Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 10.kolo 13.03.05

Také po desátém kole Krajského přeboru 1. třídy zůstáva v čele tabulky družstvo Zaječic. Výsledky: Polička B - Chotěboř 3,5:4,5, Polička A - Synpo 4:4, Zaječice - Chrudim B 5,5:2,5, Polabiny B - V.Mýto 3:5, Eurokomplex - Ústí n/O. A 5,5:2,5, Žamberk - Ústí n/O B 6:2


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

  Štefanydes Polička B - TJ CHS Chotěboř                Štefanydes Polička A - Synpo Pardubice

                Rozhodčí: Houška František                                          Rozhodčí: Houška František

      1.     Červený P.       2116       1:0      Ondráček O.         1949                    1.     Lorenc O.         2163       0:1      Veselý T.           2106

      2.     Zeman A.           2056       1:0      Linhart J.               1962                    2.     Kastner K.       2031       0:1      Třasák O.          1959

      3.     Charouz M.      1837       0:1      Petrus L.               1902                    3.     Houška B.        2011       1/2      Novák A.          2011

      4.     Riedl T.             1730       1/2      Hospodka J.         1888                    4.     Komárková M. 2030      1/2      Prokůpek M.   1907

      5.     Jerman M.          1678       1/2      Krejčík T.              1878                    5.     Stodolová K.  2011       +:-       Hejkrlík F.       2058

      6.     Buchta M.         1250       1/2      Štolfa J.                  1871                    6.     Škorpík M.      2128       1:0      Seidl Z.              1905

      7.     Schaffer O.        1250       0:1      Michal M.             1773                    7.     Dospíšil P.      2031       0:1      Pačovský M.   1839

      8.     Trkal T.              1250       0:1      Novotný T.           1674                    8.     Smejkal J.         1869       1:0      Janko J.              1816

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

        Sokol Zaječice - TJ ŠO Chrudim B                       2222 ŠK Polabiny B - ŠK Vysoké Mýto

                  Rozhodčí: Hájek Jaroslav                                            Rozhodčí: Pavlíček Miroslav

      1.     Hába P.             2521       1:0      Roušar Z.               2046                    1.     Kourek J.          2270       0:1      Kosek J.            2131

      2.     Vařejčko J.        2180       0:1      Kokeš B.               2036                    2.     Černý J.             2061       1:0      Ptáček L.          2072

      3.     Hájek L.            2101       1:0      Linhart Z.              1917                    3.     Just P.               2104       0:1      Daniel M.         2030

      4.     Hájek J.             2112       1:0      Němec B.               1885                    4.     Mojžíš M.        1977       1/2      Plotek E.          2042

      5.     Hromádko M.  2074       1/2      Mrha J.                   1891                    5.     Krejčí J.            1746       0:1      Trhal T.              1889

      6.     Česenek J.         1933       1:0      Bartoš M.              1662                    6.     Pavlíček M.     2010       1:0      Lipavský D.    1937

      7.     Hájek J.             1922       1:0      Drlík S.                  1645                    7.     Cidlinský V.   1870       1/2      Kučera J.           1887

      8.     Kolář J.              1722       0:1      Krys J.                    1636                    8.     Dudek V.          1721       0:1      Trhal M.            1885

                                  5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

Eurokomplex Autoskla Pardubice - Jiskra Ústí n. Orlicí A SK Žamberk - Jiskra Ústí nad Orlicí B

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                                 Rozhodčí: Pokorný Jan

      1.     Petuchov S.     2218       1/2      Volf J.                     2111                    1.     Belobrad I.       2057       +:-       Zeinert M.         2115

      2.     Šklíba M.          2201       +:-       Šmajzr M.              2150                    2.     Hrubeš P.         2130       1:0      Blaško Š.          1898

      3.     Kaderka R.       2111       +:-       Hurt L.                   2131                    3.     Dorjkhú T.       2057       1:0      Šimek J.             2041

      4.     Sýkora J.           2123       1/2      Holásek P.            2053                    4.     Mazura M.        1957       1/2      Pokorný J.        1918

      5.     Zelenka J.          2100       1/2      Mareš P.                2010                    5.     Maceška B.      1881       1/2      Kameník D.      1793

      6.     Daněk P.           1962       1:0      Smola J.                  1828                    6.     Zámečník B.     1993       1/2      Krummer D.      1816

      7.     Vobořil P.        1987       0:1      Šilar L.                   1976                    7.     Papáček M.      1954       1:0      Pečinka M.       1643

      8.     Hennig T.         1976       1:0      Mareš P.                1776                    8.     Kalous T.         1713       1/2      Pěkník M.        1887

                                  5.5 : 2.5                                                                           6 : 2

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Sokol Zaječice                                 10    8    1    1         17     50.5   :  29.5

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice    10    8    0    2         16     51.5   :  28.5

                   3.   Štefanydes Polička A                       10    5    4    1         14     45.5   :  34.5

                   4.   Synpo Pardubice                              10    5    3    2         13        43   :  37

                   5.   ŠK Vysoké Mýto                             10    5    1    4         11     42.5   :  37.5

                   6.   TJ CHS Chotěboř                             10    5    0    5         10        38   :  42

                   7.   2222 ŠK Polabiny B                        10    4    1    5           9     41.5   :  38.5

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                    10    3    3    4           9     41.5   :  38.5

                   9.   TJ ŠO Chrudim B                             10    4    1    5           9     37.5   :  42.5

                 10.   SK Žamberk                                     10    3    0    7           6     39.5   :  40.5

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                    10    2    1    7           5     29.5   :  50.5

                 12.   Štefanydes Polička B                       10    0    1    9           1     19.5   :  60.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.