Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.česká liga skup. C - 8.kolo 20.02.05

V osmém kole 2. české ligy C přivezly Polabiny Pardubice dva body z Kolína za vítězství 5:3 nad B družstvem místního Sokola, stejný výsledek zíaskala i Synthesia Pardubice B za výhru 5:3 v Kutné Hoře a tak jedinou porážku v poměru 3,5:4,5 utrpěl AveKontakt Pardubice v domácím prostředí v souboji se Slavií Hradec Králové B. Další výsledky: M.Boleslav - Rychnov n/Kn. 3,5:4,5, Lysá n/L. - Praga Praha 4:4, Vrchlabí - Kobylisy 2,5:5,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Sokol Emerge Mladá Boleslav - Panda Rychnov n. Kněž. ŠK JOLY Lysá n. Labem - TJ Praga Praha

                  Rozhodčí: Jaček Miloslav                                                 Rozhodčí: Saeckl Petr

1.     Řehořek M.           2304       1:0      Hudziak P.           2158                    1.     Priehoda V.     2381       1:0      Bakalář P.         2275

2.     Tichý V.                 2284       0:1      Červinka M.         2210                    2.     Knížek J.          2215       1:0      Tobyáš M.        2272

3.     Jaček M.                 2227       1:0      Pirklová H.          2155                    3.     Munk P.           2165       1/2      Hába Z.              2246

4.     Vodička V.            2306       0:1      Ringel Z.               2151                    4.     Postupa P.       2124       0:1      Profant T.          2254

5.     Záhorbenský J.    2111       1:0      Novotný J.            2181                    5.     Kožený P.        2079       0:1      Zdeněk P.         2189

6.     Joukl Z.                  2156       1/2      Rydl F.                   2133                    6.     Jirk A.               2133       0:1      Procházka D.   2163

7.     Hajný M.               2134       0:1      Machlowski S.    2047                    7.     Kořenek F.       2118       1/2      Horák V.           2155

8.     Vaněček S.            1914       0:1      Jonáš V.                 2055                    8.     Postupa P.       2018       1:0      Illetško J.          2144

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Sklípek Spartak Vrchlabí - Sokol Praha - Kobylisy       Sokol Kolín B - 2222 ŠK Polabiny

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Jüptner J.               2241       1:0      Bělaška P.             2278                    1.     Neckář L.         2307       1/2      Jedlička A.       2266

2.     Hála B.                   2247       1/2      Šimek P.                2199                    2.     Hála V.              2143       1/2      Kourek J.          2269

3.     Štursa J.                 2183       0:1      Kopta P.                2313                    3.     Stehlík J.          2111       0:1      Mojžíš J.           2225

4.     Špaček L.              2155       0:1      Dvořák J.               2273                    4.     Michálek F.     2137       0:1      Novotný M.     2210

5.     Chalupecký V.     2075       0:1      Paulovič M.         2220                    5.     Marek M.          2105       1/2      Just P.                2103

6.     Buchar P.              2082       1/2      Čihák J.                  1924                    6.     Kaplan D.        2118       1/2      Fiedler B.          2209

7.     Tejkal L.                2114       0:1      Hoffmann M.         2101                    7.     Brezmen P.       2082       1/2      Mojžíš M.         1977

8.     Lipták P.               2025       1/2      Routner J.              2068                    8.     Tomek B.          1973       1/2      Bělohlav J.       1977

                                  2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

AVE - Kontakt Pardubice - Slavia Hradec Králové B Stadion Kutná Hora - Synthesia Pardubice B

             Rozhodčí: Křivohlávek Miroslav                                          Rozhodčí: Skála Jaromír

1.     Prandstetter E.    2336       1/2      Nun J.                     2338                    1.     Forman Š.         2283       1:0      Šťastný J.          2258

2.     Bernard B.             2288       0:1      Vacek M.               2301                    2.     Vinklárek O.   2055       1/2      Kastner O.        2194

3.     Šklíba M.              2186       1:0      Roško L.               2238                    3.     Štolba M.         2092       1:0      Movsesian M. 2175

4.     Petuchov S.          2223       0:1      Nun J.                     2325                    4.     Keller D.          2123       1/2      Šilar L.              2123

5.     Bujnoch R.           2166       0:1      Trefný V.                2220                    5.     Snížek K.         1942       0:1      Trojan L.           2066

6.     Pošta P.                 2172       1/2      Mejzlík V.             2111                    6.     Skála J.              1964       0:1      Kastner K.        2091

7.     Veselý T.               2109       1/2      Novák R.               2126                    7.     Novotný R.     1875       0:1      Karaba D.         2006

8.     Smutný J.               2142       1:0      Tichý M.                2067                    8.     Novák J.           1856       0:1      Kastner V.        1914

                                  3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Slavia Hradec Králové B                           8    6    1    1         13     35.5   :  28.5

                   2.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        8    5    1    2         11        36   :  28

                   2.   2222 ŠK Polabiny                                    8    5    1    2         11        36   :  28

                   4.   TJ Praga Praha                                        8    4    2    2         10        35   :  29

                   5.   AVE - Kontakt Pardubice                         8    5    0    3         10        34   :  30

                   6.   Synthesia Pardubice B                              8    5    0    3         10        32   :  32

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   8    4    1    3           9        36   :  28

                   8.   Sokol Praha - Kobylisy                            8    3    1    4           7     32.5   :  31.5

                   9.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  8    3    1    4           7     31.5   :  32.5

                 10.   Sokol Kolín B                                          8    2    0    6           4     28.5   :  35.5

                 11.   Sklípek Spartak Vrchlabí                          8    2    0    6           4        27   :  37

                 12.   Stadion Kutná Hora                                  8    0    0    8           0        20   :  44

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.