Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
34. ročník Orlické šachovnice - výsledky 22.03.04

V sobotu 20.3.2004 se v Ústí n/O. uskutečnil již 34. ročník Orlické šachovnice, která se letos hrála i jako Krajský přebor Pardubického šachového svazu v rapid šachu mládeže. Letos se zúčastnil rekordní počet 150 dětí ze 20 oddílů Pardubického kraje a krajskými přeborníky se stali Martin Petráž (v kategorii H14), Marek Kosek (H12), Šimon Bielčik (H10), Veronika Šplíchalová (D14), Gabriela Sabolová (D12) a Alžběta Lehárová (D10).


Poř. Jméno ELO Oddíl Nar. Kat. Body BH. Fide BHm. Poznámka
1 Zeinert Michal 1648 Loko Česká Třebová 1989 H 8,5 58 44 45,5
2 Šimek Jan 1894 Loko Česká Třebová 1989 H 7,5 57 40 43,5
3 Halbrštát David 1535 Loko Česká Třebová 1989 H 7,5 53 41 40,5
4 Petráž Martin 1463 Loko Česká Třebová 1991 H14 7 57 39,5 43,5 1.H14
5 Křivohlávek David 1250 TJ Lanškroun 1989 H 7 54 38 42,5
6 Sabolová Gabriela 1261 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1992 D12 7 53 38,5 42 1.H12 a 1.D12
7 Beneš Milan 1404 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1991 H14 7 53 38 41,5 2.H14
8 Krys Jan 1413 DDM Chrudim 1991 H14 7 52 38 41,5 3.H14
9 Kosek Marek 1250 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1993 H12 7 48,5 33 38,5 2.H12
10 Vondra Lukáš 1456 Loko Česká Třebová 1990 H14 7 47,5 33 38
11 Pečinka Martin 1250 Jiskra Ústí nad Orlicí 1990 H14 6,5 52 37 40,5
12 Zámečník Jan 1460 Hlinsko 1990 H14 6,5 52 33 40,5
13 Bartošová Lucie 1390 Jiskra Litomyšl 1989 D 6,5 50 36 38,5
14 Kůs Martin 1493 DDM Chrudim 1991 H14 6,5 48,5 30 37
15 Felcman Tomáš 1250 SK Žamberk 1992 H12 6,5 47 29,5 38,5 3.H12
16 Ha Tuan Ngoc Josef 1250 Ústí nad Orlicí 1991 H14 6,5 44,5 31 37
17 Sodomka Adam 1250 Štefanydes Polička 1989 H 6 56 35,5 45
18 Halbrštátová Kateřina 1100 Sokol Mistrovice 1989 D 6 51 34 40
19 Bielčik Šimon 1250 ŠK KÁMEN Chotěboř 1994 H10 6 51 34 38 1.H10
20 Halousek Jaroslav 1000 DDM ALFA Pardubice 1991 H14 6 50,5 33 40,5
21 Žák Pavel 1250 DDM Chrudim 1990 H14 6 50 36 42
22 Hegr Martin 1402 Hlinsko 1989 H 6 50 33 38,5
23 Pecháček Tomáš 1100 Sokol Horní Čermná 1990 H14 6 50 30,5 39
24 Vacek Josef 1100 Hlinsko 1992 H12 6 49,5 34 40
25 Sauer Petr 1100 Jiskra Litomyšl 1989 H 6 49,5 30 38,5
26 Laštůvka Karel 1100 Hlinsko 1991 H14 6 49 31 40
27 Štorek Jakub 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1992 H12 6 48 26 35,5
28 Horák Libor 1000 Jiskra Litomyšl 1990 H14 6 47 31 36
29 Culek Karel 1250 DDM Chrudim 1990 H14 6 46 29 35,5
30 Růžička Filip 1250 Synthesia Pardubice 1993 H12 6 45 29 36,5
31 Lorenc Josef 1250 SK Žamberk 1993 H12 6 44,5 30 34
32 Dytrt Filip 1100 SK Žamberk 1992 H12 6 40,5 28 31,5
33 Čermák Jakub 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1992 H12 5,5 52 30,5 40,5
