Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 9.kolo 27.02.05

I po devátém kole Krajského přeboru 1. třídy zůstalo ve vedení družstvo Zaječic. Výsledky: Žamberk - Polička B 8:0, Ústí n/O. B - Eurokomplex 1:7, Ústí n/O. A - Polabiny B 4:4, V.Mýto - Zaječice 3:5, Chrudim B - Polička A 3:5, Synpo - Chotěboř 4,5:3,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

       SK Žamberk - Štefanydes Polička B    Jiskra Ústí n. Orlicí B - Eurokomplex Autoskla Pardubice

                   Rozhodčí: Mazura Miloš                                                 Rozhodčí: Pokorný Jan

      1.     Belobrad I.       2057       1:0      Červený P.            2116                    1.     Zeinert M.        2115       0:1      Petuchov S.     2218

      2.     Hrubeš P.         2130       1:0      Zeman A.               2056                    2.     Blaško Š.          1898       0:1      Kaderka R.       2111

      3.     Dorjkhú T.       2057       1:0      Charouz M.           1837                    3.     Šimek J.             2041       0:1      Sýkora J.           2123

      4.     Mazura M.        1957       1:0      Bartoš K.               1729                    4.     Pokorný J.       1918       1/2      Zelenka J.          2100

      5.     Havrlík P.        1874       1:0      Riedl T.                  1730                    5.     Valenta V.        2153       -:+       Daněk P.           1962

      6.     Zámečník B.     1993       1:0      Jerman M.              1678                    6.     Kameník D.     1793       0:1      Vobořil P.        1987

      7.     Kacálek K.       1816       1:0      Klíma L.                1501                    7.     Krummer D.     1816       1/2      Hon J.                1922

      8.     Kalous T.          1713       1:0      Buchta M.             1250                    8.                                                  -:+       Slabý M.           1852

                                     8 : 0                                                                              1 : 7

Jiskra Ústí nad Orlicí A - 2222 ŠK Polabiny B                ŠK Vysoké Mýto - Sokol Zaječice

                   Rozhodčí: Šmajzr Martin                                                  Rozhodčí: Kosek Jiří

      1.     Volf J.                 2111       1:0      Kourek J.               2270                    1.     Kosek J.            2131       0:1      Hába P.             2521

      2.     Šmajzr M.          2150       1/2      Černý J.                  2061                    2.     Doseděl J.        2022       0:1      Vařejčko J.        2180

      3.     Holásek P.       2053       1/2      Just P.                    2104                    3.     Ptáček L.          2072       1:0      Hájek L.            2101

      4.     Mareš P.            2010       1/2      Bělohlav J.            1977                    4.     Daniel M.         2030       0:1      Hájek J.             2112

      5.     Smola J.             1828       0:1      Mojžíš M.             1977                    5.     Plotek E.          2042       1:0      Hromádko M.  2074

      6.     Petrželka K.     1929       1/2      Krejčí J.                 1746                    6.     Trhal T.             1889       1/2      Česenek J.         1933

      7.     Šilar L.              1976       1/2      Cidlinský V.        1870                    7.     Lipavský D.    1937       1/2      Hájek J.             1922

      8.     Mareš P.            1776       1/2      Baťa S.                   1814                    8.     Mergl J.             1820       0:1      Kolář J.              1722

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

  TJ ŠO Chrudim B - Štefanydes Polička A                  Synpo Pardubice - TJ CHS Chotěboř

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                              Rozhodčí: Prokůpek Marek

      1.     Roušar Z.          2046       1/2      Lorenc O.              2163                    1.     Třasák O.          1959       0:1      Ondráček O.    1949

      2.     Kokeš B.           2036       1/2      Kastner O.            2150                    2.     Novák A.         2011       1/2      Linhart J.          1962

      3.     Krys J.               2071       1:0      Kastner K.            2031                    3.     Vodička P.       2000       0:1      Hospodka J.     1888

      4.     Linhart Z.         1917       1/2      Komárek D.          2143                    4.     Prokůpek M.   1907       1/2      Michal M.         1773

      5.     Němec B.           1885       1/2      Houška B.             2011                    5.     Hejkrlík F.       2058       1:0      Novotný T.      1674

      6.     Mrha J.               1891       0:1      Komárková M.     2030                    6.     Pačovský M.   1839       1:0      Ondáček L.      1250

      7.     Ždímal P.          1664       0:1      Stodolová K.       2011                    7.     Krmenčík R.    1802       1/2      Ďoubal P.         1678

      8.     Krys J.               1636       0:1      Dospíšil P.           2031                    8.     Macků L.          1837       +:-       Skyba J.             1250

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 9. kole

                   1.   Sokol Zaječice                                   9    7    1    1         15        45   :  27

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      9    7    0    2         14        46   :  26

                   3.   Štefanydes Polička A                         9    5    3    1         13     41.5   :  30.5

                   4.   Synpo Pardubice                                9    5    2    2         12        39   :  33

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                      9    3    3    3           9        39   :  33

                   6.   2222 ŠK Polabiny B                          9    4    1    4           9     38.5   :  33.5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto                               9    4    1    4           9     37.5   :  34.5

                   8.   TJ ŠO Chrudim B                               9    4    1    4           9        35   :  37

                   9.   TJ CHS Chotěboř                               9    4    0    5           8     33.5   :  38.5

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      9    2    1    6           5     27.5   :  44.5

                 11.   SK Žamberk                                       9    2    0    7           4     33.5   :  38.5

                 12.   Štefanydes Polička B                         9    0    1    8           1        16   :  56

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.