Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky mládeže 2004 - Seč 13.03.04

Mistrovství České republiky mládeže, které proběhlo ve dnech 6.-13.3.2004 na Seči, se zúčastnila celá řada našich mladých nadějí a jejich doprovodu. Do kraje putuje jedna zlatá medaile z kategorie H16 zásluhou Martina Petra ze Synthesie Pardubice (odchovance Sokola Hradec Králové), neztratili se ale ani další naši zástupci. V doprovodných turnajích se nejlépe umístili Marian Sabol z Vysokého Mýta na druhém místě Openu A a vítěz Openu B Michal Zeinert z České Třebové.


Tabulka kategorie H16:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -1 Petr Martin 88 2297 2238 Pardubice Synthesia 7 38 48
2 -2 Příborský Jan 88 2258 2229 Plzeň 1 Sokol 37 48
3 -5 Příborský Marek 88 2063 2093 Plzeň 1 Sokol 36˝ 47˝
4 -3 Slovák Petr 88 2038 2126 Frýdek-Místek BŠS + ŠK 37˝ 47˝
5 -8 Toman Jan 88 2059 2059 Tachov Slavoj Strojplast 37˝ 46˝
6 -12 Forman Miroslav 88 1926 ---- Praha ŠK OAZA 29˝ 38˝
7 -7 Vrána Jan 88 2081 2081 Novoborský ŠK 5 35 45˝
8 -13 Kastner Vojtěch 89 1866 1919 Pardubice TJ Synthesia 5 33˝ 43˝
9 -9 Hrouza Ondřej 88 2034 2057 Bruntál Slavoj 5 31˝ 41
10 -14 Beil Ondřej 89 1902 ---- Bruntál Slavoj 32 41
11 -21 Postupa Pavel 88 1775 ---- Polabí So JOLY 26˝ 35
12 -6 Mudra Tomáš 88 2088 2088 Zakřany ŠK Bydo 4 33 41˝
13 -4 Krčál Michal 89 2063 2098 Zlín ŠK Trinom 4 32 41
14 -16 Šimek Jan 89 1894 ---- Česká Třebová TJ Lok. 4 29˝ 38
15 -10 Jeníček Michal 88 1984 ---- Litvínov TJ SSZŠ 4 28˝ 37
16 -22 Šťastný Radek 89 1720 ---- Brankovice ŠK ZŠ 4 28 36
17 -20 Šimůnek Filip 89 1816 ---- Plzeň TJ Union 4 26 34˝
18 -11 Kratochvíl Karel 88 1928 ---- Brno Lokomotiva 31 40
19 -18 Václavík Aleš 88 1833 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 26˝ 34˝
20 -15 Hejný Jaroslav 89 1897 ---- Brankovice ŠK ZŠ 3 28 35˝
21 -19 Šenkýř Martin 89 1825 ---- Zlín ŠK Trinom 28 36
22 -17 Steinhauser Antonín 88 1834 ---- Strmilov ŘEMDIH 2 27 35
Tabulka kategorie H14:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -4 Rojíček Vojtěch 90 2040 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 35˝ 46˝
2 -5 Böhm Tomáš 90 1982 ---- Praha So.Vyšehrad VISUS 7 37˝ 48
3 -11 Uřičář Jakub 90 1751 ---- Staré Město SŠŠ ŠK 38 49˝
4 -2 Biolek Richard ml.90 2140 ---- Grygov A64 37˝ 49
5 -1 Ponížil Cyril 91 2183 ---- Zlín ŠK Trinom 35˝ 46˝
6 -13 Pahorecký Jiří 91 1686 ---- Kájov Koberce 5 38 48
7 -8 Konštacký Matěj 91 1864 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 35˝ 47
8 -6 Böhm Jan 90 1943 ---- Praha So.Vyšehrad VISUS 5 32˝ 41˝
9 -14 Fic Zbyněk 90 1668 ---- Poštorná TJ Tatran 35˝ 47
10 -7 Milat Patrik 90 1913 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 29˝ 38˝
11 -9 Štukner Šimon 90 1823 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 28 37