34 Čermák Michal 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1991 H14 5,5 49 29,5 39
35 Stejskal Martin 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 1989 H 5,5 46,5 29,5 36
36 Rott Michal 1100 Hlinsko 1995 H10 5,5 46 29 35,5 2.H10
37 Nejedlý Lukáš 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1991 H14 5,5 45,5 29,5 35,5
38 Baláž Jindřich 1000 DDM Svitavy 1991 H14 5,5 45 28,5 35,5
39 Trkal Tomáš 1100 Štefanydes Polička 1990 H14 5,5 44 29,5 34,5
40 Franz Lukáš 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 1993 H12 5,5 44 29 34
41 Lehárová Alžběta 1100 Synthesia Pardubice 1994 D10 5,5 43 27,5 33,5 1.D10 a 3.H10
42 Mazura Ondřej 1250 SK Žamberk 1993 H12 5,5 42 27,5 34,5
43 Pochobradský Libor 1000 DDM ALFA Pardubice 1996 H10 5,5 37 21,5 30
44 Tomeš Marek 1250 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1994 H10 5 49,5 30 38
45 Cvrkal Richard 1000 Moravská Třebová 1994 H10 5 48,5 25 38
46 Stodola Jakub 1250 Štefanydes Polička 1991 H14 5 47 28 36,5
47 Marek Michal 1100 TJ Lanškroun 1993 H12 5 46 25 36
48 Slezák Tomáš 1100 Loko Česká Třebová 1992 H12 5 45,5 28 36,5
49 Borovec Ondřej 1100 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1992 H12 5 45 27 35
50 Mareš Jan 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 1994 H10 5 45 26 35,5
51 Hejklík Lukáš 1100 SK Žamberk 1994 H10 5 44,5 26 34,5
52 Jílek Václav 1100 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1993 H12 5 44 26 34
53 Matějíček Michael 1100 SK Žamberk 1993 H12 5 44 25,5 34,5
54 Dunglová Natálie 1100 SK Žamberk 1996 D10 5 43,5 26,5 33,5 2.D10
55 Výprachtický David 1100 SK Žamberk 1993 H12 5 43,5 26 34
56 Hlaváč Lukáš 1100 Loko Česká Třebová 1992 H12 5 43 27 34,5
57 Horský Jakub 1100 Loko Česká Třebová 1990 H14 5 43 27 33
58 Cacek Tomáš 1100 TJ Lanškroun 1994 H10 5 43 26 34
59 Hanus Lukáš 1100 Hlinsko 1995 H10 5 43 24,5 32,5
60 Malá Michaela 1000 Králíky 1993 D12 5 41 25 31,5 2.D12
61 Brejša Vít 1100 TJ Lanškroun 1992 H12 5 41 24 32
62 Petrásek Kamil 1100 Štefanydes Polička 1995 H10 5 41 24 31
63 Stejskal Jakub 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1994 H10 5 40,5 24 31
64 Šplíchalová Veronika 1250 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1991 D14 5 39,5 25 30,5 1.D14
65 Smejkal Dominik 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1993 H12 5 39,5 23 31
66 Kučera František 1100 DDM Chrudim 1995 H10 5 39,5 22 30
67 Kapoun Vít 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 1995 H10 5 39 24 31
68 Dolečková Barbora 1100 Sokol Mistrovice 1993 D12 5 39 23 30,5 3.D12
69 Lorenc Adam 1100 SK Žamberk 1997 H10 5 34,5 21 26,5
70 Spurný Hynek 1000 SK Žamberk 1993 H12 5 33,5 18 26,5
71 Hanč Michal 1100 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1993 H12 4,5 44,5 26,5 34
72 Karaba Viktor 1100 Synthesia Pardubice 1993 H12 4,5 44 24,5 34
