Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.česká liga skup. C - 11.kolo 10.04.05

V jedenáctém kole 2. české ligy skupina C podlehly v posledním pardubickém derby Polabiny Synthesii B 2,5:5,5 a AveKontakt přivezl oba body z Prahy za vítězství nad Pragou v poměru 5:3. Další výsledky: H.Králové B - M.Boleslav 5:3, Kobylisy - K.Hora 4:4, Rychnov n/Kn. - Kolín B 4:4, Lysá n/L. - Vrchlabí 5,5:2,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Slavia Hradec Králové B - Sokol Emerge Mladá Boleslav 2222 ŠK Polabiny - Synthesia Pardubice B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Prymula R.            2286       0:1      Řehořek M.           2304                    1.     Jedlička A.       2266       1:0      Hošek M.          2243

2.     Vacek M.               2301       1:0      Tichý V.                 2284                    2.     Kourek J.          2269       -:+       Hostinský J.    2206

3.     Roško L.               2238       1:0      Jaček M.                 2141                    3.     Mojžíš J.           2225       1:0      Navrátil F.        2206

4.     Nun J.                     2325       1:0      Záhorbenský J.    2111                    4.     Novotný M.    2210       0:1      Kastner O.        2194

5.     Kořínek O.           2191       1:0      Joukl Z.                  2156                    5.     Just P.               2103       1/2      Efler D.              2190

6.     Mejzlík V.             2111       0:1      Vichnar D.            2113                    6.     Černý J.             2103       0:1      Movsesian M. 2175

7.     Novák R.               2126       1/2      Horák O.               2135                    7.     Vávra R.            2069       0:1      Šilar L.              2123

8.     Tichý M.                2067       1/2      Crha P.                   2033                    8.     Škorpík J.         1872       0:1      Trojan L.           2066

                                     5 : 3                                                                           2.5 : 5.5

Sokol Praha - Kobylisy - Stadion Kutná Hora         TJ Praga Praha - AVE - Kontakt Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Bělaška P.             2278       0:1      Daneš J.                 2136                    1.     Bakalář P.        2275       1/2      Prandstetter E. 2336

2.     Šimek P.                2199       0:1      Štolba M.              2092                    2.     Tobyáš M.        2272       0:1      Petuchov S.     2223

3.     Kopta P.                2313       1:0      Krejčová K.          2024                    3.     Profant T.         2254       0:1      Bujnoch R.       2166

4.     Dvořák J.               2273       1:0      Šplíchal P.            2032                    4.     Procházka D.  2163       1/2      Sýkora J.           2145

5.     Paulovič M.         2220       0:1      Keller D.               2123                    5.     Horák V.           2155       +:-       Šír Z.                  2143

6.     Čihák J.                  1924       1/2      Černovský J.        2100                    6.     Zedek A.           2143       0:1      Veselý T.           2109

7.     Janda J.                   2145       1/2      Snížek K.              1942                    7.     Šimeček A.       2120       1:0      Smutný J.          2142

8.     Routner J.              2068       1:0      Vocilka J.              1828                    8.     Sýkora R.         2144       0:1      Šmíd J.               2060

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

Panda Rychnov nad Kněžnou - Sokol Kolín B ŠK JOLY Lysá nad Labem - Sklípek Spartak Vrchlabí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Kačírek P.             2326       1:0      Hála V.                   2143                    1.     Vološin L.       2479       1:0      Fiala J.               2274

2.     Hudziak P.           2158       1/2      Stehlík J.               2111                    2.     Priehoda V.     2381       1:0      Jüptner J.           2241

3.     Červinka M.         2210       0:1      Michálek F.          2137                    3.     Kolář P.            2179       1/2      Hála B.              2247

4.     Pirklová H.          2155       0:1      Marek M.               2105                    4.     Munk P.           2165       1:0      Štursa J.             2183

5.     Ringel Z.               2151       1:0      Kaplan D.             2118                    5.     Postupa P.       2124       1/2      Špaček L.          2155

6.     Novotný J.            2181       1:0      Brezmen P.            2082                    6.     Kožený P.        2079       1/2      Chalupecký V. 2075

7.     Machlowski S.    2047       1/2      Kaplan T.              2040                    7.     Kořenek F.       2118       1:0      Buchar P.          2082

8.     Daniel J.                2068       0:1      Vlasák J.                1911                    8.     Postupa P.       2018       0:1      Tejkal L.           2114

                                     4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 11. kole

                   1.   Slavia Hradec Králové B                    11    9    1    1         19     51.5   :  36.5

                   2.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                      11    7    2    2         16     50.5   :  37.5

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                       11    7    0    4         14        47   :  41

                   4.   TJ Praga Praha                                      11    5    2    4         12        47   :  41

                   5.   Synthesia Pardubice B                            11    6    0    5         12        43   :  45

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 11    4    3    4         11        46   :  42

                   7.   2222 ŠK Polabiny                                  11    5    1    5         11     45.5   :  42.5

                   8.   Sokol Praha - Kobylisy                          11    4    3    4         11        45   :  43

                   9.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                11    4    1    6           9     42.5   :  45.5

                 10.   Sklípek Spartak Vrchlabí                  11    4    0    7           8        40   :  48

                 11.   Sokol Kolín B                                      11    2    2    7           6        39   :  49

                 12.   Stadion Kutná Hora                           11    1    1    9           3        31   :  57

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.