Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 10.kolo 20.03.05

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - H.Čermná 6,5:1,5, Kunvald - M.Třebová 0,5:7,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 4:4, Jablonné n/O. - Litomyšl 2:6, Choceň - Svitavy 3,5:4,5, Letohrad - V.Mýto B 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Sokol Horní Čermná ŠO K a.s. Kunvald - Slovan Moravská Třebová

      1.     Šimek J.             2041       1:0      Merta M.                1727                    1.     Vymetálek P.   1788       0:1      Kotva M.          2134

      2.     Petrželka K.     1929       1/2      Merta J.                  1807                    2.     Hodek R.          1730       0:1      Sojma Z.            1928

      3.     Jasanský K.      1845       1/2      Dostálek V.          1629                    3.     Šlezingr V.       1732       0:1      Volek K.           1924

      4.     Pelcl K.             1558       1:0      Motl L.                  1589                    4.     Rusz G.             1665       0:1      Glöckner J.       1912

      5.     Petráž M.          1644       1:0      Nikl J.                    1250                    5.     Dvořák E.        1703       0:1      Grepl P.            1841

      6.     Vondra L.         1675       1:0      Cimprich M.         1559                    6.     Štěpán S.          1644       1/2      Chvojka A.      1804

      7.     Gregor P.          1000       1:0      Motl J.                    1616                    7.     Stúj M.              1514       0:1      Cedzo Š.            1760

      8.     Paluda J.           1581       1/2      Vacek M.               1510                    8.     Rusz R.             1595       0:1      Endl V.              1601

                                  6.5 : 1.5                                                                        0.5 : 7.5

  Jiskra Ústí nad Orlicí C - SK Žamberk B               TJ Jablonné nad Orlicí - Jiskra Litomyšl

      1.     Mareš P.            2010       1:0      Martinec J.            1759                    1.     Dorjkhú T.       2057       0:1      Pekař V.            1873

      2.     Poslušný M.    1911       0:1      Zámečník B.          1993                    2.     Černý K.           2004       1/2      Zeman M.          1987

      3.     Smola J.             1828       1:0      Toman A.               1694                    3.     Filip L.             1752       0:1      Jirsa L.               1809

      4.     Kylar P.            1800       1/2      Kalous T.              1713                    4.     Černohous J.   1731       0:1      Zeman L.           1918

      5.     Křivohlávek M. 1756     -:+       Dungl P.               1810                    5.     Kubíček V.      1617       1/2      Bartošová L.    1562

      6.     Mareš P.            1776       0:1      Mazura M.             1957                    6.     Černý V.           1250       1:0      Šváb J.               1855

      7.     Pečinka M.       1643       1/2      Jeništa J.                1760                    7.     Mazura J.          1612       0:1      Jonáš P.             1696

      8.     Fangl J.              1756       1:0      Janeček M.            1553                    8.     Bednář M.        1000       0:1      Horák L.           1250

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

             Spartak Choceň - ŠK Svitavy                       Spartak OEZ Letohrad - ŠK Vysoké Mýto B

      1.     Plotek E.          2042       1/2      Houška B.             2011                    1.     Papáček M.      1954       1/2      Ptáček L.          2072

      2.     Vavroušek P.   1939       1:0      Komárková M.     2030                    2.     Krumer M.        1911       1/2      Trhal T.              1889

      3.     Kučera J.           1887       1/2      Rosenkranz J.       1799                    3.     Maceška B.      1881       1/2      Trhal M.            1885

      4.     Voleský S.        1874       0:1      Maděra S.              1794                    4.     Veselý P.          1778       1/2      Marek J.             1854

      5.     Weis L.             1808       1/2      Riedl T.                  1730                    5.     Mikyska K.     1679       0:1      Švécar J.            1799

      6.     Janeček F.         1736       1:0      Jedlička E.            1713                    6.     Maceška V.      1659       1/2      Lipavský J.      1797

      7.     Flos P.               1677       0:1      Beneš L.                1623                    7.     Sysr P.              1618       1:0      Mergl J.             1820

      8.     Nedelčev R.     1511       0:1      Riedl V.                 1560                    8.     Janeček O.        1534       1:0      Šlégr M.            1471

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

                   1.   Spartak OEZ Letohrad                     10    7    1    2         15     46.5   :  33.5

                   2.   Slovan Moravská Třebová               10    7    0    3         14     47.5   :  32.5

                   3.   Jiskra Litomyšl                                10    6    1    3         13        44   :  36

                   4.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                    10    6    1    3         13     42.5   :  37.5

                   5.   Spartak Choceň                               10    6    0    4         12        45   :  35

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová            10    5    2    3         12     44.5   :  35.5

                   7.   ŠK Svitavy                                       10    5    1    4         11        43   :  37

                   8.   SK Žamberk B                                 10    3    4    3         10        43   :  37

                   9.   ŠK Vysoké Mýto B                          10    3    3    4           9     42.5   :  37.5

                 10.   Sokol Horní Čermná                        10    1    3    6           5     27.5   :  52.5

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                            10    1    3    6           5     27.5   :  52.5

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    0    1    9           1     26.5   :  53.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.