Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.česká liga skup. C - 7.kolo 06.02.05

V sedmém kole 2. české ligy C byla v prvním pardubickém derby úspěšnější Synthesia B, když porazila AveKontakt 5:3 a dva body si připsaly i Polabiny Pardubice za výhru 6:2 nad Vrchlabím. Další výsledky: K.Hora - M.Boleslav 3:5, H.Králové B - Kolín B 4,5:3,5, Kobylisy - Lysá n/L. 3:5, Praga - Rychnov n/Kn. 4:4


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Stadion Kutná Hora - Sokol Emerge Mladá Boleslav Synthesia Pardubice B - AVE Kontakt Pardubice

                      Rozhodčí: Hons Petr                                                   Rozhodčí: Volf Jaroslav

1.     Vrkota M.              2009       0:1      Řehořek M.           2304                    1.     Šťastný J.         2258       1/2      Prandstetter E. 2336

2.     Daneš J.                 2136       1/2      Tichý V.                 2284                    2.     Navrátil F.       2206       1:0      Bernard B.        2288

3.     Krejčová K.          2024       1/2      Vodička V.            2306                    3.     Kastner O.       2194       1:0      Petuchov S.     2223

4.     Šplíchal P.            2032       1/2      Jaček M.                 2141                    4.     Efler D.             2190       0:1      Bujnoch R.       2166

5.     Keller D.               2123       1:0      Maláč P.                2143                    5.     Movsesian M. 2175       1:0      Pošta P.            2172

6.     Snížek K.              1942       0:1      Matouš M.            2050                    6.     Šilar L.              2123       1/2      Sýkora J.           2145

7.     Kolomazník J.      1996       1/2      Crha P.                   2033                    7.     Trojan L.          2066       1:0      Veselý T.           2109

8.     Kotzot J.                2194       0:1      Vaněček S.            1914                    8.     Kastner V.        1914       0:1      Smutný J.          2142

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

   Slavia Hradec Králové B - Sokol Kolín B           2222 ŠK Polabiny - Sklípek Spartak Vrchlabí

                   Rozhodčí: Bielavský Jiří                                                           Rozhodčí:

1.     Nun J.                     2338       1/2      Efler L.                   2248                    1.     Pisk P.              2330       1:0      Fiala J.               2274

2.     Vacek M.               2301       1:0      Hála V.                   2143                    2.     Jedlička A.       2266       1:0      Jüptner J.           2241

3.     Roško L.               2238       1/2      Stehlík J.               2111                    3.     Kourek J.          2269       1:0      Hála B.              2247

4.     Nun J.                     2325       0:1      Michálek F.          2137                    4.     Mojžíš J.           2225       1:0      Štursa J.             2183

5.     Kořínek O.           2191       1/2      Marek M.               2105                    5.     Vyparina M.    2206       0:1      Špaček L.          2155

6.     Trefný V.                2220       1:0      Kaplan D.             2118                    6.     Novotný M.    2210       1:0      Chalupecký V. 2075

7.     Mejzlík V.             2111       1/2      Kaplan T.              2040                    7.     Just P.               2103       1/2      Buchar P.          2082

8.     Novák R.               2126       1/2      Vlasák J.                1911                    8.     Mojžíš M.        1977       1/2      Tejkal L.           2114

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

Sokol Praha - Kobylisy - ŠK JOLY Lysá nad Labem TJ Praga Praha - Panda Rychnov nad Kněžnou

                              Rozhodčí:                                                         Rozhodčí: Krieger Miroslav

1.     Bělaška P.             2278       1:0      Vološin L.            2479                    1.     Bakalář P.        2275       1/2      Kačírek P.        2326

2.     Dvořák J.               2273       0:1      Priehoda V.          2381                    2.     Tobyáš M.        2272       0:1      Hudziak P.       2158

3.     Paulovič M.         2220       1/2      Špaček P.              2387                    3.     Hába Z.             2246       1:0      Pirklová H.      2155

4.     Čihák J.                  1924       1/2      Knížek J.               2215                    4.     Profant T.         2254       1/2      Velecký V.        2142

5.     Hoffmann M.         2101       1/2      Postupa P.            2124                    5.     Zdeněk P.         2189       -:+       Ringel Z.           2151

6.     Kubíková H.        2134       0:1      Husárik B.            2048                    6.     Procházka D.  2163       1:0      Roušar Z.          2039

7.     Janda J.                   2145       0:1      Kořenek F.            2118                    7.     Horák V.           2155       0:1      Novotný J.       2181

8.     Kubíková A.        2082       1/2      Postupa P.            2018                    8.     Illetško J.         2144       1:0      Klíma M.           2012

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Slavia Hradec Králové B                           7    5    1    1         11        31   :  25

                   2.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        7    5    0    2         10        32   :  24

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                         7    5    0    2         10     30.5   :  25.5

                   4.   TJ Praga Praha                                        7    4    1    2           9        31   :  25

                   4.   2222 ŠK Polabiny                                    7    4    1    2           9        31   :  25

                   6.   Synthesia Pardubice B                              7    4    0    3           8        27   :  29

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   7    3    1    3           7     31.5   :  24.5

                   8.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  7    3    1    3           7        28   :  28

                   9.   Sokol Praha - Kobylisy                            7    2    1    4           5        27   :  29

                 10.   Sokol Kolín B                                          7    2    0    5           4     25.5   :  30.5

                 11.   Sklípek Spartak Vrchlabí                          7    2    0    5           4     24.5   :  31.5

                 12.   Stadion Kutná Hora                                  7    0    0    7           0        17   :  39

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.