12 -10 Steinhauser František 90 1758 ---- Strmilov ŘEMDIH 27˝ 35
13 -19 Jonáš Václav 90 1556 ---- Klatovy Šachklub Sokol 25˝ 32˝
14 -15 Horsák Jan 90 1655 ---- Staré Město SŠŠ ŠK 4 35 44˝
15 -3 Roubalík Jakub 91 2047 ---- Zlín ŠK Trinom 4 30˝ 40
16 -12 Ruzyak Pavel 90 1699 ---- Praha 5 ŠK Smíchov 4 30˝ 38˝
17 -22 Novotný Petr 90 1416 ---- Staré Město SŠŠ ŠK 4 29˝ 39˝
18 -16 Fojtů Jan 90 1639 ---- Říčany Biomedica 3 25˝ 34˝
19 -20 Kratochvíl Milan 91 1529 ---- Brno Lokomotiva 25˝ 32˝
20 -18 Šulista Daniel 91 1589 ---- Strmilov ŘEMDIH 25 31˝
21 -21 Sladovník Tomáš 91 1476 ---- Jince TJ 25 31˝
22 -17 Kvěš Martin 90 1607 ---- Sokolov Baník Eastman 2 25 32˝
Tabulka kategorie H12:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -1 Krejčí Jan 92 2172 ---- Litovel TJ Tatran + BŠS 7 37 47˝
2 -5 Bureš Jaroslav 93 1803 ---- Prostějov SK 35 45˝
3 -2 Kočiščák Jiří 93 1951 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 6 35˝ 46
4 -6 Uherek Michal 92 1736 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 6 33 43
5 -3 Kuchynka Lukáš 92 1937 ---- Hustopeče ŠK 34 44˝
6 -4 Svoboda Václav 92 1860 ---- Praha ŠK OAZA 5 32˝ 43
7 -10 Jančařík Joel 93 1644 ---- Praha - Kobylisy TJ Sokol 5 31˝ 41˝
8 -12 Vancl Jakub 92 1573 ---- Liberec Desko 5 29 39
9 -7 Bílek Martin 92 1721 ---- Praha ŠK OAZA 5 28 36˝
10 -19 Nersisyan Telman 93 1411 ---- Kralupy n/Vlt.Easy Englis 33˝ 43˝
11 -16 Vlček Jan 93 1449 ---- Říčany Biomedica 33˝ 42˝
12 -9 Alaverdyan Argam 92 1663 ---- Kralupy n/Vlt.Easy Englis 4 32 42˝
13 -11 Vala Filip 92 1634 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 4 31 39
14 -17 Stachovec Čeněk 92 1441 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 4 30˝ 40
15 -20 Baran Martin 92 1383 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 4 28˝ 36˝
16 -14 Škut Michal 93 1454 ---- Klatovy Šachklub Sokol 4 27˝ 35
17 -13 Buchar Jiří 92 1511 ---- Povrly TJ Šachy 32˝ 40˝
18 -8 Kříž Daniel 92 1717 ---- Plzeň TJ Union 32 40˝
19 -18 Svoboda Karel 93 1412 ---- Brno Lokomotiva 29 37˝
20 -15 Dvořáček Zdeněk 92 1453 ---- Příbram Investa 29 36˝
21 -21 Seidl Antonín 93 1325 ---- Moravské Budějovice ŠK 3 29 37
22 -22 Mamula Lubomír 92 1298 ---- Nový Jičín TJ 2 26 33˝
Tabulka kategorie H10:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -1 Plát Vojtěch 94 1583 ---- Staré Město SŠŠ ŠK 8 37 48
2 -7 Boráň Ondřej 94 1310 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 7 36˝ 48
3 -3 Braun Marek 94 1505 ---- Liberec Desko 7 34˝ 46
4 -4 Boráň Tomáš 94 1442 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 6 36˝ 48
5 -8 Charvát Jiří 94 1306 ---- Praha ŠK OAZA 34˝ 45
6 -5 Preči Arbit 94 1369 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 36 47˝
7 -17 Tvrdoň Radek 94 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 32 41˝
8 -6 Baláček Tadeáš 95 1348 ---- Kolín DDM 5 31˝ 43
