Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.česká liga ml. dorostu - páté dvoukolo 25.04.05

Posledním pátým dvoukolem skončil letošní ročník l. české ligy ml. dorostu. Vítězem a postupujícím do Extraligy dorostu se stalo družstvo Lokomotivy České Třebové (!) před dalším naším zástupcem Chrudimí, družstvo V.Mýta obsadilo rovněž výborné šesté místo.


1

1.liga dorostu stred - ročník 04/05                                    Zpráva z kola č. 10 a 11                   23.04.05

 

K:9      Z:52     Sokol Hradec Kral. - Jis. RMKS N.Bydzov                      1 : 5

Uhlir Jakub                 0:K H   Postupa Martin           Dvorak David  0:1       Vanicek Lukas

Kracik Tomas         H %:%    Vanek Jiri                    Sabaka Jan     0:1       Kohout Martin

Paulovic Michael        %:%    Vanek Tomas             kontumace      0:K      Vanicek Vojtech

Oprava zápisu minulého kola (domácí nastoupili bez dívky) – výsledek zápasu se nemění.

 

K:10    Z:55     Jiskra Havl.Brod B - TJ Sokol Jedovnice           (Broz) 3.5:2.5

Zelena Monika             0:1 H   Kavalir Jan                  Novak Radek  1:0       Plch Josef

Reichel Tomas           %:%    Keprt Jaroslav            Broz David      0:1       Sevcik Jaromir

Koref Martin               1:0       Prikryl Tomas             Melounova Iv   1:0       Navratilova Tereza

 

K:10    Z:56     TJ DDM Chrudim - SS Brno Vinohrady                (Broz) 5 : 1

Krys Jan                    %:%    Bartas David              Culek Karel     1:0       Lang Radek

Zak Pavel                   %:%    Lamser Tomas          Kucera Franti  1:0       Hlavackova Jana

Kus Martin                 1:0       Vesely Michal             Soukal Petr     K:0      kontumace

 

K:10    Z:57     Jis. RMKS N.Bydzov - Loko Ceska Trebova      (Sabol)0.5:5.5

Vanek Jiri                   %:%    Simek Jan                  Vanicek Luka  0:1       Halbrstat David

Vanek Tomas            0:1       Petraz Martin              Prokopova Jir  0:1 H   Bartosova Lucie

Tomas Petr               0:1       Vondra Lukas             Eibl Milan        0:1       Hlavac Lukac

 

K:10    Z:58     Jiskra Horice - DDM Karosa V.Myto         (Sabol)           3.5:2.5

Šrejber Michal H         0:1       Benes Milan                Kraus Tomáš 1:0       Tomes Marek

Souček Jakub            1:0       Kosek Marek              Erbrt Jan         1:0       Jilek Vaclav

Šafařík Jakub             0:1       Sabolova Gabriela      Johnová Elišk %:%    Sabolova Kristyna

 

K:10    Z:59     TJ Namest/Oslavou - Panda Aqua Rychnov       (Fisar) 2 : 4

Havel Vojtech  H         0:1       Marečková Martina     Zerzánková A  1:0       Kalecký Karel

Žák Josef                   0:1 H   Pečinka Martin            Homola Tomá 1:0       Horníček Pavel

Zezula Rudolf            0:1       Horníček Jan              Homola Marti  0:1       Nosek Jakub

 

K:10    Z:60     TJ Zdas Zdar/Sazav - Sokol Hradec Kral.            (Fisar) 4.5:1.5

Fišar Dalimil              %:%    Paulovic Michael        Zavadil Petr     1:0       Hubacek Ondrej

Totka Miroslav            0:1       Dvorak David              Dospěl Leoš   1:0       Sabaka Jan

Kotík Miloš                 1:0       Uhlir Jan                     Kotík Jan         1:0       Provaznik Jan

 

K:11    Z:61     Jiskra Havl.Brod B - SS Brno Vinohrady             (Broz) 4.5:1.5

Je znám jen výsledek utkání.

 

K:11    Z:62     TJ DDM Chrudim - TJ Sokol Jedovnice                          4 : 2

Je znám jen výsledek utkání.

 

K:11    Z:63     Jis. RMKS N.Bydzov - DDM Karosa V.Myto        (Sabol)2 : 4

Vanek Jiri                   %:%    Benes Milan                Vanicek Luka  0:1       Tomes Marek

Vanek Tomas            %:%    Kosek Marek              Prokopova Jiri 1:0       Svarc Ondrej

Tomas Petr               0:1       Sabolova Gabriela      Eibl Milan        0:1       Jilek Vaclav

 

K:11    Z:64     Jiskra Horice - Loko Ceska Trebova                   (Sabol)4.5:1.5

Šrejber Michal H         %:%    Simek Jan                  Erbrt Jan         1:0       Halbrstat David

Souček Jakub            1:0       Petraz Martin              Zívr Martin       0:1 H   Bartosova Lucie

Kraus Tomáš            1:0       Vondra Lukas             Johnová Elišk 1:0       Hlavac Lukac

 

 

K:11    Z:65     TJ Namest/Oslavou - Sokol Hradec Kral.            (Fisar) 3.5:2.5

Havel Vojtech  H         %:%    Paulovic Michael        Zerzánková A  0:1       Hubacek Ondrej

Žák Josef                   0:1       Dvorak David              Homola Tomá 1:0       Sabaka Jan

Zezula Rudolf            1:0       Uhlir Jan                     Homola Marti  1:0       Provaznik Jan

 

K:11    Z:66     TJ Zdas Zdar/Sazav - Panda Aqua Rychnov        (Fisar) 0.5:5.5

Fišar Dalimil              %:%    Marečková Martina     Dospěl Leoš   0:1       Kalecký Karel

Totka Miroslav            0:1 H   Pečinka Martin            Kempa Jiří      0:1       Horníček Pavel

Zavadil Petr                0:1       Horníček Jan              Kotík Jan         0:1       Nosek Jakub

 

Dvakrát kontumovaní hráči: Uhlir J (Sokol Hradec Kral.).

 

1.         Loko Ceska Trebova              11        8         2         1         48.0     18       

2.         TJ DDM Chrudim                   11        7         3         1         40.5     17       

3.         Jiskra Horice                          11        7         2         2         42.0     16       

4.         Panda Aqua Rychnov            11        6         3         2         41.5     15       

5.         Jiskra Havl.Brod B                 11        6         2         3         38.0     14       

6.         DDM Karosa V.Myto              11        5         3         3         35.5     13       

7.         Jis. RMKS N.Bydzov              11        5         2         4         36.0     12

8.         SS Brno Vinohrady                11        4         2         5         30.5     10

9.         TJ Namest/Oslavou               11        3         2         6         28.0     8

10.       TJ Sokol Jedovnice                11        1         3         7         23.5     5

11.       Sokol Hradec Kral.                 11        0         2         9         18.5     2

12.       TJ Zdas Zdar/Sazav               11        1         0         10        14.0     2

 

            Martin Paukert

            vedoucí soutěže


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.