73 Sabolová Kristýna 1100 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1995 D10 4,5 42,5 23,5 32,5 3.D10
74 Fáber Robert 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1991 H14 4,5 42,5 20 33
75 Pecháček Robin 1000 Sokol Horní Čermná 1992 H12 4,5 40 19,5 30
76 Golubev Martin 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1990 H14 4,5 39 25,5 31
77 Steinmetz Roman 1100 Loko Česká Třebová 1991 H14 4,5 39 24 30,5
78 Nepeřil Josef 1000 Moravská Třebová 1990 H14 4,5 39 21,5 29,5
79 Černohorský Daniel 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1991 H14 4,5 36,5 21 28,5
80 Bartoš Tomáš 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1992 H12 4,5 36,5 17,5 28
81 Sháněl Matěj 1000 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1995 H10 4,5 31 18,5 25
82 Pohan Lukáš 1100 TJ Lanškroun 1991 H14 4 48 27 38
83 Felcman Martin 1100 SK Žamberk 1990 H14 4 46 25 35,5
84 Mačát Petr 1000 Sokol Horní Čermná 1991 H14 4 43 21 33,5
85 Schaffer Ondřej 1100 Štefanydes Polička 1993 H12 4 42,5 21 33,5
86 Tölg Tomáš 1000 Loko Česká Třebová 1993 H12 4 41,5 23 33
87 Bot Marek 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1989 H 4 41,5 20 31,5
88 Golubeva Nikol 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1995 D10 4 41 27 32
89 Čech Filip 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1992 H12 4 41 20,5 30
90 Božovský Milan 1250 ŠK KÁMEN Chotěboř 1991 H14 4 40,5 25 31
91 Janota Martin 1000 Sokol Mistrovice 1989 H 4 40,5 20 31
92 Kozák David 1000 DDM Svitavy 1994 H10 4 40,5 19 32,5
93 Kainek Jan 1100 SK Žamberk 1994 H10 4 40 23 31
94 Chmelík Ondřej 1000 TJ Lanškroun 1992 H12 4 39,5 22 30
95 Simon Ondřej 1100 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1991 H14 4 37,5 19 28,5
96 Kubišta Ladislav 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1994 H10 4 37,5 18 29,5
97 Krejčík Tomáš 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1994 H10 4 37 17 29
98 Jirsa Ondřej 1000 ŠK KÁMEN Chotěboř 1995 H10 4 36,5 17 27,5
99 Medveď Lukáš 1000 DDM ALFA Pardubice 1989 H 4 36 16 28
100 Zemánek Jiří 1000 DDM Svitavy 1989 H 4 35,5 19 28
101 Vyčítal Lukáš 1000 ZD Kunvald 1993 H12 4 35,5 18 28
102 Bláha Jan 1000 Loko Česká Třebová 1989 H 4 35 16 27
103 Mach Ondřej 1000 Červená Voda 1994 H10 4 34,5 17,5 27,5
104 Ratzinger Patrik 1000 Loko Česká Třebová 1996 H10 4 34 19 27
105 Tomaško Jakub 1000 Červená Voda 1993 H12 4 34 17 26,5
106 Valek Kryštof 1000 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1993 H12 4 32,5 20 24,5
107 Topolský Petr 1000 DDM ALFA Pardubice 1994 H10 4 32,5 15 26
108 Kalousek Jiří 1000 Červená Voda 1995 H10 4 32 17 25
109 Pavlas Tomáš 1100 ŠK KÁMEN Chotěboř 1993 H12 4 29,5 16 24
110 Lehár Adam 1100 Synthesia Pardubice 1991 H14 3,5 41 19,5 31,5
