1953 TJ Sokol Plzeň 1 3,5 27,5 35,5
34 36 Bürgermeister Michal 08.04.60 1854 TJ Šachy Povrly 3,5 27,5 35
35 29 Erban Jiří 24.05.62 1919 ŠO TJ Tatran Prachatice 3,5 24 31,5
36 23 Vojíř Václav 04.06.59 1776 Sokol Plzeň1 3 30 37,5
37 31 Doležal Martin 22.03.85 1917 ŠK Sokol Vyšehrad 3 29,5 37
38 33 Kellner Petr 24.04.86 1870 Sokol Písek 2,5 25,5 31,5
39 35 Havlík Jan st. 30.08.58 1855 TJ Sokol Chvalšiny 2 25,5 33,5
40 28 Paukert Jan 29.10.57 1930 ŠK Řevnice 2 25 33
Open B
Poř. Los Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl Body BHstř. BH
1 1 Háva Jaroslav 06.07.65 1830 ŠK Líně 8,5 42,5 53
2 8 Hejl Jaroslav 88 29.11.88 1709 ŘEMDIH Strmilov 7 42 54,5
3 22 Fastová Karolina 06.07.86 1597 Union Plzeň 7 41,5 52,5
4 14 Malý Pavel 09.06.86 1664 Šachový spolek Bechyně 6,5 40 51,5
5 13 Muzikář Martin 06.06.87 1666 ŠK Sokol Vyšehrad 6,5 38 51
6 10 Pospíšil Aleš 88 23.09.88 1678 Desko Liberec 6,5 34,5 46,5
7 7 Rusnák Jan 10.12.86 1717 TJ Dvůr Králové 6 38,5 50
8 6 Sokol Roman 10.03.87 1727 ŠK Kladno 6 34,5 45
9 5 Němec David 15.07.87 1732 ŠK Kladno 6 34 43,5
10 9 Pašek Martin 15.01.72 1696 ŠK Heřmanova Huť 5,5 39 52
11 3 Šulc Jaromír 12.07.83 1781 Spartak Ústí n.L. 5,5 38,5 51,5
12 17 Horák Karel 07.06.56 1638 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 37,5 49
13 2 Truksa Václav 17.10.46 1828 Slavoj Tachov 5,5 36,5 47,5
14 27 Erban Jiří 04.10.86 1538 ŠO TJ Tatran Prachatice 5,5 36 45
15 26 Hanzal Marek 88 21.09.88 1547 ŠK Týn nad Vltavou 5,5 36 44
16 4 Kracík Martin 11.08.63 1755 DDM Třebechovice p.Orebem 5,5 35,5 45
17 16 Krys Jaromír 09.11.33 1641 TJ ŠO a DDM Chrudim 5,5 34 43
18 31 Orel Josef 05.12.86 1497 Sokol Tábor 5,5 32,5 41,5
19 15 Pokorný Dušan 88 23.05.88 1653 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 32 43
20 32 Růžička Ondřej 88 23.05.88 1491 ŠK Sokol Vyšehrad 5 38 48,5
21 23 Valenta Petr 10.10.62 1586 KC Kaskáda Bílina 5 36 46,5
22 18 Gruss Petr 20.09.68 1628 TJ Klášterec n.O. 5 35,5 45,5
23 19 Neumanová Monika 06.09.83 1620 Bohemians Praha 5 34,5 43,5
24 25 Soukupová Tereza 07.07.85 1583 SK OAZA Praha 5 34 43
25 20 Kalužný Jiří 26.02.64 1613 Sokol Údlice 5 33,5 45,5
26 21 Odehnalová Andrea 28.11.86 1604 Sokol Tábor 5 33 43,5
27 29 Hlavsová Veronika 23.12.86 1529 ALVA Příbram 5 32,5 41,5
28 30 Vlasák Marcel 16.01.72 1506 Spartak Chodov 5 32,5 39,5
29 24 Maršálek Aleš 09.10.85 1585 TJ Jince 5 32 41
30 66 Šimurda Vítězslav 09.03.36 ---- neregistrovaný 5 32 40,5
31 51 Říha Jan 90 08.11.90 ---- Sokol Tábor 5 24,5 31
