Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina ELO FIDE k 1.7.2005 02.07.05

Nejnovější listina ELO FIDE, platná od 1.7.2005, přináší poslední stav a z něj je vytvořeno pořadí všech hráčů, registrovaných v PDŠS. Pořadí na předních místech se příliš nemění, mění se však výše dosaženého ELA.


Poř.č. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 09.01.88 IM 2517 Infinity
2 Bernášek Jan 31.05.86 IM 2458 Infinity
3 Stehno Pavel 10.10.83 M 2373 Infinity
4 Sabol Marian 18.08.66 M 2350 Lanškroun
5 Prandstetter Eduard 15.12.48 IM 2348 Infinity
6 Kárník Pavel 31.03.72 M 2344 Synthesia
7 Petr Martin 23.08.88 M 2331 Infinity
8 Sikora-Lerch Jan 14.09.42 IM 2324 Infinity
9 Pisk Petr 28.06.74 IM 2319 Infinity
10 Pokorný Zdeněk 29.07.55 FM 2311 Chrudim
11 Movsesjanová Petra 23.04.76 WGM 2307 Infinity
12 Jedlička Aleš 05.02.72 M 2288 Polabiny
13 Kourek Josef 25.03.65 KM 2287 Polabiny
14 Pačovský Jiří 01.07.59 M 2278 Synthesia
15 Řezníček Jan 22.01.58 KM 2272 Chrudim
16 Pokorný Tomáš 22.10.69 KM 2271 Lanškroun
17 Němec Pavel 14.12.56 M 2270 Chrudim
18 Šťastný Jan 15.11.79 KM 2261 Synthesia
19 Hlavnička Jiří 17.10.70 FM 2260 Infinity
20 Bernard Borek 16.04.82 M 2258 Infinity
21 Hlaváček Robert 06.04.75 KM 2254 Chrudim
22 Mojžíš Jaroslav 14.02.43 FM 2242 Polabiny
23 Baudyš Ondřej 16.09.72 KM 2238 Hlinsko
24 Hošek Milan 21.07.71 KM 2235 Synthesia
25 Hostinský Jiří 03.09.55 KM 2225 Synthesia
26 Šklíba Martin 22.11.81 KM 2217 Infinity
27 Novotný Michal 26.04.78 KM 2213 Polabiny
28 Hájek Jiří 22.04.52 KM 2211 Zaječice
29 Petuchov Sergej 21.08.54 KM 2210 Infinity
30 Bujnoch Radek 15.04.78 KM 2210 Chrudim
31 Vyparina Matej 04.05.82 KM 2206 Polabiny
32 Efler David 01.05.72 KM 2204 Synthesia
33 Outulný Pavel 23.01.59 KM 2204 Infinity
34 Černý Karel 15.05.37 KM 2204 Infinity
35 Lorenc Oldřich 19.11.55 KM 2201 Polička
36 Navrátil František 07.05.43 KM 2200 Synthesia
37 Jarábek Vratislav 12.04.80 KM 2193 Chrudim
38 Pošta Petr 23.09.83 KM 2190 Infinity
39 Vařejčko Josef 13.09.64 M 2186 Zaječice
40 Kaderka Radek 20.04.82 KM 2185 Infinity
41 Šustr Jaromír 02.09.51 KM 2181 Zaječice
42 Malivánek Jiří 16.04.69 KM 2178 Infinity
43 Kastner Oldřich 09.02.61 KM 2177 Polička
44 Movsesian Mouseg 23.09.49 KM 2174 Synthesia
45 Hýbl Jaroslav 11.03.28 KM 2172 Ústí n/O.
46 Chládek Václav 04.12.54 KM 2171 Lanškroun
47 Volf Jaroslav 26.06.44 KM 2168 Ústí n/O.
48 Šmajzr Martin 06.03.70 KM 2154 Ústí n/O.
49 Komárek David 20.07.76 KM 2146 Polička
50 Červený Petr 18.04.87 KM 2146 Polička
51 Šír Zbyněk 07.09.71 KM 2143 Infinity
52 Šilar Lubomír 10.02.54 KM 2140 Synthesia
53 Smutný Jan 29.12.66 KM 2139 Infinity
54 Sýkora Josef 16.03.46 KM 2134 Infinity
