Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.česká liga skup. C - 9.kolo 06.03.05

V devátém kole 2. české ligy skupina C se našim týmům mnoho nedařilo - v místním derby podlehly Polabiny Pardubice AveKontaktu Pardubice 3,5:4,5 a Synthesia Pardubice B podlehla M.Boleslavi 3:5. Další výsledky: Hr.Králové B - K.Hora 5,5:2,5, Kobylisy - Kolín B 4:4, Praga - Vrchlabí 3,5:4,5, Rychnov n/Kn. - Lysá n/L.4:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Synthesia Pardubice B - Sokol Emerge Mladá Boleslav Slavia Hradec Králové B - Stadion Kutná Hora

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                 Rozhodčí: Bielavský Jiří

1.     Hostinský J.         2206       1:0      Řehořek M.           2304                    1.     Nun J.                2338       1:0      Vrkota M.         2009

2.     Kastner O.            2194       0:1      Tichý V.                 2284                    2.     Vacek M.          2301       1:0      Vinklárek O.    2055

3.     Efler D.                  2190       1:0      Jaček M.                 2227                    3.     Roško L.          2238       0:1      Štolba M.          2092

4.     Movsesian M.      2175       1:0      Vodička V.            2306                    4.     Nun J.                2325       1:0      Krejčová K.     2024

5.     Šilar L.                   2123       0:1      Jaček M.                 2141                    5.     Kořínek O.      2191       1:0      Šplíchal P.       2032

6.     Trojan L.               2066       0:1      Vichnar D.            2113                    6.     Trefný V.           2220       1/2      Keller D.           2123

7.     Kastner K.            2091       0:1      Horák O.               2135                    7.     Mejzlík V.        2111       1/2      Snížek K.          1942

8.     Törvenyi R.          2001       0:1      Crha P.                   2033                    8.     Tajovský M.    2146       1/2      Skála J.              1964

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

2222 ŠK Polabiny - AVE - Kontakt Pardubice             Sokol Praha - Kobylisy - Sokol Kolín B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Pisk P.                   2330       1:0      Prandstetter E.    2336                    1.     Šimek P.           2199       1/2      Jirovský P.       2378

2.     Jedlička A.            2266       0:1      Petuchov S.          2223                    2.     Kopta P.           2313       1/2      Moravec M.      2311

3.     Kourek J.               2269       1/2      Bujnoch R.           2166                    3.     Dvořák J.          2273       1/2      Efler L.              2248

4.     Mojžíš J.                2225       0:1      Pošta P.                 2172                    4.     Paulovič M.    2220       1:0      Hála V.              2143

5.     Novotný M.         2210       1:0      Sýkora J.                2145                    5.     Čihák J.             1924       1/2      Stehlík J.           2111

6.     Just P.                    2103       0:1      Veselý T.               2109                    6.     Kubíková H.   2134       1/2      Michálek F.      2137

7.     Fiedler B.              2209       +:-       Kaderka R.            2186                    7.     Janda J.              2145       1/2      Beneš P.            2115

8.     Mojžíš M.             1977       0:1      Smutný J.               2142                    8.     Grus J.               2106       0:1      Kaplan D.         2118

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

TJ Praga Praha - Sklípek Spartak Vrchlabí       Panda Rychnov n. Kněž. - ŠK JOLY Lysá n. Lab.

                              Rozhodčí:                                                              Rozhodčí: Daniel Jiří

1.     Bakalář P.             2275       1/2      Jüptner J.               2241                    1.     Kačírek P.        2326       0:1      Vološin L.        2479

2.     Tobyáš M.             2272       0:1      Hála B.                   2247                    2.     Hudziak P.      2158       1/2      Priehoda V.      2381

3.     Hába Z.                  2246       1/2      Štursa J.                 2183                    3.     Červinka M.    2210       1/2      Knížek J.           2215

4.     Profant T.              2254       0:1      Špaček L.              2155                    4.     Pirklová H.     2155       1/2      Kolář P.            2179

5.     Procházka D.       2163       0:1      Chalupecký V.     2075                    5.     Velecký V.       2142       1/2      Košnář M.        2196

6.     Horák V.                2155       1/2      Tejkal L.                2114                    6.     Ringel Z.          2151       1:0      Postupa P.       2124

7.     Illetško J.              2144       1:0      Lipták P.               2025                    7.     Roušar Z.          2039       0:1      Husárik B.        2048

8.     Zedek A.                2143       1:0      Dytrych P.            1770                    8.     Novotný J.       2181       1:0      Postupa P.       2018

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Slavia Hradec Králové B                           9    7    1    1         15        41   :  31

                   2.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        9    5    2    2         12        40   :  32

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                         9    6    0    3         12     38.5   :  33.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny                                    9    5    1    3         11     39.5   :  32.5

                   5.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   9    4    2    3         10        40   :  32

                   6.   TJ Praga Praha                                        9    4    2    3         10     38.5   :  33.5

                   7.   Synthesia Pardubice B                              9    5    0    4         10        35   :  37

                   8.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  9    4    1    4           9     36.5   :  35.5

                   9.   Sokol Praha - Kobylisy                            9    3    2    4           8     36.5   :  35.5

                 10.   Sklípek Spartak Vrchlabí                          9    3    0    6           6     31.5   :  40.5

                 11.   Sokol Kolín B                                          9    2    1    6           5     32.5   :  39.5

                 12.   Stadion Kutná Hora                                  9    0    0    9           0     22.5   :  49.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.