9 -11 Langner Jakub 95 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 31 39
10 -12 Nytra Matěj-Jan 94 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 30˝ 42
11 -18 Volčík Luděk 95 1250 ---- Boršice ŠK 28˝ 38
12 -9 Bujnošek Tomáš 95 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 4 35 45
13 -21 Šimon Adam 94 1100 ---- Havlíčkův Brod Jiskra 4 34 45˝
14 -2 Růžička Václav 94 1530 ---- Kladno ŠK 4 31˝ 40˝
15 -19 Zvára David 94 1250 ---- Vlašim TJ Spartak 4 30 39
16 -10 Daxner Petr 94 1250 ---- Jaroměř Jiskra 4 27˝ 36˝
17 -13 Palášek Jan 96 1250 ---- Postoupky TJ Sokol 4 26˝ 34˝
18 -16 Sedlář Vít 94 1250 ---- Bučovice TJ 4 26˝ 33˝
19 -14 Pfeffer Dominik 95 1250 ---- Boršice ŠK 28 37
20 -22 Šmahel Michal 94 1100 ---- Říčany Biomedica 3 28 35˝
21 -20 Žoch Vítězslav 95 1250 ---- Jaroměř Jiskra 2 26 33˝
22 -15 Rubeš Jan 95 1250 ---- Teplice Bonex 0 10˝
Pořadí kategorie D16:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -1 Pertlová Soňa 88 D16 2096 ---- Třinec TJ TŽ 39˝ 49˝
2 -4 Němcová Kristýna 88 D16 1834 ---- Praha ŠK OAZA 38˝ 50˝
3 -3 Kubíková Alena 88 D16 1946 ---- Praha - Kobylisy TJ Sokol 6 39 50˝
4 -5 Olšarová Karolína 93 D16 1732 ---- Orlová Slavie 5 38˝ 50
5 -12 Ondrová Michaela 89 D16 1559 ---- Bruntál Slavoj 5 35 46
6 -6 Odehnalová Leona 89 D16 1720 ---- Tábor Sokol 5 32 43
7 -18 Petrážová Kateřina 88 D16 1420 ---- Česká Třebová TJ Lok. 5 31 42
8 -13 Kopalová Zuzana 89 D16 1530 ---- Liberec Desko 32 40˝
9 -16 Hejná Jana 88 D16 1445 ---- Brankovice ŠK ZŠ 32 39˝
10 -19 Lysá Petra 88 D16 1344 ---- Jince TJ 24˝ 31˝
11 -22 Gilíková Michaela 88 D16 1297 ---- Opava TJ Slezan 4 30˝ 38˝
12 -24 Bystřická Kamila 88 D16 1250 ---- Brno Lokomotiva 29˝ 36
13 -17 Mišičková Michaela 89 D16 1445 ---- Kladno ŠK 24 32˝
Pořadí kategorie D14:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -2 Němcová Kateřina 90 D14 2056 ---- Praha ŠK OAZA 39 51˝
2 -9 Bálková Anna 90 D14 1678 ---- Poštorná TJ Tatran 35 46
3 -10 Čuprová Iva 91 D14 1647 ---- Brankovice ŠK ZŠ 35˝ 46
4 -8 Olšarová Tereza 91 D14 1687 ---- Orlová Slavie 33˝ 44˝
5 -7 Palková Kateřina 90 D14 1714 ---- Plzeň TJ Union 5 36 47
6 -11 Marečková Martina 90 D14 1560 ---- Rychnov n.Kn. Panda 5 36 47
7 -26 Novosádová Kristýna 90 D14 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 32˝ 40
8 -21 Škutová Sněžana 91 D14 1305 ---- Klatovy Šachklub Sokol 32 39˝
9 -27 Smolíková Barbora 90 D14 1250 ---- Kralupy n/Vlt.Easy Englis 29 35
10 -20 Březinová Jana 90 D14 1327 ---- Říčany Biomedica 28˝ 37
11 -15 Sochorová Jana 91 D14 1519 ---- Praha 5 ŠK Smíchov 4 34˝ 43
12 -23 Dunglová Eva 90 D14 1263 ---- Postoupky TJ Sokol 4 26 32
13 -28 Zelená Monika 91 D14 1250 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 4 25 31