111 Kadlec Jaroslav 1000 Moravská Třebová 1990 H14 3,5 40,5 20,5 31
112 Jindrák Michal 1000 ZD Kunvald 1991 H14 3,5 38,5 16,5 30
113 Voksa Aleš 1100 TJ Lanškroun 1991 H14 3,5 36,5 17,5 29
114 Vaculík Jakub 1000 TJ Lanškroun 1995 H10 3,5 36 17,5 27,5
115 Hubálková Michaela 1100 Sokol Mistrovice 1990 D14 3,5 34,5 16,5 25,5 2.D14
116 Pekárek Marián 1000 TJ Lanškroun 1991 H14 3,5 33,5 15,5 26,5
117 Oškera Daniel 1000 Sokol Mistrovice 1995 H10 3,5 31,5 13,5 24,5
118 Strašil Tomáš 1000 Moravská Třebová 1990 H14 3,5 28,5 13,5 23,5
119 Sonntag Erik 1000 Červená Voda 1995 H10 3 40 19 31
120 Krejza Šimon 1000 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1993 H12 3 40 15 31
121 Beran David 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1992 H12 3 39 17 30
Hájek Pavel 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1996 H10 3 39 17 30
123 Dvořáček Michal 1100 Sokol Mistrovice 1993 H12 3 38 18 29
124 Lamborová Lucie 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1996 D10 3 36,5 16 29,5
125 Bielčiková Sára 1000 ŠK KÁMEN Chotěboř 1998 D10 3 35 14 26,5
126 Kulíšek Vítězslav 1000 Štefanydes Polička 1991 H14 3 34,5 15 27
127 Kouřil Pavel 1000 Moravská Třebová 1997 H10 3 34,5 14 27,5
128 Magnusek Robert 1000 ZD Kunvald 1991 H14 3 33,5 13 26
129 Machata Štěpán 1000 DDM Svitavy 1992 H12 3 31,5 11 25,5
130 Petrásek Jan 1100 Štefanydes Polička 1993 H12 3 29,5 16 23
131 Kosek Vítek 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1990 H14 3 29,5 9 22,5
132 Šišmiš Ondřej 1000 DDM Svitavy 1992 H12 3 29 12 22
133 Stodola Marek 1000 Štefanydes Polička 1995 H10 3 27,5 12 21
134 Krejčík Jan 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1995 H10 3 25,5 10,5 19,5
135 Krejsa Pavel 1000 ZD Kunvald 1994 H10 2,5 31,5 10,5 23,5
136 Kabourek Roman 1000 SK Žamberk 1994 H10 2,5 31 8 23,5
137 Paukert Jan 1000 TJ Lanškroun 1997 H10 2,5 29 10,5 23,5
138 Wetter Zdeněk 1000 Loko Česká Třebová 1995 H10 2,5 26 10,5 20,5
139 Kapalčík Šimon 1000 Sokol Mistrovice 1995 H10 2 35,5 11 28
140 Mauer Miroslav 1000 DDM Svitavy 1992 H12 2 33 11 24,5
141 Farkasová Lucie 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1993 D12 2 32 13 25,5
142 Kalas Jan 1000 DDM Svitavy 1993 H12 2 32 8 24,5
143 Kučera Jan 1000 DDM Svitavy 1995 H10 2 28 8 22
144 Vyskočil Daniel 1000 Štefanydes Polička 1996 H10 2 26,5 7 20,5
145 Menc Matěj 1000 Štefanydes Polička 1996 H10 2 24,5 7 18,5
146 Šlezingr Josef 1000 ZD Kunvald 1995 H10 2 24,5 4,5 17,5
147 Marek Jakub 1000 Loko Česká Třebová 1995 H10 1,5 26,5 4 20
148 Mastná Kristýna 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1996 D10 1,5 25 3,5 19
149 Kopecká Eliška 1000 ZD Kunvald 1992 D12 1 34,5 8 26,5
150 Holásek Jan 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1997 H10 1 28,5 3 20,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.