Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 8.kolo 13.02.05

Po osmém kole Krajského přeboru 1. třídy zůstalo na čele jediné družstvo - Sokol Zaječice. Výsledky: Polička B - Synpo 2:6, Chotěboř - Chrudim B 5:3, Polička A - V.Mýto 3,5:4,5, Zaječice - Ústí n/O. A 5:3, Polabiny B - Ústí n/O. B 6:2, Eurokomplex - Žamberk 6:2


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

   Štefanydes Polička B - Synpo Pardubice                  TJ CHS Chotěboř - TJ ŠO Chrudim B

                Rozhodčí: Houška František                                            Rozhodčí: Onderek David

      1.     Červený P.       2116       1/2      Veselý T.               2106                    1.     Novotný P.     2073       1:0      Roušar Z.          2046

      2.     Zeman A.           2056       1:0      Korol J.                  2073                    2.     Ondráček O.    1949       1/2      Onderek D.      2142

      3.     Charouz M.      1837       0:1      Novák A.              2011                    3.     Linhart J.          1962       0:1      Kokeš B.           2036

      4.     Bartoš K.          1729       1/2      Vodička P.            2000                    4.     Petrus L.          1902       1:0      Krys J.               2071

      5.     Riedl T.             1730       0:1      Prokůpek M.        1907                    5.     Hospodka J.    1888       0:1      Koníček P.       1973

      6.     Jerman M.          1678       0:1      Hejkrlík F.            2058                    6.     Krejčík T.         1878       1:0      Linhart Z.         1917

      7.     Navrátil L.       1763       0:1      Seidl Z.                  1905                    7.     Štolfa J.             1871       1/2      Němec B.           1885

      8.     Buchta M.         1250       0:1      Janko J.                  1816                    8.     Zvěřina J.          1815       1:0      Bartoš M.          1662

                                     2 : 6                                                                              5 : 3

    Štefanydes Polička A - ŠK Vysoké Mýto                Sokol Zaječice - Jiskra Ústí nad Orlicí A

                Rozhodčí: Houška František                                            Rozhodčí: Hájek Jaroslav

      1.     Lorenc O.         2163       1/2      Kosek J.                 2131                    1.     Vařejčko J.       2180       1:0      Volf J.                 2111

      2.     Kastner O.        2150       0:1      Doseděl J.             2022                    2.     Hájek L.           2101       1/2      Šmajzr M.          2150

      3.     Komárek D.      2143       1/2      Ptáček L.               2072                    3.     Hájek J.             2112       1/2      Holásek P.       2053

      4.     Kastner V.        1925       1:0      Plotek E.               2042                    4.     Hromádko M.  2074       1/2      Mareš P.            2010

      5.     Houška B.        2011       1/2      Trhal T.                  1889                    5.     Česenek J.        1933       1:0      Smola J.             1828

      6.     Komárková M. 2030       1/2      Lipavský D.         1937                    6.     Hájek J.             1922       1/2      Šilar L.              1976

      7.     Stodolová K.   2011       1/2      Lipavský J.           1797                    7.     Kolář J.             1722       1:0      Mareš P.            1776

      8.     Dospíšil P.      2031       0:1      Mergl J.                  1820                    8.     Konrád F.         1696       0:1      Kylar P.            1800

                                  3.5 : 4.5                                                                           5 : 3

2222 ŠK Polabiny B - Jiskra Ústí nad Orlicí B   Eurokomplex Autoskla Pardubice - SK Žamberk

                Rozhodčí: Pavlíček Miroslav                                            Rozhodčí: Vobořil Pavel

      1.     Mojžíš J.           2238       1/2      Zeinert M.             2115                    1.     Petuchov S.     2218       1:0      Belobrad I.       2057

      2.     Kourek J.          2270       1:0      Blaško Š.               1898                    2.     Šklíba M.         2201       1/2      Hrubeš P.         2130

      3.     Černý J.             2061       1/2      Šimek J.                  2041                    3.     Kaderka R.       2111       1:0      Dorjkhú T.       2057

      4.     Just P.                2104       1/2      Pokorný J.            1918                    4.     Sýkora J.           2123       1:0      Mazura M.        1957

      5.     Bělohlav J.       1977       1/2      Krummer D.          1816                    5.     Zelenka J.         2100       1:0      Havrlík P.        1874

      6.     Mojžíš M.         1977       1:0      Pečinka M.           1643                    6.     Daněk P.          1962       1/2      Maceška B.       1881

      7.     Pavlíček M.     2010       1:0      Glembek B.           1757                    7.     Provazník J.    1941       0:1      Zámečník B.     1993

      8.     Odvárka S.       1716       +:-       Odvárka S.            1716                    8.     Hennig T.         1976       1:0      Dungl P.           1810

                                     6 : 2                                                                              6 : 2

Tabulka po 8. kole

                   1.   Sokol Zaječice                                   8    6    1    1         13        40   :  24

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      8    6    0    2         12        39   :  25

                   3.   Štefanydes Polička A                         8    4    3    1         11     36.5   :  27.5

                   4.   Synpo Pardubice                                8    4    2    2         10     34.5   :  29.5

                   5.   ŠK Vysoké Mýto                               8    4    1    3           9     34.5   :  29.5

                   6.   TJ ŠO Chrudim B                               8    4    1    3           9        32   :  32

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                      8    3    2    3           8        35   :  29

                   8.   2222 ŠK Polabiny B                          8    4    0    4           8     34.5   :  29.5

                   9.   TJ CHS Chotěboř                               8    4    0    4           8        30   :  34

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      8    2    1    5           5     26.5   :  37.5

                 11.   SK Žamberk                                       8    1    0    7           2     25.5   :  38.5

                 12.   Štefanydes Polička B                         8    0    1    7           1        16   :  48

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.