14 -14 Tomášková Tereza 91 D14 1528 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 31˝ 41˝
15 -25 Cholevová Kristýna 90 D14 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 29˝ 38
16 -30 Říhová Kamila 91 D14 1250 ---- Říčany Biomedica 28 35
17 -31 Melounová Ivana 90 D14 1100 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 2 25˝ 31
18 -29 Šplíchalová Veronika 91 D14 1250 ---- Vysoké Mýto ŠK 2 24 29˝
19 -32 Zycháčková Pavla 90 D14 1100 ---- Postoupky TJ Sokol 1 25 31˝
Pořadí kategorie D12:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -3 Němcová Karolína 93 D12 1559 ---- Praha ŠK OAZA 37 48
2 -5 Havlíková Kristýna 92 D12 1316 ---- Plzeň TJ Union 38˝ 51˝
3 -1 Valešová Šárka 92 D12 1568 ---- Staré Město SŠŠ ŠK 39˝ 52
4 -2 Nytrová Adéla 92 D12 1565 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 6 37˝ 48
5 -4 Grussová Helena 93 D12 1319 ---- Klášterec nad O. TJ 34˝ 46
6 -11 Lapúníková Markéta 92 D12 1250 ---- Brno Lokomotiva 34˝ 43
7 -7 Kocourková Zuzana 92 D12 1293 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 33 41˝
8 -9 Sabolová Gabriela 92 D12 1261 ---- Vysoké Mýto ŠK 5 39 51˝
9 -8 Miturová Magdaléna 93 D12 1282 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 34 45
10 -13 Prokopová Jiřina 92 D12 1250 ---- Nový Bydžov Jiskra 5 32˝ 40˝
11 -12 Pavelková Michaela 92 D12 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 32˝ 40
12 -28 Škorvagová Martina 92 D12 1100 ---- Klatovy Šachklub Sokol 5 29 38˝
13 -19 Palková Nikola 93 D12 1100 ---- Plzeň TJ Union 31 41˝
14 -15 Šimurdová Zdeňka 93 D12 1250 ---- Říčany Biomedica 4 34˝ 43˝
15 -26 Zemanová Šárka 93 D12 1100 ---- Nové Město p.S.Text.+DDM 4 32 43
16 -21 Rosenbaumová Anna 93 D12 1100 ---- Zdice Lokomotiva 4 31˝ 39
17 -23 Soukupová Anežka 93 D12 1100 ---- Praha ŠK OAZA 4 28 35
18 -18 Palkovičová Veronika 93 D12 1100 ---- Jaroměř Jiskra 24 30˝
Pořadí kategorie D10:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -10 Langnerová Karolína 94 D10 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 5 37˝ 50
2 -24 Steinhauserová Anna 94 D10 1100 ---- Strmilov ŘEMDIH 5 31˝ 37˝
3 -27 Škorvagová Jana 94 D10 1100 ---- Klatovy Šachklub Sokol 5 29 39
4 -6 Kuchynková Lucie 95 D10 1314 ---- Hustopeče ŠK 30˝ 38˝
5 -22 Sabolová Kristýna 95 D10 1100 ---- Vysoké Mýto ŠK 4 30˝ 39
6 -17 Lehárová Alžběta 94 D10 1100 ---- Pardubice TJ Synthesia 4 24˝ 35
7 -25 Zavadilová Karolína 95 D10 1100 ---- Brno Duras 27˝ 34
8 -14 Šimurdová Jana 96 D10 1250 ---- Říčany Biomedica 3 29˝ 37
9 -20 Rohovská Tereza 95 D10 1100 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 3 25˝ 31˝
10 -16 Komašková Jana 95 D10 1100 ---- Zdice Lokomotiva 27˝ 34˝
11 -29 Hatašová Michaela 97 D10 1000 ---- Úholičky Caissa 28˝ 36
Tabulka Open A:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -1 Langner Ladislav ---- 2400 Frýdek-Místek BŠS + ŠK 39 49˝
