Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Holcim Open 2005 - výsledky 10.08.05

Šestý ročník otevřeného turnaje v rapidu v Prachovicích přilákal na start mnohem početnější i kvalitnější pole závodníků, než ročník předchozí. Mezi 58 startujícími tentokrát kraloval Martin Vacek ze Slavie Hradec Králové, z domácích hráčů byl nejúspěšnější Jindřich Klouček na 21. místě.


Výsledky 6

Výsledky 6. ročníku šachového turnaje O přeborníka SK Holcim Prachovice konaného dne 6.8.2005 v KD Prachovice

 

 

por.  Los  Prijmeni        Jmeno        Oddíl                      EloN  body         Progres      Bucholz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.    2  Vacek           Martin       Slavia HK                  2320        5%     24           32    

  2.    6  Marsalek        Zdenek       ŠO Slavia Turnov           2250        5%     23%          31%   

  3.    3  Kulhanek        Tomas        Slavia HK                  2320        5%     23           31%   

  4.    1  Vojta           Tomas        Vlašim                     2332        5%      22%          33    

  5.   14  Mrna            Vl.          TJ Praga                   2096        5%      22%          29    

  6.    4  Kopal           Josef        ŠO Slavia Turnov           2314        5      23%          30%   

  7.    7  Petuchov        Sergej       AV CONT Pardubice          2210        5       21%          32    

  8.   12  Zedek           Al.          ŠO Praha                   2120        5       20           26    

  9.   11  Jirasek         Pavel        ŠK Lípa                    2130        5       19           29%   

 10.   23  Matejovsky      Ondrej       Vlašim                     2041        5       19           26    

 11.    9  Nevole          Vlad.        Slavia HK                  2159        5       17           25    

 12.   15  Mudra           Pavel        Sokol Bakov nad J.         2083        4%      21           31%   

 13.    8  Valenta         Vit          Litomyšl                   2184        4%      19%          27%   

 14.   20  Dosedel         Jiri         ŠK Lípa                    2050        4%      18%          26    

 15.   13  Hajek           Jiri         Sokol Zaječice             2106        4       18%          29%   

 16.   17  Danek           Pavel        TJ Heřm.Městec             2062        4       18%          27    

 17.   16  Slavik          Jan          DDM Třebechovice p.O.      2066        4       17%          22    

 18.   26  Jecha           Petr         TJ Jaroměř                 1979        4       17           24%   

 19.   35  Novak           Jiri         TJ Stadion Kutná Hora      1862        4       16%          24    

 20.   29  Martinovsky     Mir.         TJ Jaroměř                 1935        4       15           24    

 21.   50  Kloucek         Jindra       Holcim Prachovice          1550        4       15           23%   

 22.   36  Kalvach         Vl.          Spořitelna Praha           1860        4       14           23%   

 23.   47  Kracik          Tomas        DDM Třebechovice p.O.      1693        4       14           20    

 24.   30  Linhart         Zbynek       TJ DDM Chrudim             1918        4       13%          27%   

 25.   22  Rousar          Zdenek       Hlinsko                    2043        4       13%          19    

 26.   19  Hejkrlik        Filip        Centrum Pardubice          2057        4       13           24    

 27.    5  Havranek        Mir.         TJ Děčín                   2250        4       13           22    

 28.   32  Novotny         Roman        TJ Stadion Kutná Hora      1890        4       12%          23    

 29.   24  Boucek          Vlast.       OAZA Praha                 2030        3%      16%          25%   

 30.   34  Hospodka        Josef        Chotěboř                   1870        3%      14%          27    

 31.   39  Slavik          Libor        DDM Třebechovice p.O.      1835        3%      10%          17    

 32.   38  Stehlik st.     Jiri         TJ Stadion Kutná Hora      1835        3       16%          31%   

 33.   25  Sindelar        Pavel        Kostelec n. Č.L.           1981        3       15%          26%   

 34.   27  Skala           Jaromír      TJ Stadion Kutná Hora      1955        3       15           28    

 35.   53  Hanus           Michal       Hlinsko                    1522        3       14%          25%   

 36.   21  Hon             Jiri         TJ Heřm.Městec             2048        3       14%          25    

 37.   43  Kouba           Petr         Holcim Prachovice          1784        3       14%          24%   

 38.   51  Zamecnik        Jan          Hlinsko                    1544        3       12           26    

 39.   42  Tlapak          Stan.        Holcim Prachovice          1785        3       12           24%   

 40.   44  Muller          Petr         Holcim Prachovice          1765        3       12           24    

 41.   41  Zverina         Jan          Chotěboř                   1821        3       10%          23    

 42.   40  Stary           Lukáš        Holcim Prachovice          1826        3       9            22%   

 43.   46  Hasek           Tomas        Vlašim                     1716        3       8            21    

 44.   10  Zelenka         Jar.         TJ Heřm.Městec             2132        2%      14           23%   

 45.   18  Koper           Stefan       ŠO Praha                   2060        2%      10%          23    

 46.   33  Pribyl          Jiri         Holcim Prachovice          1883        2%      9%           24%   

 47.   37  Vocilka         Jiri         TJ Stadion Kutná Hora      1854        2%      9%           22%   

 48.   57  Pulpan          David        TJ DDM Chrudim             1350        2%      6%           17%   

 49.   56  Pulpan          Jakub        TJ DDM Chrudim             1350        2%      5            15    

 50.   49  Krasa           Marek        DDM Třebechovice p.O.      1622        2       9            22%   

 51.   31  Adamek          Mil.         TJ Hlinsko                 1915        2       9            22    

 52.   28  Kracik          Martin       DDM Třebechovice p.O.      1939        2       8%           19%   

 53.   48  Krejcirikova    Martina      Vlašim                     1625        2       6            17%   

 54.   54  Cernil          Prav.        Holcim Prachovice          1500        2       5            17    

 55.   45  Bartos          Martin       TJ DDM Chrudim             1728        1%      8%           25%   

 56.   55  Buchala         Petr         OAZA Praha                 1427        1%      5%           19    

 57.   52  Charvat         Vaclav       ŠK Lípa                    1530        1       2%           20    

 58.   58  Bartosova       Kristyna     TJ DDM Chrudim             1250         %      1%           16    


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.