Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Českého poháru družstev v rapidu 14.05.05

Letošního finale Českého poháru družstev v rapidu, hraného 14.5.2005 v rámci šachového festivalu Hostan Open ve Znojmě, se zúčastnilo celkem 41 družstev, z toho 4 z našeho kraje. Z nich si nejlépe vedlo mladé družstvo Infinity Pardubice, které se ziskem 25 b obsadilo druhé místo za vysoce favorizovanou Mahrlou Praha, dobře zahrála družstva ŠK Vysoké Mýto i Štefanides Polička, naopak více se očekávalo od TJ Lanškroun.


Rk. SNo Team G + = - TB1 TB2
1 1 SK Mahrla Praha 7 6 1 0 27.0 0
2 5 Bauset Pardubice 7 6 0 1 25.0 2
Laznicka Viktor 7 4 2 1 5.0
Bernasek Jan 7 5 1 1 5.5
Stehno Pavel 7 5 0 2 5.0
Pisk Petr 7 3 3 1 4.5
Petr Martin 7 4 2 1 5.0
3 4 Sokol Vysehrad 7 5 1 1 25.0 0
4 6 TJ TZ Trinec 7 5 1 1 21.0 0
5 7 Zikuda Turnov A 7 5 0 2 20.5 0
6 3 Agentura 64 Grygov 7 3 1 3 20.0 0
7 9 Slavia Kromeriz A 7 4 1 2 20.0 0
8 2 Lokomotiva Brno A 7 3 1 3 19.5 0
9 17 SPgS+G Znojmo 7 4 0 3 19.5 0
10 10 Sokol Emerge Mlada Boleslav A 7 3 2 2 19.0 0
11 13 SK Stare Mesto 7 3 1 3 19.0 0
12 16 Lokomotiva Brno B 7 4 1 2 19.0 0
13 11 TJ Pankrac 7 5 0 2 18.5 2
14 33 SK Vysoke Myto 7 3 1 3 18.5 1
Ptacek Lubos 7 2 3 2 3.5
Trhal Tomas 7 1 4 2 3.0
Kosek Jiri 7 5 2 0 6.0
Dosedel Jiri 7 3 1 3 3.5
Trhal Michal 7 1 3 3 2.5
15 20 TJ Stefanydes Policka 7 3 2 2 18.5 1
Cerveny Petr 7 2 3 2 3.5
Lorenc Oldrich 7 2 2 3 3.0
Komarek David 7 4 2 1 5.0
Komarkova Magdalena 7 3 2 2 4.0
Houska Bronislav 7 2 2 3 3.0
16 28 TJ Sokol Bakov nad Jizerou 7 3 0 4 18.5 0
17 14 Snezka Nachod 7 4 0 3 18.0 2
18 8 Duras BVK Brno A 7 4 0 3 18.0 0
19 27 TJ Neratovice 7 4 0 3 18.0 0
20 25 Lokomotiva Brno C 7 3 1 3 17.0 2
21 26 Slavoj Tachov 7 4 0 3 17.0 2
22 19 SK Zbrojovka Vsetin 7 3 1 3 17.0 2
23 32 Slavia Kromeriz B 7 3 1 3 17.0 1
24 12 CD Rating Brno 7 2 2 3 17.0 1
25 23 Duras BVK Brno C 7 4 0 3 17.0 0
26 29 Sakal Kozolupy 7 3 1 3 16.5 0
27 15 TJ Lanskroun 7 2 1 4 16.0 0
Sabol Marian 7 4 1 2 4.5
Pokorny Tomas 7 1 3 3 2.5
Hrubes Pavel 7 5 0 2 5.0
Svub Jan 7 1 2 4 2.0
Silar Ladislav 7 1 2 4 2.0
28 22 Duras BVK Brno B 7 3 1 3 15.5 2
29 30 TJ Stadion Kutna Hora 7 2 0 5 15.5 0
30 18 Sokol Bedrichov 7 2 1 4 15.0 2
31 39 SK SB Svetla nad Sazavou 7 1 3 3 15.0 1
32 35 Jiskra Havlickuv Brod 7 2 1 4 15.0 1
33 21 Sachklub Sokol Klatovy 6 3 2 1 15.0 1
34 31 1. SK Jihlava 7 2 2 3 15.0 1
35 36 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 7 3 0 4 14.5 0
36 34 Duras BVK Brno D 7 1 1 5 14.0 0
37 24 TJ Znojmo 7 2 0 5 13.0 0
38 37 Zikuda Turnov B 7 2 0 5 13.0 0
39 38 TJ Sokol Udlice 7 2 1 4 12.5 0
40 41 Lokomotiva Brno D 7 2 0 5 12.0 0
41 40 TJ Sokol Postoupky 5 1 0 4 8.0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.