2 -2 Sabol Marian ---- 2302 Vysoké Mýto ŠK 38 50
3 -4 Gibiec Ernest ---- 2260 Frýdek-Místek BŠS + ŠK 37 48
4 -3 Palek Miroslav ---- 2266 Plzeň 1 TJ Sokol 6 40˝ 52
5 -7 Vedral Oldřich ---- 2200 Praha ŠK OAZA 6 38 48
6 -9 Kastner Oldřich ---- 2187 Pardubice TJ Synthesia 6 37 47˝
7 -8 Novotný Michal ---- 2191 Pardubice 6 33˝ 42˝
8 -20 Sochor Jiří 2109 ---- Povrly TJ šachy 40˝ 51
9 -12 Beil Martin ---- 2171 Litovel TJ Tatran + BŠS 37 48
10 -21 Mišičko Jan ---- 2089 Kladno ŠK 35˝ 44˝
11 -6 Hájek Jiří ---- 2206 Zaječice TJ Sokol 35 44˝
12 -10 Mlýnek Petr ---- 2187 Brno Duras 28˝ 37
13 -19 Havlík Jan ---- 2109 Prachatice ŠO TJ Tatran 5 37˝ 47˝
14 -14 Zavadil Michal ---- 2157 Brno Duras 5 36˝ 46˝
15 -32 Roušar Zdeněk ---- 1999 Chrudim TJ ŠO a DDM 5 35˝ 44˝
16 -5 Hadraba Vladimír ---- 2211 Teplice TJ Bonex 5 34 45˝
17 -27 Mejzlík Ondřej ---- 2029 Vlašim TJ Spartak 5 34 43
18 -15 Framberk Jan ---- 2139 Úholičky Caissa 5 32˝ 43
19 -17 Kubíková Hana ---- 2124 Praha - Tesla Karlín 5 32 42
20 -13 Volák Michal ---- 2166 Pelhřimov Spartak 5 32 41˝
21 -42 Hejl Jaroslav 88 1772 ---- Strmilov ŘEMDIH 5 30 37˝
22 -39 Hájek Jiří 1818 ---- Praha Stavby mostů 5 28 36˝
23 -16 Roško Luboš ---- 2130 Jaroměř Jiskra 37 46
24 -18 Gutman Petr ---- 2116 Kladno ŠK 35 46
25 -26 Jeníček Emil ---- 2040 Litvínov TJ SSZŠ 33 43
26 -24 Bartoš Alois ---- 2068 Tábor Sokol 33 40˝
27 -33 Jančařík Antonín 1955 ---- Praha - Kobylisy TJ Sokol 30˝ 39˝
28 -38 Dungl Martin 1820 ---- Postoupky TJ Sokol 29˝ 36˝
29 -34 Kellner Petr 1876 ---- Písek Sokol 4 32˝ 41˝
30 -29 Cupal Miroslav ---- 2008 Poštorná TJ Tatran 4 32˝ 39
31 -25 Sládek Jaroslav ---- 2056 Spálené Poříčí TJ Sokol 4 31˝ 41˝
32 -35 Hromádko Martin 1859 ---- Zaječice TJ Sokol 4 30˝ 40
33 -22 Kříž Luboš ---- 2086 Plzeň TJ Lokomotiva 4 30 38˝
34 -23 Slepánková Radka ---- 2071 Komořany ŠK TJ 4 28˝ 36˝
35 -37 Vojíř Václav 1827 1827 Plzeň 1 TJ Sokol 4 28 35
36 -43 Brož Pavel 1752 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 4 25˝ 32
37 -28 Zákoucká Adéla ---- 2027 Plzen Union 31˝ 41
38 -30 Trepka Jan 88 ---- 2005 Tábor Sokol 31 39˝
39 -45 Steinhauser Dominik 92 1666 ---- Strmilov ŘEMDIH 27˝ 35˝
40 -41 Uřičář Zdeněk 1783 ---- Veselí n.Mor. TJ ŠK 26˝ 34˝
41 -36 Vogl Robert 1838 ---- Říčany Biomedica 24 32
42 -44 Fastová Karolina 1679 ---- Plzeň TJ Union 23˝ 30˝
43 -31 Stodolová Kristýna ---- 2000 Polička 3 27˝ 36˝
44 -40 Med Ladislav 1807 ---- Pelhřimov Spartak 3 25˝ 31˝
45 -47 Karásek Lukáš 1250 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 3 25˝ 31˝
46 -46 Kubát Miroslav 88 1620 ---- Klatovy Sokol 3 24˝ 31˝
47 -48 Vanek Marian 88 1250 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 2 26 33
48 -11 Šustr Jaromír ---- 2181 Zaječice Sokol 0 7 12
Tabulka Open B:
Rank SNo. Name NRat IRat Club Pts BHm. BH.
