Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 11.kolo 03.04.05

V závěrečném jedenáctém kole mimořádně vyrovnané 1. české ligy rozhodovali naši zástupci jak o čele tak o závěru tabulky. V duelu Pankrác - Synthesia žádná strana neponechala nic náhodě, když remiza 4:4 potvrdila Pankráci postup do Extraligy a Synthesii zajistila soutěž i na další sezonu, Chrudim naopak po výhře 5:3 na Bohemians poslala tohoto dlouholetého účastníka Extraligy až do 2.CL. Další výsledky: Plzeň B - Most 4,5:3,5, Holdia B - Vyšehrad B 4,5:3,5, ČSOB - Dům Armády 1:7, Vyšehrad C - H.Králové 2,5:5,5.


Výsledky 11

Výsledky 11.kola

 

K:11

Z:61

Bohemians -  DDM Chrudim

(Doležalová)

 

3 : 5

 

 

Jirka Jiří

 

1:0

H

Sabol Marian

Dubanský Bohuslav

 

%:%

 

Bujnoch Radek

Zvára Petr

 

%:%

H

Stehno Pavel

Sodoma Jan

 

0:1

 

Jarábek Vratislav

Znamenáček Květoslav

 

%:%

 

Hlaváček Robert

Voříšek Jaroslav

 

0:1

 

Němec Pavel

Táborský Rostislav

H

0:1

H

Novotný Michal

Chura Jan

 

%:%

 

Onderek David

K:11

Z:62

Plzeň I"B" - Loko Most

(Kobeda)

 

4.5:3.5

 

 

Michálek Jan

 

%:%

H

Horák Michal

Česal Jaroslav

 

1:0

 

Herskovič Radek

Hagarová Zuzana

 

0:1

H

Trapl Jindřich

Folk Petr

 

%:%

 

Hrbolka Ladislav

Juřek Josef

H

1:0

 

Vágner Tomáš

Příborský Marek

 

1:0

 

Špírek Adam

Příborský Jan

 

%:%

 

Hrbolka Ladislav

Folková Martina

 

0:1

 

Cichý Miroslav

K:11

Z:63

Holdia DP B - Vyšehrad "B"

(Doktor)

 

4.5:3.5

 

 

Votava Jan

H

1:0

V

Meduna Eduard

Štross František

 

%:%

 

Vodička Vlastimil

Přibyl Josef

H

%:%

 

Chloupek Stanislav

Forman Štěpán

 

0:1

 

Pilař Miloslav

Čech Pavel

H

1:0

 

Tichý Vladimír

Tobyáš Miroslav

 

1:0

H

Jaček Martin

Freisler Pavel

 

0:1

 

Svatoš Jan

Adámek Zdeněk

 

%:%

 

Boukal Petr

K:11

Z:64

ČSOB - DA Praha

(Fischl)

 

1 : 7

 

 

Řehořek Martin

H

0:1

H

Jansa Vlastimil

Dvořák Jan

 

%:%

 

Mikouev Erendžen

Bretšnajdr Vladimír

 

%:%

 

Orság Milan

Bartoš Jan

 

0:1

 

Muroň Miroslav

Šleich Jan

 

0:1

H

Studnička Tomáš

Vozka Pavel

 

0:1

 

Bauma Jiří

Kozák Miloš

 

0:1

 

Fajman Petr

Gdovin Ján

 

0:1

H

Bujak Michal

K:11

Z:65

Vyšehrad"C" -Hrad.Králové

(Vyskočil)

 

2.5:5.5

 

 

Vaněk Petr

 

0:1

 

Nun Jiří

Řehák Martin

H

%:%

H

Vltavský Vladimír

Hába Zdeněk

 

%:%

 

Prymula Roman

Hlavsa Petr

 

1:0

 

Roško Luboš

Kalivoda Jaroslav

 

0:1

 

Vacek Martin

Groh Jiří

 

%:%

 

Nun Josef

Šubrt Jaroslav

 

0:1

H

Kopal Josef

Hašpl Miroslav

 

0:1

 

Trefný Vlastimil

K:11

Z:66

Pankrác - Synt.Pardubice

(Krejnický)

 

4 : 4

 

 

Doležal Radoslav

H

%:%

H

Láznička Viktor

Vokoun Jan

 

%:%

 

Navrátil František

Hausner Ivan

H

%:%

H

Petr Martin

Petr Jan

 

%:%

 

Efler David

Polášek Jaroslav

 

%:%

H

Jedlička Aleš

Plešek Jiří

 

%:%

 

Šilar Lubomír

Pick Štěpán

 

%:%

 

Hošek Milan

Kroužel Jaroslav

 

%:%

 

Trojan Luboš

 

1.

Pankrác

11

 6

 4

 1

48.0

16

 7.

Synt.Pardubice

11

 4

 2

 5

48.5

10

2.

Holdia DP B

11

 6

 3

 2

50.0

15

 8.

DA Praha

11

 4

 2

 5

45.5

10

3.

Plzeň I"B"

11

 7

 1

 3

45.5

15

 9.

Vyšehrad "B"

11

 3

 3

 5

45.0

 9

4.

Sl.Hrad.Králové

11

 6

 1

 4

49.0

13

10.

Bohemians

11

 4

 1

 6

40.5

 9

5.

ŠO DDM Chrudim

11

 6

 1

 4

44.0

13

11.

Loko Most

11

 4

 0

 7

40.5

 8

6.

ČSOB

11

 4

 3

 4

42.5

11

12.

Vyšehrad"C"

11

 1

 1

 9

29.0

 3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.