Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 11.kolo 03.04.05

Teprve poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 1. třídy rozhodlo s definitivní platností o vítězi a sestupujících - do 2.CL se po letech vracejí Zaječice, sestupují B družstva Poličky a Ústí n/O. Výsledky: Ústí n/O. B - Polička B 5,5:2,5, Ústí n/O. A - Žamberk 3,5:4,5, V.Mýto - Eurokomplex 3:5, Chrudim B - Polabiny B 5:3, Synpo - Zaječice 2,5:5,5, Chotěboř - Polička A 2,5:5,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Jiskra Ústí nad Orlicí B - Štefanydes Polička B        Jiskra Ústí nad Orlicí A - SK Žamberk

                  Rozhodčí: Kameník David                                              Rozhodčí: Šmajzr Martin

      1.     Valenta V.         2129       1/2      Červený P.            2116                    1.     Volf J.                2111       1/2      Dorjkhú T.       2057

      2.     Zeinert M.         2115       1/2      Zeman A.               2056                    2.     Šmajzr M.         2150       1/2      Černý K.           2004

      3.     Blaško Š.          1898       1/2      Charouz M.           1837                    3.     Holásek P.       2053       1:0      Mazura M.        1957

      4.     Šimek J.             2041       1/2      Bartoš K.               1729                    4.     Mareš P.           2010       0:1      Maceška B.       1881

      5.     Pokorný J.        1918       1:0      Riedl T.                  1730                    5.     Šilar L.              1976       1/2      Zámečník B.     1993

      6.     Valenta V.         2153       1/2      Jerman M.              1678                    6.     Mareš P.           1776       0:1      Papáček M.      1954

      7.     Kameník D.      1793       1:0      Klíma L.                1501                    7.     Švub J.              1929       1/2      Kacálek K.       1816

      8.     Krummer D.      1816       1:0      Buchta M.             1250                    8.     Kylar P.            1800       1/2      Kalous T.          1713

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

ŠK Vysoké Mýto - Eurokomplex Autoskla Pardubice TJ ŠO Chrudim B - 2222 ŠK Polabiny B

                      Rozhodčí: Kosek Jiří                                                              Rozhodčí:

      1.     Kosek J.            2131       1:0      Petuchov S.          2218                    1.     Roušar Z.          2046       0:1      Kourek J.          2270

      2.     Doseděl J.         2022       0:1      Šklíba M.              2201                    2.     Řezníček J.       2280       1:0      Mojžíš M.         1977

      3.     Ptáček L.          2072       0:1      Kaderka R.            2111                    3.     Krys J.               2071       0:1      Škorpík J.         1872

      4.     Plotek E.          2042       0:1      Sýkora J.                2123                    4.     Koníček P.      1973       1:0      Roub B.             1865

      5.     Trhal T.              1889       0:1      Zelenka J.              2100                    5.     Linhart Z.         1917       1:0      Krejčí J.             1746

      6.     Lipavský D.    1937       1/2      Daněk P.               1962                    6.     Němec B.          1885       1:0      Škroch M.         1841

      7.     Kučera J.           1887       1:0      Vobořil P.             1987                    7.     Mrha J.              1891       1/2      Pavlíček M.     2010

      8.     Švécar J.            1799       1/2      Mazura T.              1983                    8.     Krys J.               1636       1/2      Odvárka S.       1716

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

         Synpo Pardubice - Sokol Zaječice                     TJ CHS Chotěboř - Štefanydes Polička A

                   Rozhodčí: Veselý Tomáš                                              Rozhodčí: Komárek David

      1.     Veselý T.           2106       0:1      Hába P.                  2521                    1.     Mareš V.           1976       0:1      Lorenc O.         2163

      2.     Korol J.             2073       0:1      Vařejčko J.            2180                    2.     Ondráček O.    1949       1:0      Kastner O.        2150

      3.     Třasák O.          1959       1/2      Hájek L.                2101                    3.     Linhart J.          1962       1/2      Komárek D.      2143

      4.     Novák A.          2011       0:1      Hájek J.                  2112                    4.     Petrus L.          1902       1:0      Kastner V.        1925

      5.     Vodička P.       2000       1:0      Jelínek M.             2009                    5.     Hospodka J.    1888       0:1      Houška B.        2011

      6.     Prokůpek M.   1907       1/2      Česenek J.             1933                    6.     Krejčík T.         1878       0:1      Komárková M. 2030

      7.     Hejkrlík F.       2058       0:1      Pokorný Z.           2287                    7.     Štolfa J.             1871       0:1      Stodolová K.   2011

      8.     Seidl Z.              1905       1/2      Hájek J.                  1922                    8.     Michal M.        1773       0:1      Smejkal J.          1869

                                  2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

 

Konečná tabulka

                   1.   Sokol Zaječice                              11    9    1    1         19        56   :  32

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice    11    9    0    2         18     56.5   :  31.5

                   3.   Štefanydes Polička A                       11    6    4    1         16        51   :  37

                   4.   Synpo Pardubice                              11    5    3    3         13     45.5   :  42.5

                   5.   ŠK Vysoké Mýto                             11    5    1    5         11     45.5   :  42.5

                   6.   TJ ŠO Chrudim B                             11    5    1    5         11     42.5   :  45.5

                   7.   TJ CHS Chotěboř                             11    5    0    6         10     40.5   :  47.5

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                    11    3    3    5           9        45   :  43

                   9.   2222 ŠK Polabiny B                        11    4    1    6           9     44.5   :  43.5

                 10.   SK Žamberk                                     11    4    0    7           8        44   :  44

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí B              11    3    1    7           7        35   :  53

                 12.   Štefanydes Polička B                   11    0    1  10           1        22   :  66

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.