1 -15 Zeinert Michal 89 1648 ---- Česká Třebová TJ Lok. 8 42 52
2 -24 Hanzal Marek 88 1574 ---- Týn nad Vltavou ŠK 7 41 52˝
3 -8 Pospíšil Aleš 88 1698 ---- Liberec Desko 7 39 50˝
4 -69 Pahorecký Jiří 1250 ---- Kájov Koberce 7 37˝ 48
5 -9 Malý Pavel 1689 ---- Bechyně ŠS 7 36 46˝
6 -51 Charvát Karel 1400 ---- Praha ŠK OAZA 36 45˝
7 -10 Dvořák Martin 91 1679 ---- Postoupky TJ Sokol 34˝ 46
8 -5 Seiner František 1734 ---- Kralupy n/Vlt.Easy Englis 6 40˝ 51˝
9 -62 Dvořák Slavomil 1250 ---- Hlinsko ŠO DDM 6 39˝ 50˝
10 -7 Rusnák Jan 1702 ---- Dvůr Králové n.L. 6 39 49˝
11 -45 Hruška Ondřej 90 1435 ---- Tábor Sokol 6 39 49
12 -2 Lacko Dušan 1762 ---- Tetčice ŠK 6 37˝ 49
13 -14 Pilař Radek 1648 ---- Praha Stavby mostů 6 36˝ 46˝
14 -26 Šimek Zdeněk 88 1562 ---- Česká Třebová TJ Lok. 6 32 42˝
15 -12 Kopal Vojtěch 88 1673 ---- Liberec Desko 6 30˝ 39
16 -11 Postupa Martin 89 1675 ---- Lysá n.L. Polabí So. JOLY 41˝ 53˝
17 -31 Hradský Aleš 1537 ---- Prostějov SK Rošáda 38 48
18 -44 Vondra Lukáš 90 1456 ---- Česká Třebová TJ Lok. 36˝ 46˝
19 -19 Věžník Petr 88 1629 ---- Poštorná TJ Tatran 36 47
20 -27 Slavíček David 91 1560 ---- Grygov A64 35˝ 46
21 -20 Orel Josef 1612 ---- Tábor Sokol 35˝ 44˝
22 -33 Dráb Tomáš 89 1528 ---- Brno Lokomotiva 35 45˝
23 -23 Růžička Václav 1576 ---- Kladno ŠK 34 42
24 -49 Schánilec Martin 88 1409 ---- Klatovy Šachklub Sokol 33˝ 42
25 -67 Nersisyan Gračik 1250 ---- Kralupy 31˝ 40˝
26 -4 Šťastný Pavel 1742 ---- Mikulov Pálava 28˝ 37
27 -30 Vaculka Pavel 1550 ---- Prostějov SK Rošáda 5 36 46
28 -29 Mejzlík Jiří 1551 ---- Vlašim TJ Spartak 5 34˝ 43˝
29 -22 Zákoucký Otto 1583 ---- Semily TJ 5 34 43
30 -35 Kuželka Kryštof 89 1521 ---- Plzeň TJ Union 5 33˝ 44˝
31 -1 Štorek Luboš 1777 ---- Hlinsko Spartak 5 33˝ 43˝
32 -42 Tyle Petr 90 1463 ---- Praha ŠK OAZA 5 33˝ 42˝
33 -3 Švagerka Michal 1752 ---- Hradec Králové Sokol 5 33 43
34 -32 Halbrštát David 1535 ---- Česká Třebová TJ Lok. 5 33 42
35 -21 Valenta Petr 1594 ---- Bílina KC Kaskáda 5 32 41˝
36 -52 Lasík Petr 1377 ---- Bílina KC Kaskáda 5 30˝ 40˝
37 -16 Krys Jaromír sr. 33 1636 ---- Chrudim TJ ŠO a DDM 5 30 39
38 -6 Kracík Martin 1731 ---- Třebechovice p.O. DDM 5 30 37
39 -60 Baťka Jan 92 1250 ---- Třebechovice p.O. DDM 5 29 37
40 -41 Petráž Martin 91 1463 ---- Česká Třebová TJ Lok. 5 25˝ 33˝
41 -13 Nečas Ludvík 40 1655 ---- Vyškov MKS 37 47˝
42 -40 Oreský Jan 90 1466 ---- Liberec Desko 35˝ 44˝
43 -18 Bálka Ludvík 1631 ---- Poštorná TJ Tatran 34˝ 44˝
44 -39 Plener Tomáš 89 1477 ---- Liberec Bižuterie 32˝ 43
45 -36 Kůs Martin 91 1492 ---- Chrudim TJ ŠO a DDM 32 41˝
46 -54 Reichel Tomáš 91 1361 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 32 39˝
