Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kanec Open 2005 22.06.05

Na start IX. ročníku nočního turnaje v rapidu 'Kanec Open 2005' se do Žamberka-Dluhoňovic dostavilo 58 vyznavačů šachové hry a dobrého piva. Tuto netradiční kombinaci nejlépe zvládli Martin Vacek ze Slavie Hradec Králové (7,5), Sergej Petuchov z Eurokomplexu Pardubice (7,5) a Martin Červený z Durasu Brno (6,5).


Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B
1 2 VACEK Martin 2320 Slávia Hradec Králové 7,5 53,5
2 4 PETUCHOV Sergej 2214 Eurokomplex Pardubice 7,5 47,5
3 5 ČERVENÝ Martin 2208 Duras Brno 6,5 51,0
4 10 KOKEŠ Bohuslav 2060 Transporta Chrudim 6,5 50,0
5 22 HAVRLÍK Pavel 1936 SK Žamberk 6,5 44,5
6 18 ŽALSKÝ Petr 1954 Praga Praha 6,5 44,5
7 3 JEDLIČKA Aleš 2304 ŠK 2222 Polabiny 6,0 55,0
8 14 PLOTEK Evžen 2010 Spartak Choceň 6,0 49,0
9 6 ČERVENÝ Petr 2160 Štefanides Polička 6,0 44,5
10 11 ROUŠAR Zdeněk 2040 Panda Rychnov n.Kn. 6,0 43,5
11 21 PENÍŠKA Pavel 1944 Desko Liberec 6,0 43,5
12 7 VESELÝ Tomáš 2154 Rapid Pardubice 6,0 42,5
13 17 DUNGL Martin 1963 Postoupky 6,0 33,0
14 1 KULHÁNEK Tomáš 2369 Slávia Hradec Králové 5,5 50,5
15 20 ŠTOLC Martin 1950 ŠK Jičín 5,5 45,0
16 15 DORJKHÚ Tuvšinbajar 1996 SK Žamberk 5,5 45,0
17 8 NOVÁK Luděk 2140 ŠK Lípa 5,0 46,5
18 25 VESELÝ Petr 1864 Spartak Letohrad 5,0 46,0
19 16 STODOLOVÁ Kristýna 1991 Štefanides Polička 5,0 44,5
20 13 MOJŽÍŠ Martin 2010 ŠK 2222 Polabiny 5,0 44,5
21 23 HON Jiří 1895 Jiskra Heřmanův Městec 5,0 43,0
22 26 PIRKLOVÁ Míša 1830 ŠK Lípa 5,0 37,5
23 37 DVOŘÁK Eduard 1709 ZD Kunvald 5,0 35,5
24 19 PAPÁČEK Miloš 1950 Letohrad 5,0 34,0
25 47 BETLACH Jan 1516 Horní Čermná 4,5 46,0
26 40 KOŽUŠEK Slavomír 1603 DDM Kostelec n.O. 4,5 45,0
27 12 KOHOUT Jan 2010 ŠK Jičín 4,5 44,5
28 33 ZELENÝ Dalibor 1740 Česká Třebová 4,5 44,5
29 28 KŘÍŽ Milan 1817 ŠK Jičín 4,5 43,0
30 34 MARTINEC Jan 1738 SK Žamberk 4,5 41,5
31 41 MAZURA Jaroslav 1601 SK Žamberk 4,5 40,5
32 29 DUNGL Petr 1801 SK Žamberk 4,5 37,5
33 38 KRÁSA Marek 1622 Slávia Hradec Králové 4,5 37,0
34 24 KOTYZA Bohumil 1875 Spartak Rychnov n.Kn. 4,0 48,5
35 32 STODOLA Zdeněk 1760 Štefanides Polička 4,0 41,0
36 57 DIVÍŠEK Jiří 1000 Spartak Rychnov n.Kn. 4,0 41,0
37 31 VENCL Jiří 1778 Ústí nad Orlicí 4,0 37,0
38 27 ZVĚŘINA Jan 1821 TJ Chotěboř 4,0 36,5
39 30 BĚLOHLÁVEK Jiří 1784 ŠK Vysoké Mýto 4,0 35,5
40 42 VOLF Michal 1594 ŠK Lípa 4,0 35,5
41 39 SYSR Pavel 1610 Spartak Letohrad 4,0 33,5
42 35 PALLA Rostislav 1724 Spartak Rychnov n.Kn. 4,0 33,0
43 9 PTÁČEK Luboš 2078 ŠK Vysoké Mýto 3,5 47,0
44 44 JANEČEK Miroslav 1544 SK Žamberk 3,5 41,0
45 48 ŠTOLBA Oldřich 1498 ŠK ZŠ Doudleby n.O. 3,5 40,0
46 43 DOSTÁLEK Petr 1580 DDM Kostelec n.O. 3,5 37,0
47 55 UŘIČÁŘ Petr 1100 SK Žamberk 3,5 35,0
48 46 CHARVÁT Václav 1528 ŠK Lípa 3,0 42,0
49 36 DUDEK Vladimír 1723 ŠK 2222 Polabiny 3,0 38,0
50 54 PECHÁČEK Tomáš 1250 Horní Čermná 3,0 33,0
51 53 HYNEK Petr 1410 SK Žamberk 3,0 31,0
52 49 HATALA Ondřej 1478 Štefanides Polička 2,5 33,5
53 50 HOVAD Václav 1444 Spartak Rychnov n.K. 2,5 31,0
54 56 BABUŚIK Pavel 1000 ŠK Jičín 2,5 30,5
55 45 HURDES Emil 1533 SK Žamberk 2,5 29,5
56 58 LORENC Josef 1000 Letohrad 2,5 25,5
57 51 KOPAL Vladimír 1425 SK Žamberk 2,0 32,0
58 52 HÁJEK Jaroslav 1415 Ústí n.O. 1,0 28,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.