Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 11.kolo 10.04.05

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ už jen potvrdilo postup Letohradu a M.Třebové do KP1. Výsledky: V.Mýto B - Č.Třebová 5:3, Svitavy - Letohrad 2,5:5,5, Litomyšl - Choceň 4:4, Žamberk B - Jablonné n/O. 4,5:3,5, M.Třebová - Ústí n/O. C 5,5:2,5, H.Čermná - Kunvald 4,5:3,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

 

ŠK Vysoké Mýto B - Lokomotiva Česká Třebová ŠK Svitavy - Spartak OEZ Letohrad

      1.     Ptáček L.      2072      ½     Volf J.            2111      1.     Houška B.    2011   1:0     Papáček M.  1954

      2.     Trhal T.         1889   1:0     Šimek J.         2041      2.     Komárková M. 2030    ½          Krumer M. 1911

      3.     Švécar J.        1799      ½     Petrželka K. 1929      3.     Maděra S.     1794      ½     Maceška B.  1881

      4.     Křemenák J. 1761      ½     Jasanský K. 1845      4.     Riedl T.         1730      ½     Řehák J.        1848

      5.     Mergl J.         1820   1:0     Pelcl K.        1558      5.     Bartoš K.      1729   0:1     Veselý P.      1778

      6.     Marinov P.  1741   0:1     Petráž M.      1644      6.     Veselý O.     1768   0:1     Mikyska K. 1679

      7.     Švécar F.       1700   1:0     Vondra L.     1675      7.     Strachoň L.  1700   0:1     Krummer J.   1758

      8.     Beneš M.      1394      ½     Gregor P.     1000      8.     Riedl V.        1560   0:1     Sysr P.          1618

                         5 : 3                  2.5 : 5.5

Jiskra Litomyšl - Spartak Choceň   SK Žamberk B - TJ Jablonné nad Orlicí

      1.     Pekař V.        1873      ½     Plotek E.      2042      1.     Martinec J.   1759   0:1     Dorjkhú T.   2057

      2.     Zeman M.      1987   1:0     Vavroušek P. 1939    2.       Zámečník B. 1993    ½             Černý K. 2004

      3.     Jirsa L.          1809   1:0     Kučera J.       1887      3.     Kalous T.     1713   1:0     Filip L.         1752

      4.     Zeman L.       1918   0:1     Voleský S.   1874      4.     Dungl P.      1810      ½     Černohous J. 1731

      5.     Bartošová L. 1562    ½               Weis L. 1808    5.    Wiesinger W. 1875    1:0      Kubíček V. 1617

      6.     Šváb J.           1855   1:0     Janeček F.     1736      6.     Jeništa J.       1760      ½     Černý V.       1250

      7.     Jonáš P.        1696   0:1     Flos P.          1677      7.     Janeček M.   1553   0:1     Mazura J.      1612

      8.     Horák L.       1250   0:1     Navrátil V.   1775      8.     Lorenc J.       1100   1:0     Bednář M.    1000

                         4 : 4                  4.5 : 3.5

  Slovan Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí C          Sokol Horní Čermná - ŠO K a.s. Kunvald

      1.     Kotva M.      2134   1:0     Mareš P.       2010      1.     Merta M.       1727      ½     Vymetálek P. 1788

      2.     Sojma Z.        1928   0:1     Poslušný M. 1911    2.                Merta J. 1807    ½             Keprta S. 1848

      3.     Volek K.       1924   1:0     Smola J.         1828      3.     Dostálek V. 1629   1:0     Hodek R.      1730

      4.     Glöckner J.  1912   1:0     Kylar P.        1800      4.     Motl L.         1589      ½     Šlezingr V.   1732

      5.     Grepl P.        1841   1:0     Glembek B.  1757      5.     Šilar J.           1561      ½     Rusz G.         1665

      6.     Buriánek P. 1826      ½     Křivohlávek M. 1756    6.                  Nikl J. 1250    0:1     Slavíček M. 1783

      7.     Chvojka A.  1804   0:1     Krummer D. 1816      7.     Cimprich M. 1559   1:0     Dvořák E.    1703

      8.     Cedzo Š.       1760   1:0     Poslušný R. 1778      8.     Motl J.           1616      ½     Štěpán S.      1644

                   5.5 : 2.5                  4.5 : 3.5

 

Konečná tabulka

                   1.   Spartak OEZ Letohrad   11   8   1   2   17   52   :   36

                   2.   Slovan Moravská Třebová   11   8   0   3   16   53   :   35

                   3.   Jiskra Litomyšl   11   6   2   3   14   48   :   40

                   4.   Spartak Choceň   11   6   1   4   13   49   :   39

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí C   11   6   1   4   13   45   :   43

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová   11   5   2   4   12   47.5   :   40.5

                   6.   SK Žamberk B   11   4   4   3   12   47.5   :   40.5

                   8.   ŠK Vysoké Mýto B   11   4   3   4   11   47.5   :   40.5

                   9.   ŠK Svitavy   11   5   1   5   11   45.5   :   42.5

                 10.   Sokol Horní Čermná   11   2   3   6   7   32   :   56

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald   11   1   3   7   5   31   :   57

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí   11   0   1   10   1   30   :   58

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.