Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
42. ročník Zaječic (znovu na Seči) 31.05.04

Ve dnech 29.-30.5.2004 proběhl již 42. ročník turnaje šestičlenných žákovských družstev - populární 'Zaječice'. V hlavní soutěži byli mezi 46 družstvy suverénně nejlepší žáci BŠS+ŠK Frýdek-Místek, v turnaji 24 dvojic byli daleko nejlepší žáci SK Boršice a v doprovodném turnaji jednotlivců byl mezi 23 účastníky nejlepší Marian Sabol.


Coprosys OPEN - 42.Zaječice, M-ČR šestičl.žák.družstev
1. BŠS+ŠK Frýdek-Místek 16 42 Berezjuk Sergej, trenér
2. ŠK (SVK) Dunajská Streda 15 34 Varga Ladislav
3. TJ Union Plzeň 14 34 Bílek Jan
4. ŠK Zlín 13 36 Svoboda Rostislav
5. Desko Liberec 12 34,5 Kopal Ivan
6. SŠŠ ŠK Staré Město 12 34 Horsák Antonín
7. Lok.DDM Česká Třebová 12 33,5 Borek Pavel
8. OAZA Praha 12 33,5 Tyle Vladimír
9. Jiskra Havlíčkův Brod 11 34,5 Vala Václav
10. A64 Grygov 11 33,5 Biolková Jana
11. BŠS+ŠK Frýdek-Místek B 11 32 Macíček Jan
12. SK Boršice 11 31 Volčík Stanislav
13. Vyšehrad Praha 11 27,5 Domlátil Jiří
14. Smíchov Praha 10 30,5 Sochorová Eva
15. TJ+DDM Náměšť n/Osl. 10 29,5 Kaňovský Pavel
16. Spartak Vlašim 10 29,5 Matějovský Ondřej
17. Tatran Poštorná 10 28,5 Bálka Ludvík
18. ŠK+DDM Vysoké Mýto 10 28 Sabol Marian
19. Spartak Ústí n/Lab. 10 27,5 Chrz Pavel
20. TJ MSA Dolní Benešov 10 27,5 Vavřínek Radomír
21. Biomedica Říčany 9 29 Říha Jaroslav
22. ŠK Lok. Brno 9 28 Hurta Miroslav
23. Panda Rychnov n/Kn. 9 27,5 Horníček Jan
24. Jiskra Jaroměř 9 27,5 Moller Kamil
25. ŠO DDM Hlinsko 9 27,5 Rott Josef
26. Kobylisy Praha 9 26 Kopta Pavel
27. ŠO a DDM Chrudim 9 22 Krys Jaromír
28. Sokol Tábor 8 29,5 Odehnalová Leona
29. TJ Union Plzeň B 8 27 Kupilík Jiří
30. Jiskra Havlíčkův Brod B 8 26,5 Benák Jaroslav
31. Desko Liberec B 8 26 Braunová Ludmila
32. ŠK Hustopeče 8 25,5 Kuchynka Luboš
33. Sokol Údlice 8 24,5 Kalužný Jiří
34. Vyšehrad Praha B 7 25 Filipi Štěpán
35. Kámen Chotěboř 7 24 Bielčik Jindřich
36. ŠK Líně 7 23 Šilhavá Jana
37. Tatran Poštorná B 7 22 Ciprys David
38. Jiskra Ústí n/Orl. 7 21 Holásek Pavel
39. Jiskra Havlíčkův Brod C 7 19 Netušil Jakub
40. Sokol Zaječice 6 24,5 Hájek Jiří
41. ŠK SB Světlá n/Sáz. 6 19,5 Mareš Vlastimil
42. Lok.DDM Česká Třebová B 6 19 Petrážová Kateřina
43. ŠO a DDM Chrudim B 4 15,5 Němec Pavel
