Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu - 6 a 7 kolo 12.02.05

Dalším dvoukolem pokračovala také 1. česká liga mladšího dorostu a našim zástupcům se v něm dařilo. Dvě výhry přiblížily Č.Třebovou k téměř jistému postupu a V.Mýto vzdálily pásmu sestupu, poloviřní zisk Chrudimě ji udržel na druhém místě tabulky.


1

1.liga dorostu stred - ročník 04/05     Zpráva z kol č. 6 a 7             30.01.05

 

K:6    Z:31   Loko Ceska Trebova - TJ Sokol Jedovnice (Plch)       5 : 1

Simek Jan           1:0 H  Kavalir Jan         Halbrstat David     1:0    Plch Josef

Petraz Martin       1:0    Keprt Jaroslav      Bartosova Luc H     0:1    Sevcik Jaromi

Vondra Lukas        1:0    Prikryl Tomas       Hlavac Lukac        1:0    Navratilova T

 

K:6    Z:32   DDM Karosa V.Myto - SS Brno Vinohrady   (Sabol)      4 : 2

Benes Milan         0:1    Bartas David        Tomes Marek         1:0    Lang Radek

Kosek Marek         0:1    Lamser Tomas        Jilek Vaclav        1:0    Svoboda Pavel

Sabolova Gabrie     K:0    Brandejs Zdenko     Sabolova Kristy     1:0    Hlavackova Ja

 

K:6    Z:33   Jiskra Havl.Brod B - Panda Aqua Rychnov (Krys)       3 : 3

Zelena Monika       0:1    Marečková Marti     Melounova Ivan      0:1    Kalecký Karel

Koref Martin        0:1 H  Pečinka Martin      Beranek Ondrej      1:0    Horníček Petr

Novak Radek         1:0    Horníček Jan        Kaser Jiri          1:0    Horníček Pave

 

K:6    Z:34   TJ DDM Chrudim - Sokol Hradec Kral.     (Krys)       3.5:2.5

Krys Jan           K:0    Oplíštil Roman      Kokes Ondrej        %:%    Uhlir Jan

Zak Pavel          %:% H  Kracik Tomas        Kucera Frantise     %:%    Sabaka Jan

Kus Martin         1:0    Paulovic Michae     Chlubna Martin      0:1    Provaznik Jan

 

K:6    Z:35   Jis. RMKS N.Bydzov - TJ Namest/Oslavou  (Vankova)    4.5:1.5

Vanek Jiri         1:0 H  Havel Vojtech       Vanicek Lukas       1:0    Zezula Rudolf

Kalensky Jaku H     %:%    Žák Josef           Prokopova Jirin     1:0    Homola Tomáš

Tomas Petr         0:1    Horký Aleš          Kohout Martin       1:0    Miculka David

 

K:6    Z:36   Jiskra Horice - TJ Zdas Zdar/Sazav      (Vankova)    5 : 1

Macharadze Le H     1:0    Totka Miroslav     Erbrt Jan           1:0    Sem Petr

Šafařík Jakub       0:1    Kotík Miloš         Zívr Martin         1:0    Kempa Jiří

Kraus Tomáš         1:0    Zavadil Petr        Tazlar Petr         1:0    Kotík Jan

 

K:7    Z:37   Loko Ceska Trebova - SS Brno Vinohrady  (Paral)      5 : 1

Simek Jan          1:0    Bartas David        Halbrstat David     0:1    Svoboda Pavel

Petraz Martin       1:0    Lamser Tomas        Bartosova Luc H     1:0    Hlavackova Ja

Vondra Lukas        1:0    Lang Radek          Hlavac Lukac        K:0    kontumace

 

K:7    Z:38   DDM Karosa V.Myto - TJ Sokol Jedovnice  (Sabol)      4.5:1.5

Benes Milan         %:% H  Kavalir Jan         Tomes Marek         1:0    Sevcik Jaromi

Kosek Marek         1:0    Keprt Jaroslav      Jilek Vaclav        1:0    Klinkovsky Ja

Sabolova Gabrie     1:0    Plch Josef          Sabolova Kristy     0:1    Navratilova T

 

K:7    Z:39   Jiskra Havl.Brod B - Sokol Hradec Kral. (Krys)       5 : 1

Zelena Monika       K:0    Cizek Matej         Melounova Ivana     1:0    Uhlir Jan

Koref Martin        %:% H  Kracik Tomas        Beranek Ondrej      %:%    Sabaka Jan

Novak Radek         1:0    Paulovic Michae     Kaser Jiri         1:0    Provaznik Jan

 

K:7    Z:40   TJ DDM Chrudim - Panda Aqua Rychnov     (Krys)       1.5:4.5

Krys Jan           %:%    Marečková Marti     Kokes Ondrej        0:1    Kalecký Karel

Zak Pavel          0:1 H  Pečinka Martin      Kucera Frantise     1:0    Horníček Petr

Kus Martin         0:1    Horníček Jan        Chlubna Martin      0:1    Horníček Pave

 

K:7    Z:41   Jis. RMKS N.Bydzov - TJ Zdas Zdar/Sazav (Vankova)    6 : 0

Kalensky Jaku H     1:0    Totka Miroslav      Eibl Milan         1:0    Sem Petr

Vanicek Lukas       1:0    Kotík Miloš         Kohout Martin       1:0    Kempa Jiří

Prokopova Jirin     1:0    Zavadil Petr        Vanicek Vojtech     1:0    Kotík Jan

 

K:7    Z:42   Jiskra Horice - TJ Namest/Oslavou (Vankova)           5 : 1

Macharadze Le H     0:1 H  Havel Vojtech       Erbrt Jan          1:0    Zezula Rudolf

Šafařík Jakub       1:0    Žák Josef           Zívr Martin         1:0    Homola Tomáš

Kraus Tomáš         1:0    Horký Aleš          Tazlar Petr         1:0    Miculka David

 

Tabulka po 7. kole:

1.     Loko Ceska Trebova  7      7     0     0     35.0   14    

2.     TJ DDM Chrudim      7      5     1     1     25.5   11    

3.     Panda Aqua Rychnov  7      4     2     1     26.5   10    

4.     Jiskra Horice       7      4     1     2     26.0   9    

5.     Jiskra Havl.Brod B  7      4     1     2     25.0   9    

6.     Jis. RMKS N.Bydzov  7      3     2     2     25.0   8    

7.     DDM Karosa V.Myto   7      3     2     2     22.0   8

8.     SS Brno Vinohrady   7      3     1     3     20.5   7

9.     TJ Sokol Jedovnice  7      0     3     4     15.0   3

10.    TJ Namest/Oslavou   7      1     1     5     13.5   3

11.    Sokol Hradec Kral.  7      0     2     5     12.5   2

12.    TJ Zdas Zdar/Sazav  7      0     0     7     5.5   0

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.