47 -68 Ondrák Marek 88 1250 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 31 41
48 -25 Vorm Petr 1568 ---- Úholičky Caissa 30 40
49 -83 Macháč David 93 1100 ---- Liberec Desko 30 39˝
50 -58 Šrejber Michal 93 1303 ---- Jaroměř Jiskra 29˝ 37˝
51 -77 Štukheil Martin 90 1250 ---- Světlá n.S. ŠK Sklo Bohem 29˝ 37
52 -17 Machálek Martin 88 1636 ---- Týn nad Vltavou ŠK 4 36˝ 46˝
53 -43 Růžička Aleš 89 1460 ---- Tábor Sokol 4 33˝ 43˝
54 -56 Mitura Karel 91 1319 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 4 32˝ 41˝
55 -46 Vančát Milan 88 1432 ---- Příbram ALVA PB 4 32˝ 41˝
56 -38 Krys Jaromír 88 1490 ---- Chrudim TJ ŠO a DDM 4 32 41
57 -65 Kracík Tomáš 93 1250 ---- Třebechovice p.O. DDM 4 32 41
58 -73 Sedlář Vlastimil 1250 ---- Bučovice 4 30˝ 39
59 -47 Braun Tomáš 88 1422 ---- Liberec Desko 4 29˝ 38˝
60 -70 Pazderka Radek 93 1250 ---- Pelhřimov Spartak 4 28˝ 36˝
61 -55 Mašek Michal 1330 ---- Zaječice TJ Sokol 4 26˝ 34
62 -61 Brož David 92 1250 ---- Havlíčkův Brod TJ Jiskra 4 26˝ 33˝
63 -63 Gibiec Mateusz 91 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 4 24˝ 32
64 -57 Jakubíček Tomáš 91 1308 ---- Liberec Desko 4 24˝ 32
65 -28 Čupr Jiří 1552 ---- Vyškov MKS 35˝ 45
66 -34 Aron Oto 1525 ---- Úholičky Caissa 32 41
67 -37 Búřilová Petra 1491 ---- Brno Vinohrady 31˝ 40˝
68 -48 Krys Jan 91 1413 ---- Chrudim TJ ŠO a DDM 31 40˝
69 -50 Bílek Vlastimil 1405 ---- Praha ŠK OAZA 31 40
70 -78 Švarc Karel 92 1250 ---- Plzeň TJ Union 27˝ 36
71 -74 Seidl Štěpán 95 1250 ---- Moravské Budějovice ŠK 24 32
72 -71 Pecha Tomáš 92 1250 ---- Frýdek-Místek BŠS + ŠK 24 31˝
73 -81 Frýda Lukáš 93 1100 ---- Liberec Desko 3 29˝ 37˝
74 -87 Krupička Petr 1000 ---- Úholičky Caissa 3 28˝ 35˝
75 -86 Hataš Radim 1000 ---- Úholičky Caissa 3 28 36
76 -79 Alferi Marcel 1100 ---- Bílina KC Kaskáda 3 27 34
77 -76 Vacek Aleš 90 1250 ---- Tábor Sokol 3 27 33
78 -59 Klesa Josef 92 1298 ---- Klatovy Šachklub Sokol 3 26˝ 36˝
79 -80 Dřínovský Michal 90 1100 ---- Světlá n.S. ŠK Sklo Bohem 3 26 35
80 -84 Pazourek Jiří 90 1100 ---- Zaječice TJ Sokol 3 23 28˝
81 -75 Sádlík Michal 93 1250 ---- Bučovice TJ 3 22 28˝
82 -64 Jakubíček Matouš 92 1250 ---- Liberec Desko 28 36
83 -88 Krupička Tomáš 93 1000 ---- Úholičky Caissa 27 34˝
84 -53 Böhm Karel 1370 ---- Praha 5 ŠK Smíchov 25 35
85 -89 Vlasák Jan 88 1000 ---- Zaječice TJ Sokol 24˝ 32˝
86 -66 Med Matěj 93 1250 ---- Pelhřimov Spartak 24 32
87 -82 Lacman Ondřej 92 1100 ---- Zaječice TJ Sokol 23˝ 29
88 -72 Poslední Václav 1250 ---- Heřmanova Huť ŠK 23 30˝
89 -85 Hataš Ondřej 93 1000 ---- Úholičky Caissa 26 33˝

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.