Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Zápis ze schůze VV PDŠS č.2/2004 03.06.04

Na programu letošní druhé schůze VV PDŠS byly kromě kontroly plnění uložených úkolů zejména zprávy z komisí - STK, mládeže a hospodářské, na jejichž základě byly přijaty nové úkoly.


Zápis z 1.schůze VV KŠS Pardubice - Česká Třebová 13..4.2002

Zápis z 2.schůze 2004 VV Pardubického krajského šachového svazu

Pardubice 26.5.2004 od 16,00

 

Přítomni: Jiří Kosek, František Navrátil , Marián Sabol, Jaromír Krys, Jaroslav Volf, Vladimír Vlček, Josef Sekyrka

Omluveni: Pavel Borek

 

1. Kontrola úkolů z minulé schůze

    U01, U02 - seznamy rozhodčích a trenérů PDŠS jsou zpracovány, budou zveřejněny na www

    U03 - soustředění talentované mládeže proběhlo viz. zpráva KM

    U04 - vyhodnocení KP mládeže viz. zpráva KM

    U05 - údaje o VV PDŠS jsou aktualizovány

    U06 - stav placení členských příspěvků viz. hospodářská komise

 

2. Zprávy z komisí

 

STK – připravuje se nový rozpis soutěží družstev. Bude rozeslán oddílům počátkem července.

 

Komise mládeže - v KP mládeže byl odehrán poslední 5 turnaj

Výsledky 5.turnaje KP - Mistrovice - celkem 120 účastníků

   H14+H16:  1. Zeinert Michal  2. Šimek Jan       3. Petráž Martin

   H10+H12:  1. Kokeš Ondřej   2. Kosek Marek  3. Jílek Václav

 

Na posledním turnaji proběhlo vyhlášení celkových výsledků a předání diplomů a medailí.

Celkové výsledky KP pro rok 2004 ( pořadí ze součtu 3 nejlepších turnajů ).

H16:   1. Zeinert Michal        ČT        2. Zámečník Jan              HL      3. Halbrštát David          ČT

H14:   1. Petráž Martin         ČT        2. Beneš Milan               VM      3. Sabolová Gabriela       VM

H12:   1. Kokeš Ondřej         CHR     2. Růžička Filip          Syn.Pa      3. Kosek Marek             VM

H10:   1. Rott Michal            HL        2 .Hanus Lukáš               HL      3. Kapoun Vít                 UO

D16:   1. Bartošová Lucie     LIT       2. Halbrštátová Kateřina  MI       3. Hubálková Michaela    MI

D14:   1. Sabolová Gabriela  VM        2. Šplíchalová Veronika   VM      3. Susserová Martina      UO

D12:   1. Lehárová Alžběta  Syn.PA   2. Michaela Malá            ŽA      3. Smejkalová Monika      MI

D10:   1. Sabolová Kristýna  VM        2. Golubeva Nikol           KA      3. Dunglová Natálie         ŽA

 

Konečná tabulka KP  žákovských družstev:

    1. ŠO DDM Hlinsko                         12 bodů

    2. ŠO a DDM Vysoké Mýto               9 bodů

    3. Lokomotiva Česká Třebová B         9 bodů

    4. SK Žamberk                                  6 bodů

    5. TJ + DDM Chrudim B                    4 body

    6. TJ Lanškroun                                 2 body

    7. ŠK Kámen Chotěboř                      0 bodů

 

Z výsledků  přeboru ČR žákovských družstev - 42.ročník Zaječice  29.5.-30.5.2004

Celkem 46 družstev , 11 družstev z našeho kraje:

     7. Lokomotiva Česká Třebová                      38. Jiskra Ústí nad Orlicí

   18. ŠO a DDM Vysoké Mýto                        40. Sokol Zaječice

   25. ŠO DDM Hlinsko                                    42. Lokomotiva Česká Třebová  B

   27. ŠO a DDM Chrudim                                43. ŠO a DDM Chrudim B

   35. Kámen Chotěboř                                     44. Jiskra Heřmanův Městec

                                                                       45. Sokol Zaječice  B

Ve dnech 21.5. - 23.5.2004 proběhlo tréninkové soustředění talentované mládeže ve Strážné u Lanškrouna. Přijelo celkem 17 dětí. Výuka probíhala ve dvou skupinách pod vedením trenérů M.Sabola a J.Kryse.

 

Hospodářská komise:

Dle zaslaného přehledu z ŠSČR má většina oddílů zaplacené členské příspěvky na rok 2004.

U oddílu TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec chybí doklad o zaplacení. Z loňských nedoplatků krajských členských příspěvků dosud chybí příspěvky od oddílů: TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec a TJ Synthesia Pardubice.

 

Oddíly, které měly družstva mládeže v KP, dostanou za jedno družstvo dotaci 500,- Kč a oddíly hrající ligu mladšího dorostu 1000,- Kč. Oddíly mohou zaslat fakturu na uvedené částky na adresu:

Pardubický krajský šachový svaz, K Vinici 1901, 530 02 Pardubice .

 

Dále žádáme pořadatelé turnajů KP mládeže, kteří dosud nezaslali fakturu na dotaci ve výši 800,- Kč za oba turnaje, aby tak učinili co nejdříve.

 

Po obdržení dotace od ŠSČR bude část dotací zaslána na oddíly podle počtu registrovaných k 1.9.2004. Oddíly mohou požádat o nezasílání dotace. Příslušná částka bude evidována jako přeplatek, ke kterému bude přihlíženo při platbě členských příspěvků kraji v roce 2005.

 

3 .VV uložil úkoly :

 

U07:  STK  -  připravit a zveřejnit rozpis pro nový ročník soutěží družstev do 30.6.2004

U08:  KM   -  připravit návrh na nový ročník KP mládeže

U09:  KM   -  zveřejnit jmenný seznam talentované mládeže a zpracovat návrh na finanční podporu

                     za účast na přeboru Čech a dalších turnajích

 

Příští schůze VV PDŠS je v plánu 8.9.2004 v Pardubicích na krajském sdružení ČSTV.

 

Zapsal: Jiří Kosek


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.