32 28 Fojtů Tomáš 07.03.61 1534 BIOMEDICA Říčany 4,5 35 43,5
33 39 Lasík Petr 30.12.66 1347 KC Kaskáda Bílina 4,5 34,5 44,5
34 43 Hynek Petr 88 22.01.88 ---- SK Žamberk 4,5 34,5 42
35 37 Schánilec Martin 88 25.09.88 1403 Šachklub Sokol Klatovy 4,5 34 42,5
36 34 Forštová Kateřina 11.08.85 1421 Spolana Neratovice 4,5 32,5 41
37 36 Bílek Vlastimil 29.12.64 1415 SK OAZA Praha 4,5 32 41,5
38 69 Jelen Marek 28.06.73 ---- Koberce - Šachy Kájov 4,5 32 41
39 33 Třešňák Lukáš 88 26.01.88 1449 SK Kladno 4,5 31,5 39,5
40 40 Pulec Adam 07.06.86 1341 ŠK Kladno 4,5 26,5 35
41 47 Paukert Jindřich 94 16.02.94 ---- ŠK Řevnice 4,5 26,5 33,5
42 45 Karas Ladislav 90 27.02.90 ---- TJ Sokol Praha - Kobylisy 4,5 25,5 33,5
43 55 Kejzlarová Dana 30.09.87 ---- ŠO DDM Hlinsko 4,5 24,5 32
44 42 Belec Rudolf 17.03.67 ---- Tatran Prachatice 4 32 41
45 11 Málek Martin 89 13.03.89 1676 TJ Sokol Praha - Kobylisy 4 31,5 40,5
46 38 Bürgermeisterová Pavla 01.04.87 1401 TJ Spartak Ústí n.L. 4 30,5 38,5
47 41 Duda Michal 88 21.02.88 1309 ŠK Rakovník 4 30 39
48 46 Koukol Radek 14.09.78 ---- Spartak Klenčí p.Čerchove 4 29,5 37,5
49 53 Hanzal Pavel 89 17.12.89 ---- ŠK Týn nad Vltavou 4 27,5 35,5
50 49 Stránský Vojtěch 93 07.01.93 ---- TJ Bonex Teplice 4 26,5 34
51 52 Alferi Marcel 03.11.72 ---- KC Kaskáda Bílina 3,5 31,5 39
52 44 Kapinus Daniel 90 09.06.90 ---- BIOMEDICA Říčany 3,5 30,5 39,5
53 35 Strohmeier Zbyšek 09.09.85 1421 TJ Bonex Teplice 3,5 29,5 41
54 65 Riedel Lukáš 88 29.02.88 ---- Desko Liberec 3,5 28,5 37
55 12 Zemanová Romana 12.01.66 1672 TJ Textilana Nové Město p 3,5 28,5 36
56 68 Švach Jan 92 03.08.92 ---- ŠK Řevnice 3,5 27,5 34
57 54 Jarolímek Tomáš 93 11.05.93 ---- TJ Union Plzeň 3,5 27 32,5
58 50 Turoň Petr 91 21.07.91 ---- ŠK Řevnice 3,5 24,5 32
59 57 Pohan Lukáš 91 30.12.91 ---- TJ Lanškroun 3,5 24,5 30
60 56 Oulehle Lubomír 92 09.09.92 ---- Sokol Tábor 3 29,5 38,5
61 62 Hejl Vojtěch 91 19.07.91 ---- ŠK Veselí nad Lužnicí 3 29,5 35
62 59 Walleder Jiří 93 10.03.93 ---- Lokomotiva Zdice 3 29 36
63 63 Kratochvíl Aleš 94 01.07.94 ---- Slavoj Stroplast Tachov 3 27,5 34
64 58 Verbík Jaromír 91 15.01.91 ---- SK Žamberk 3 26 33,5
65 48 Ryska Ondřej 89 10.12.89 ---- ŠK Rakovník 3 24 33
66 67 Šmídt Jiří 92 21.04.92 ---- Spartak Klenčí p.Čerchove 2,5 27,5 36
67 61 Fojtů Jiří 93 15.08.93 ---- BIOMEDICA Říčany 2,5 24,5 30,5
68 60 Bárta Josef 91 25.07.91 ---- neregistrovaný 2,5 23,5 29,5
69 64 Mišičko Jan 95 13.07.95 ---- ŠK Kladno 1 25,5 32,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.