Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.česká liga skup. C - 10.kolo 20.03.05

V předposledním desátém kole 2. české ligy skupina C se našim zástupcům vůbec nedařilo - Avekontakt Pardubice podlehl Kobylisům 3,5:4,5, Polabiny Pardubice prohrály v K.Hoře rovněž 4,5:3,5 a Synthesia Pradubice B podlehla Slavii Hradec Králové B 2,5:5,5. Další výsledky: M.Boleslav - Lysá n/L. 3:5, Vrchlabí - Rychnov n/Kn. 6:2, Kolín B - Praga 2,5:5,5. Bez ohledu na výsledky posledního kola se vítězem a postupujícím do 1.ČL stalo družstvo Slavie Hradec Králové B - Blahopřejeme !!


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Sokol Emerge Mladá Boleslav - ŠK JOLY Lysá n. L. Sklípek Spartak Vrchlabí - Panda Rychnov n. K.

                    Rozhodčí: Klain Václav                                                            Rozhodčí:

1.     Řehořek M.           2304       0:1      Priehoda V.          2381                    1.     Fiala J.               2274       1:0      Kačírek P.        2326

2.     Tichý V.                 2284       0:1      Špaček P.              2387                    2.     Jüptner J.          2241       1:0      Červinka M.     2210

3.     Jaček M.                 2227       1/2      Knížek J.               2215                    3.     Hála B.              2247       1:0      Pirklová H.      2155

4.     Vodička V.            2306       1/2      Munk P.                2165                    4.     Štursa J.            2183       1:0      Velecký V.        2142

5.     Jaček M.                 2141       1/2      Postupa P.            2124                    5.     Špaček L.         2155       1:0      Ringel Z.           2151

6.     Záhorbenský J.    2111       1/2      Husárik B.            2048                    6.     Chalupecký V. 2075      0:1      Novotný J.       2181

7.     Hajný M.               2134       0:1      Kořenek F.            2118                    7.     Buchar P.         2082       1/2      Rydl F.              2133

8.     Crha P.                   2033       1:0      Postupa P.            2018                    8.     Tejkal L.           2114       1/2      Daniel J.            2068

                                     3 : 5                                                                              6 : 2

           Sokol Kolín B - TJ Praga Praha               AVE - Kontakt Pardubice - Sokol Praha - Kobylisy

                     Rozhodčí: Škoda Josef                                           Rozhodčí: Křivohlávek Miroslav

1.     Moravec M.          2311       0:1      Tobyáš M.             2272                    1.     Prandstetter E. 2336      1:0      Bělaška P.        2278

2.     Efler L.                   2248       1/2      Hába Z.                  2246                    2.     Šklíba M.         2186       0:1      Šimek P.            2199

3.     Neckář L.              2307       1/2      Profant T.              2254                    3.     Petuchov S.     2223       0:1      Kopta P.           2313

4.     Hála V.                   2143       0:1      Procházka D.       2163                    4.     Bujnoch R.      2166       0:1      Dvořák J.          2273

5.     Stehlík J.               2111       1/2      Horák V.                2155                    5.     Pošta P.            2172       1/2      Paulovič M.     2220

6.     Michálek F.          2137       0:1      Illetško J.              2144                    6.     Sýkora J.           2145       1:0      Čihák J.             1924

7.     Marek M.               2105       1/2      Zedek A.                2143                    7.     Veselý T.          2109       1:0      Janda J.              2145

8.     Kaplan D.             2118       1/2      Šimeček A.            2120                    8.     Smutný J.          2142       0:1      Routner J.         2068

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

    Stadion Kutná Hora - 2222 ŠK Polabiny         Synthesia Pardubice B - Slavia Hradec Králové B

                      Rozhodčí: Hons Petr                                                   Rozhodčí: Volf Jaroslav

1.     Vinklárek O.        2055       0:1      Jedlička A.            2266                    1.     Hostinský J.    2206       -:+       Nun J.                2338

2.     Štolba M.              2092       0:1      Kourek J.               2269                    2.     Navrátil F.       2206       1:0      Prymula R.       2286

3.     Krejčová K.          2024       1:0      Mojžíš J.                2225                    3.     Kastner O.       2194       0:1      Vacek M.           2301

4.     Šplíchal P.            2032       1:0      Just P.                    2103                    4.     Movsesian M. 2175       1/2      Roško L.           2238

5.     Keller D.               2123       1:0      Fiedler B.              2209                    5.     Šilar L.              2123       1/2      Nun J.                2325

6.     Kolomazník J.      1996       1:0      Mojžíš M.             1977                    6.     Trojan L.          2066       0:1      Kořínek O.       2191

7.     Skála J.                   1964       1/2      Bělohlav J.            1977                    7.     Kastner K.       2091       0:1      Trefný V.           2220

8.     Novotný R.          1875       0:1      Vávra R.                 2069                    8.     Kastner V.        1914       1/2      Tichý M.           2067

                                  4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Slavia Hradec Králové B                         10    8    1    1         17     46.5   :  33.5

                   2.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                      10    6    2    2         14        45   :  35

                   3.   TJ Praga Praha                                      10    5    2    3         12        44   :  36

                   4.   AVE - Kontakt Pardubice                       10    6    0    4         12        42   :  38

                   5.   2222 ŠK Polabiny                                  10    5    1    4         11        43   :  37

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 10    4    2    4         10        42   :  38

                   7.   Sokol Praha - Kobylisy                          10    4    2    4         10        41   :  39

                   8.   Synthesia Pardubice B                            10    5    0    5         10     37.5   :  42.5

                   9.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                10    4    1    5           9     39.5   :  40.5

                 10.   Sklípek Spartak Vrchlabí                        10    4    0    6           8     37.5   :  42.5

                 11.   Sokol Kolín B                                        10    2    1    7           5        35   :  45

                 12.   Stadion Kutná Hora                                10    1    0    9           2        27   :  53

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.