Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 7.kolo 24.01.05

V sedmém kole Krajského přeboru 1. třídy někteří favorité mírně ztráceli, čelo tabulky to však příliš nezměnilo. Výsledky: Eurokomplex - Polička B 7:1, Žamberk - Polabiny B 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Zaječice 2:6, Ústí n/O. A - Polička A 4:4, V.Mýto - Chotěboř 3,5:4,5, Chrudim B - Synpo 4:4


VÝSLEDKY 7

            Výsledky 7. kola

Eurokomplex Autoskla Pardubice - Štefanydes Polička B SK Žamberk - 2222 ŠK Polabiny B

                       Rozhodčí: Hon Jiří                                                    Rozhodčí: Roub Bohumil

      1.     Petuchov S.     2218       1/2      Červený P.            2116                    1.     Belobrad I.       2057       0:1      Mojžíš J.           2238

      2.     Kaderka R.       2111       1/2      Zeman A.               2056                    2.     Hrubeš P.         2130       1:0      Kourek J.          2270

      3.     Sýkora J.           2123       1:0      Charouz M.           1837                    3.     Dorjkhú T.       2057       1:0      Just P.                2104

      4.     Zelenka J.          2100       1:0      Bartoš K.               1729                    4.     Mazura M.        1957       0:1      Bělohlav J.       1977

      5.     Daněk P.           1962       1:0      Riedl T.                  1730                    5.     Zámečník B.     1993       0:1      Mojžíš M.         1977

      6.     Hon J.                1922       1:0      Klíma L.                1501                    6.     Papáček M.      1954       1:0      Roub B.             1865

      7.     Hennig T.         1976       1:0      Stoklásek P.         1250                    7.     Dungl P.          1810       1/2      Krejčí J.             1746

      8.     Juchelka P.       1000       1:0      Trkal T.                  1250                    8.     Kacálek K.       1816       0:1      Pavlíček M.     2010

                                     7 : 1                                                                           3.5 : 4.5

   Jiskra Ústí nad Orlicí B - Sokol Zaječice         Jiskra Ústí nad Orlicí A - Štefanydes Polička A

                  Rozhodčí: Kameník David                                              Rozhodčí: Šmajzr Martin

      1.     Zeinert M.         2115       1:0      Vařejčko J.            2180                    1.     Volf J.                2111       1/2      Lorenc O.         2163

      2.     Blaško Š.          1898       0:1      Hájek L.                2101                    2.     Šmajzr M.         2150       0:1      Kastner O.        2150

      3.     Šimek J.             2041       0:1      Hájek J.                  2112                    3.     Hurt L.              2131       1:0      Kastner K.        2031

      4.     Pokorný J.        1918       1/2      Hromádko M.       2074                    4.     Mareš P.           2010       1/2      Komárek D.      2143

      5.     Kameník D.      1793       0:1      Česenek J.             1933                    5.     Smola J.             1828       1/2      Kastner V.        1925

      6.     Krummer D.      1816       0:1      Hájek J.                  1922                    6.     Petrželka K.    1929       1:0      Houška B.        2011

      7.     Křivohlávek M. 1756    1/2      Kolář J.                  1722                    7.     Šilar L.              1976       1/2      Komárková M. 2030

      8.     Pečinka M.       1643       0:1      Konrád F.              1696                    8.     Mareš P.           1776       0:1      Stodolová K.   2011

                                     2 : 6                                                                              4 : 4

       ŠK Vysoké Mýto - TJ CHS Chotěboř                      TJ ŠO Chrudim B - Synpo Pardubice

                              Rozhodčí:                                                            Rozhodčí: Krys Jaromír

      1.     Kosek J.            2131       0:1      Ondráček O.         1949                    1.     Jarábek V.         2076       1:0      Korol J.             2073

      2.     Doseděl J.         2022       0:1      Linhart J.               1962                    2.     Roušar Z.          2046       0:1      Třasák O.          1959

      3.     Ptáček L.          2072       1:0      Petrus L.               1902                    3.     Kokeš B.          2036       1:0      Novák A.          2011

      4.     Daniel M.         2030       0:1      Krejčík T.              1878                    4.     Krys J.               2071       1/2      Vodička P.       2000

      5.     Plotek E.          2042       1/2      Štolfa J.                  1871                    5.     Koníček P.      1973       0:1      Prokůpek M.   1907

      6.     Trhal T.              1889       0:1      Michal M.             1773                    6.     Linhart Z.         1917       0:1      Seidl Z.              1905

      7.     Lipavský D.    1937       1:0      Novotný T.           1674                    7.     Němec B.          1885       1/2      Pačovský M.   1839

      8.     Trhal M.            1885       1:0      Ondáček L.           1250                    8.     Bartoš M.         1662       1:0      Krmenčík R.     1802

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Sokol Zaječice                                   7    5    1    1         11        35   :  21

                   2.   Štefanydes Polička A                         7    4    3    0         11        33   :  23

                   3.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      7    5    0    2         10        33   :  23

                   4.   TJ ŠO Chrudim B                               7    4    1    2           9        29   :  27

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                      7    3    2    2           8        32   :  24

                   6.   Synpo Pardubice                                7    3    2    2           8     28.5   :  27.5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto                               7    3    1    3           7        30   :  26

                   8.   2222 ŠK Polabiny B                          7    3    0    4           6     28.5   :  27.5

                   9.   TJ CHS Chotěboř                               7    3    0    4           6        25   :  31

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      7    2    1    4           5     24.5   :  31.5

                 11.   SK Žamberk                                       7    1    0    6           2     23.5   :  32.5

                 12.   Štefanydes Polička B                         7    0    1    6           1        14   :  42

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.