Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 7.kolo 06.02.05

Sedmé kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Č.Třebová 3,5:4,5, Letohrad - Jablonné n/O. 4,5:3,5, V.Mýto B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Svitavy - Kunvald 6,5:1,5, Litomyšl - H.Čermná 3:5, Žamberk B - M.Třebová 7,5:0,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Spartak Choceň - Lokomotiva Česká Třebová    Spartak OEZ Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí

      1.     Plotek E.          2042       1:0      Šimek J.                  2041                    1.     Papáček M.      1954       0:1      Dorjkhú T.       2057

      2.     Vavroušek P.   1939       1/2      Petrželka K.         1929                    2.     Krumer M.        1911       1/2      Černý K.           2004

      3.     Voleský S.        1874       0:1      Šimek Z.                 1526                    3.     Maceška B.      1881       1:0      Černohous J.    1731

      4.     Weis L.             1808       0:1      Pelcl K.                 1558                    4.     Veselý P.          1778       1:0      Kubíček V.       1617

      5.     Janeček F.         1736       0:1      Petráž M.               1644                    5.     Mikyska K.     1679       1:0      Černý V.            1250

      6.     Siegel J.             1745       1:0      Petrážová K.        1489                    6.     Maceška V.      1659       0:1      Mazura J.           1612

      7.     Flos P.               1677       0:1      Gregor P.              1000                    7.     Sysr P.              1618       1:0      Řehák M.          1100

      8.     Navrátil V.       1775       1:0      Paluda J.                1581                    8.     Janeček O.        1534       0:1      Bednář M.         1000

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

ŠK Vysoké Mýto B - Jiskra Ústí nad Orlicí C                   ŠK Svitavy - ŠO K a.s. Kunvald

      1.     Ptáček L.          2072       1/2      Poslušný M.        1911                    1.     Houška B.        2011       1:0      Hodek R.          1730

      2.     Trhal T.              1889       1/2      Smola J.                  1828                    2.     Komárková M. 2030      1:0      Šlezingr V.       1732

      3.     Švécar J.            1799       1/2      Kylar P.                 1800                    3.     Rosenkranz J.  1799       1/2      Rusz G.             1665

      4.     Lipavský J.      1797       1/2      Glembek B.           1757                    4.     Maděra S.         1794       1:0      Slavíček M.      1783

      5.     Bělohlávek J.   1784       0:1      Poslušný R.         1778                    5.     Riedl T.             1730       1:0      Dvořák E.         1703

      6.     Borek P.            1901       0:1      Mareš P.                1776                    6.     Bartoš K.          1729       0:1      Štěpán S.           1644

      7.     Mergl J.             1820       1/2      Pečinka M.           1643                    7.     Svatoš Z.          1726       1:0      Michalička V.  1502

      8.     Beneš M.           1394       1:0      Hájek J.                  1396                    8.     Jedlička E.       1713       1:0      Krčmář S.          1431

                                  3.5 : 4.5                                                                        6.5 : 1.5

    Jiskra Litomyšl - Sokol Horní Čermná                SK Žamberk B - Slovan Moravská Třebová

      1.     Pekař V.            1873       0:1      Merta M.                1727                    1.     Zámečník B.     1993       1:0      Kotva M.          2134

      2.     Zeman M.          1987       1:0      Mareš P.                1725                    2.     Toman A.          1694       1:0      Sojma Z.            1928

      3.     Jirsa L.               1809       1/2      Merta J.                  1807                    3.     Kalous T.         1713       1:0      Glöckner J.       1912

      4.     Zeman L.           1918       1/2      Dostálek V.          1629                    4.     Dungl P.          1810       1/2      Šmíd F.              1837

      5.     Bartošová L.    1562       1/2      Motl L.                  1589                    5.     Kacálek K.       1816       1:0      Buriánek P.      1826

      6.     Šváb J.               1855       1/2      Šilar J.                    1561                    6.     Mazura M.        1957       1:0      Chvojka A.      1804

      7.     Jonáš P.             1696       0:1      Nikl J.                    1250                    7.     Wiesinger W. 1875       1:0      Endl V.              1601

      8.     Horák L.           1250       0:1      Betlach J.               1512                    8.     Jeništa J.           1760       1:0      Cvrkal R.          1100

                                     3 : 5                                                                           7.5 : 0.5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      7    6    0    1         12     32.5   :  23.5

                   2.   Spartak OEZ Letohrad                       7    5    1    1         11     34.5   :  21.5

                   3.   Spartak Choceň                                 7    5    0    2         10     33.5   :  22.5

                   4.   Slovan Moravská Třebová                 7    4    0    3           8     29.5   :  26.5

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              7    3    2    2           8     29.5   :  26.5

                   6.   SK Žamberk B                                   7    3    1    3           7        31   :  25

                   7.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    2    3    2           7     29.5   :  26.5

                   8.   Jiskra Litomyšl                                  7    3    1    3           7     25.5   :  30.5

                   9.   ŠK Svitavy                                         7    2    1    4           5     29.5   :  26.5

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              7    1    2    4           4        22   :  34

                 11.   Sokol Horní Čermná                          7    1    2    4           4        20   :  36

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    0    1    6           1        19   :  37

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.