44. Jiskra Heřmanův Městec 4 15 Tunega František
45. Sokol Zaječice B 3 13,5 Hromádko Martin
46. Vyšehrad Praha C 1 11,5 Barták Karel
Omega Plus OPEN - turnaj dvojic do 10 let
1. SK Boršice 17   Volčík 8, Pfeffer 9
2. Tatran Litovek 13 97 Navrátil 6, Vyhnálek 6,5
3. A64 Grygov 13 90 Šnevajs 6, Zeman 6,5
4. MDK Wroclaw 12   Nizinski 6, Wieczorek 6
5. ŠO DDM Hlinsko 10 101 Rott 4, Hanus 6
6. Jiskra Ústí n/Orl. 10 100,5 Kapoun 6, Hájek 4
7. ŠK+DDM Vysoké Mýto 10 96 Sháněl 3, Sabolová 7
8. Panda Rychnov n/Kn. 10 98 Horníček 7,5, Macháň 2
9. Kobylisy Praha 10 88,5 Kaftan 5, Knížek 4,5
10. Biomedica Říčany 10 80,5 Šimurdová 3,5, Pospíšil 6
11. Jiskra Havlíčkův Brod 10 68,5 Koref 6,5, Ulip 3
12. Spartak Vlašim B 9 90,5 Vopěnka 6, Zvára 3
13. MDK Wroclaw B 9 82 Cislak 9, Oslastová 9
14. Panda Rychnov n/Kn. B 9 80,5 Hartman 4, Ševčík 5
15. Sokol Zaječice 9 73 Hledík 5, Konrád 4
16. Spartak Vlašim 9 73,5 Hrdina 3, Jelínek 5,5
17. SK Boršice B 9 66 Janska 4, Hromada 4,5
18. Sokol Jedovnice 8 81 Klinkovský 3, Miklasová 5
19. Biomedica Říčany B 8 73,5 Vlček 4,5, Skalický 3,5
20. Lok.DDM Česká Třebová 8 61,5 Ratzinger 2, Wetter 6
21. Kámen Chotěboř 7 67 Jirsa 5, Bielčiková 2
22. KDJS Sedlčany 7 62 Procházka 4,5, Čermák 2,5
23. Sokol Zaječice C 2 70,5 Škorpil 0, Radosta 1,5
24. Sokol Zaječice B 2 68,5 Hejduková 0,5, Chlad 1
Mercia OPEN - turnaj jednotlivců
1. Marian Sabol 8/9 Vysoké Mýto
2. Tomáš Vojta 6,5 49,5 Spartak Vlašim
3. Miroslav Palek 7 49 Sokol Plzeň 1
4. Michal Cvikl 6 ŠAKAL Kozolupy
5. Bohuslav Kokeš 5,5 52 ŠO+DDM Chrudim
6. Jiří Janda 6 50 Kobylisy Praha
7. Dorjkhú Tuvšinbajár 5 47,5 (MONGOLSKO)
8. Štěpán Filipi 5 43,5 Vyšehrad Praha
9. Karel Kratochvíl 5 40,5 Lok.Brno
10. Jaromír Krys 5 40 ŠO+DDM Chrudim
11. Luboš Roško 4,5 49,5 Jiskra Jaroměř
12. Oskar Wieczorek 4,5 42 Polonia Wroclaw (POL)
13. Jan Grus 4,5 38 Kobylisy Praha
14. Zdeněk Šimek 4,5 33 Lok.Česká Třebová
15. Pavel Holásek 4 42 Jiskra Ústí n/Orl.
16. Stanislav Jurák 4 41 ŠK Hustopeče
17. Luboš Kuchynka 4 35 ŠK Hustopeče
18. František Kindl 4 33,5 Sokol Údlice
19. Petr Gruss 4 31,5 TJ Klášterec n/Ohří
20. Tomáš Back 4 30,5 Jiskra Jaroměř
21. Petr Kovář 4 29 Kobylisy Praha
22. Rostislav Stryka 3 ŠO+DDM Chrudim
23. Michal Kasal 1   DDM Čáslav

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.