Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přestupy aneb 'Škatule, škatule - hejbejte se' ! 08.09.03

A ony se hejbají ! Alespoň podle přehledu přestupů a počtu zaregistrovaných cizinců to v našem kraji na 'stojaté vody' příliš nevypadá. Jak se kdo do nastávající sezóny posílil, to můžete zjistit z přiloženého přehledu - a to ještě nejsou známa žádná hostování !


Příjmení, jméno Narození Mateřský oddíl Nový oddíl
Novotný Michal 26.4.1976 PSK Znojmo 2222 ŠK Polabiny
Odvárka Stanislav 13.8.1979 ŠK Infinity Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Lorenc Tomáš 6.2.1967 TJ Synthesia Pardubice Karlovarský šachklub Tietz
Suk Petr 14.1.1976 ŠK Svitavy ŠK 64 Brno
Červený Martin 28.9.1983 TJ Štefanydes Polička ŠK Duras BVK
Láznička Viktor 9.1.1988 TJ Synthesia Pardubice ŠK Infinity Pardubice
Pisk Petr 28.6.1974 ŠK Duras BVK ŠK Infinity Pardubice
Plát Vojtěch 23.1.1994 Slovan Mor. Třebová ŠK Staré Město
Jirsa Lukáš 29.4.1987 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Litomyšl
Ahn Tuan Jan 2.11.1993 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Ha Tuan Ngoc Josef 27.8.1991 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Hrubeš Pavel 12.1.1971 SK Žamberk TJ Lanškroun
Hurt Lukáš 4.6.1984 TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Lanškroun
Chládek Václav 12.4.1954 ZD Kunvald TJ Lanškroun
Palla Stanislav 10.8.1946 TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Lanškroun
Solil Roman 14.12.1970 TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Lanškroun
Švub Jan 13.4.1953 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Lanškroun
Nevole Vladimír 22.5.1931 SK Holcim Prachovice TJ Slavia Hradec Králové
Sabol Marian 18.8.1966 ŠK Vysoké Mýto TJ Slavia Hradec Králové
Petráček Jiří 11.5.1971 Sokol Hnátnice TJ Spartak OEZ Letohrad
Pačovský Jiří 1.7.1959 ŠK Infinity Pardubice TJ Synthesia Pardubice
Petr Martin 23.8.1988 Sokol Hradec Králové TJ Synthesia Pardubice
Příjmení, jméno Narození Cizinec Nový oddíl
Hagara Eduard 24.10.1979 - ŠK Infinity Pardubice
Kovalev Andrei 7.11.1961 - ŠK Infinity Pardubice
Movsesian Sergei 3.11.1978 - ŠK Infinity Pardubice
Štohl Igor 27.9.1964 - ŠK Infinity Pardubice
Törvenyi Roman 25.2.1967 - TJ Synthesia Pardubice
Vyparina Matej 4.5.1982 - 2222 ŠK Polabiny

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.