Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2004/05 - třetí dvoukolo 20.02.05

Ani ve třetím dvoukole neztratil Bauset Pardubice ani bod a po výhrách 4,5:3,5 nad Vyšehradem Praha a stejném výsledku nad Mahrlou Praha (!) mu stále patří první příčka v tabulce !!


Výsledky 6. kola (sobota 19.2.2005)
Bauset Pardubice - ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 - 3,5
Sergej Movsesian - Eduard Meduna 1 - 0
Igor Štohl - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Jurij Zezulkin 0 - 1
Andrei Kovalev - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Pavel Stehno - Stanislav Chloupek 1/2 - 1/2
Eduard Prandstetter - Miloslav Netušil 1 - 0
Martin Petr - Radek Londýn 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. - Ingem - ŠK Mahrla Praha 2 - 6
Jiří Štoček - Ilia Smirin 1/2 - 1/2
Mikuláš Maník - David Navara 0 - 1
Petr Neuman - Lubomír Ftáčník 0 - 1
David Gross - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Róbert Tibenský - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Jan Votava 0 - 1
Pavel Vávra - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Michal Konopka 0 - 1
Slavoj Ostrava-Poruba - TJ Zikuda Turnov 3 - 5
Robert Cvek - Jiří Lechtýnský 1 - 0
Lukáš Klíma - Vladimir Sergeev 0 - 1
Ladislav Dobrovolský - Pavel Čech 1 - 0
Josef Mudrák - Tomáš Kulhánek 0 - 1
Marián Kantorík - Falko Bindrich 0 - 1
Jakub Krejčí - Petr Špaček 0 - 1
Daniel Hrivňák - Josef Kopal 0 - 1
Jiří Bolacký - Zdeněk Maršálek 1 - 0
IPM Color Ostrava - Sokol Kolín-Abner Praha 5,5 - 2,5
Vítězslav Rašík - Martin Mrva 1 - 0
Radoslaw Jedynak - Zigurds Lanka 1 - 0 
Miroslaw Jaworski - Ivan Hausner 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Zbigniew Pakleza - Juraj Lipka 1 - 0
Vladimír Talla - Lukáš Černoušek 1 - 0
Stanislav Fiřt - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Tomáš Dvořák - Stanislav Cífka 0 - 1
TŽ Třinec - SC A64 Proclient Grygov 4 - 4
Aleksander Mista - Vlastimil Babula 0 - 1
Slawko Cicak - Stanislaw Zawadzki 1 - 0
Gennadij Timoščenko - Pavel Šimáček 0 - 1
Vlastimil Neděla - Richard Biolek 0 - 1
Ladislav Langner - Krzysztof Jasik 1 - 0
Milan Walek - Radek Sluka 1/2 - 1/2
Milan Babula - Josef Obšívač 1/2 - 1/2
Martin Frolík - Karel Malinovský 1 - 0
Loko Brno - Slezan - ŠK SK Trinom Zlín 3,5 - 4,5
Zbyněk Hráček - Petr Hába 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Ján Markoš 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Tomáš Petrík 1/2 - 1/2
Marek Matlak - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Rafal Antoniewski - Pavel David 1 - 0
Sergej Veselovski - Jan Sosna 1/2 - 1/2
Jindřich Kuba - Petr Virostko 0 - 1
Karel Pavelek - Petr Bažant sen. 0 - 1
Výsledky 7. kola (neděle 20.2.2005)
Bauset Pardubice - ŠK Mahrla Praha 4,5 - 3,5
Sergej Movsesian - Ilia Smirin 1/2 - 1/2
Igor Štohl - David Navara 1 - 0
Viktor Láznička - Lubomír Ftáčník 1/2 - 1/2
Andrei Kovalev - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Pavel Stehno - Jan Votava 0 - 1
Petr Pisk - Marek Vokáč 1 - 0
Martin Petr - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. - Ingem - ŠK Sokol Vyšehrad 5 - 3
Jiří Štoček - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
David Gross - Jurij Zezulkin 1 - 0
Róbert Tibenský - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Stanislav Chloupek 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Miloslav Netušil 1/2 - 1/2
Jan Příborský - Radek Londýn 1/2 - 1/2
Ivo Příborský - Jaroslav Šubrt 1 - 0
Slavoj Ostrava-Poruba - Sokol Kolín-Abner Praha 1,5 - 6,5
Robert Cvek - Martin Mrva 0 - 1
Lukáš Klíma - Zigurds Lanka 1/2 - 1/2
Ladislav Dobrovolský - Ivan Hausner 0 - 1
Josef Mudrák - Josef Přibyl 0 - 1
Marián Kantorík - Juraj Lipka 1/2 - 1/2
Jakub Krejčí - Lukáš Černoušek 0 - 1
Jan Malík - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Vladimír Potomák - Stanislav Cífka 0 - 1
IPM Color Ostrava - TJ Zikuda Turnov 3,5 - 4,5
Vítězslav Rašík - Jiří Lechtýnský 1 - 0
Radoslaw Jedynak - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Tomáš Kulhánek 1/2 - 1/2
Zbigniew Pakleza - Falko Bindrich 1/2 - 1/2
Vladimír Talla - Petr Špaček 1/2 - 1/2
Stanislav Fiřt - Josef Kopal 0 - 1
Tomáš Dvořák - Vladimír Vltavský 0 - 1
TŽ Třinec - ŠK SK Trinom Zlín 2,5 - 5,5
Aleksander Mista - Petr Hába 0 - 1
Slawko Cicak - Ján Markoš 0 - 1
Gennadij Timoščenko - Tomáš Petrík 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Roman Chytilek 0 - 1
Ladislav Langner - Pavel David 1/2 - 1/2
Milan Walek - Jan Sosna 0 - 1
Milan Babula - Petr Virostko 1 - 0
Martin Frolík - Petr Bažant sen. 1/2 - 1/2
Loko Brno - Slezan - SC A64 Proclient Grygov 3,5 - 4,5
Zbyněk Hráček - Stanislaw Zawadzki 1 - 0
Bartolomiej Macieja - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Marek Matlak - Krzysztof Jasik 1/2 - 1/2
Rafal Antoniewski - Radek Sluka 1/2 - 1/2
Sergej Veselovski - David Kaňovský 1/2 - 1/2
Jindřich Kuba - Petr Buchníček 0 - 1
Karel Pavelek - Karel Malinovský 0 - 1
Tabulka po 7. kole
1. Bauset Pardubice 7 7 0 0 36,5 14
2. ŠK Mahrla Praha 7 5 1 1 34,0 11
3. Sokol Plzeň I. - Ingem 7 5 0 2 31,5 10
4. Loko Brno - Slezan 7 4 0 3 35,0 8
5. ŠK SK Trinom Zlín 7 4 0 3 27,5 8
6. SC A64 Proclient Grygov 7 3 1 3 28,5 7
7. IPM Color Ostrava 7 3 0 4 28,5 6
8. TJ Zikuda Turnov 7 3 0 4 24,5 6
9. TŽ Třinec 7 2 2 3 23,0 6
10. Sokol Vyšehrad Visus 7 2 0 5 25,5 4
11. Sokol Kolín-Abner Praha 7 2 0 5 25,0 4
12. Slavoj Ostrava-Poruba 7 0 0 7 15,0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.