55 Veselý Tomáš 05.01.71 KM 2134 Infinity
56 Onderek David 26.07.70 KM 2132 Chrudim
57 Hrubeš Pavel 12.01.71 KM 2132 Lanškroun
58 Zelenka Jaroslav 02.08.62 KM 2132 Heřmanův Městec
59 Hájek Lukáš 09.07.83 KM 2131 Zaječice
60 Škorpík Martin 12.10.78 KM 2130 Polička
61 Kotva Milan 20.01.48 KM 2126 Moravská Třebová
62 Švub Jan 13.04.53 KM 2126 Lanškroun
63 Holásek Pavel 11.07.72 KM 2113 Ústí n/O.
64 Hurt Lukáš 04.06.84 KM 2112 Lanškroun
65 Šebesta Petr 11.04.71 KM 2109 Synthesia
66 Černý Jan 07.08.57 KM 2109 Polabiny
67 Jelínek Milan 25.04.60 KM 2109 Zaječice
68 Vobořil Pavel 27.11.41 KM 2105 Infinity
69 Hejkrlík Filip 18.09.79 KM 2102 Infinity
70 Komárková Magdaléna 10.08.77 2100 Polička
71 Korol Jiří 19.03.61 KM 2094 Infinity
72 Zeman Arnošt 16.04.57 1 2091 Polička
73 Bříza Miloš 04.03.75 KM 2088 Letohrad
74 Kosek Jiří 17.08.60 KM 2085 Vysoké Mýto
75 Vlasáková Petra 25.06.65 KMž 2080 Zaječice
76 Just Pavel 13.08.47 KM 2075 Polabiny
77 Hromádko Martin 16.11.79 1 2074 Zaječice
78 Petrovič Pavel 06.01.69 1 2074 Chrudim
79 Trojan Luboš 23.11.42 KM 2074 Synthesia
80 Krys Jaromír 29.01.65 1 2073 Chrudim
81 Kokeš Bohuslav 03.07.68 1 2073 Chrudim
82 Zeinert Michal 15.09.89 1 2071 Ústí n/O.
83 Houška Bronislav 02.01.80 KM 2067 Polička
84 Borek Pavel 18.02.63 1 2067 Česká Třebová
85 Vávra Radim 15.07.72 KM 2063 Polabiny
86 Šlosar Jan 20.12.70 KM 2063 Infinity
87 Daněk Pavel 02.03.62 1 2062 Infinity
88 Plotek Evžen 10.12.51 1 2060 Choceň
89 Kalousek Vladimír 20.02.69 KM 2058 Ústí n/O.
90 Novák Aleš 28.09.78 1 2054 Infinity
91 Hon Jiří 18.07.58 1 2048 Heřmanův Městec
92 Pavlíček Miroslav 24.01.76 1 2046 Polabiny
93 Muster Lukáš 19.02.63 1 2045 Infinity
94 Dospíšil Patrik 08.04.72 1 2031 Polička
95 Belobrad Ivan 30.05.66 1 2030 Žamberk
96 Kastner Kamil 30.04.86 KM 2026 Synthesia
97 Stodolová Kristýna 27.12.86 KMž 2025 Polička
98 Nadrchal Tomáš 30.05.79 1 2017 Infinity
99 Hájek Jaroslav 16.02.41 1 2016 Zaječice
100 Šimek Jan 04.07.89 1 2009 Česká Třebová
101 Karaba David 10.03.87 1 2002 Synthesia
102 Matouš Radek 28.06.76 2 1994 Heřmanův Městec
103 Mazura Tomáš 29.07.78 1 1983 Infinity
104 Papáček Miloš 20.01.60 1 1974 Letohrad
105 Poslušný Martin 22.12.75 1 1968 Ústí n/O.
106 Novák Vladimír 17.09.21 1 1961 Infinity
107 Linhart Jan 06.04.87 1 1958 Chotěboř
108 Pártl Ondřej 02.09.87 2 1950 Kámen
109 Kastner Vojtěch 21.04.89 1 1941 Synthesia
110 Vavroušek Petr 14.07.42 1 1939 Choceň
111 Provazník Jiří 03.03.66 1 1937 Infinity
112 Blaško Štěpán 22.06.87 1 1926 Ústí n/O.
113 Pyskatý Jindřich 13.01.46 1 1912 Infinity
114 Pekař Václav 30.03.86 2 1908 Litomyšl
115 Mrha Jan 17.09.24 2 1891 Chrudim

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.