Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 8.kolo 20.02.05

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - M.Třebová 3,5:4,5, H.Čermná - Žamberk B 4:4, Kunvald - Litomyšl 1:7, Ústí n/O. C - Svitavy 3,5:4,5, Jablonné n/O. - V.Mýto B 2:6, Choceň - Letohrad 3,5:4,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Slovan Moravská Třebová Sokol Horní Čermná - SK Žamberk B

      1.     Volf J.                 2111       0:1      Kotva M.               2134                    1.     Merta M.           1727       1:0      Martinec J.        1759

      2.     Šimek J.             2041       1:0      Sojma Z.                 1928                    2.     Merta J.             1807       1/2      Zámečník B.     1993

      3.     Petrželka K.     1929       1/2      Volek K.                1924                    3.     Dostálek V.     1629       1:0      Toman A.          1694

      4.     Jasanský K.      1845       0:1      Glöckner J.           1912                    4.     Motl L.             1589       0:1      Kalous T.          1713

      5.     Šimek Z.            1526       1/2      Buriánek P.          1826                    5.     Šilar J.               1561       0:1      Kacálek K.       1816

      6.     Vencl J.              1778       1/2      Chvojka A.           1804                    6.     Nikl J.               1250       1/2      Wiesinger W.  1875

      7.     Pelcl K.             1558       1/2      Cedzo Š.                1760                    7.     Cimprich M.    1559       0:1      Jeništa J.            1760

      8.     Petráž M.          1644       1/2      Endl V.                  1601                    8.     Motl J.               1616       1:0      Hrubeš M.        1628

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

       ŠO K a.s. Kunvald - Jiskra Litomyšl                       Jiskra Ústí nad Orlicí C - ŠK Svitavy

      1.     Vymetálek P.   1788       1/2      Pekař V.                 1873                    1.     Mareš P.           2010       0:1      Houška B.        2011

      2.     Keprta S.           1848       0:1      Zeman M.               1987                    2.     Poslušný M.   1911       1/2      Komárková M. 2030

      3.     Hodek R.          1730       0:1      Jirsa L.                   1809                    3.     Kylar P.            1800       1:0      Rosenkranz J.  1799

      4.     Rusz G.             1665       0:1      Zeman L.                1918                    4.     Glembek B.      1757       1/2      Maděra S.          1794

      5.     Slavíček M.      1783       0:1      Bartošová L.        1562                    5.     Krummer D.     1816       1:0      Riedl T.             1730

      6.     Vymetálek T.    1523       0:1      Šváb J.                    1855                    6.     Poslušný R.    1778       1/2      Bartoš K.          1729

      7.     Štěpán S.           1644       1/2      Jonáš P.                 1696                    7.     Mareš P.           1776       0:1      Jedlička E.        1713

      8.     Stúj M.              1514       0:1      Horák L.                1250                    8.     Hájek J.             1396       0:1      Riedl V.             1560

                                     1 : 7                                                                           3.5 : 4.5

TJ Jablonné nad Orlicí - ŠK Vysoké Mýto B             Spartak Choceň - Spartak OEZ Letohrad

      1.     Dorjkhú T.       2057       0:1      Ptáček L.               2072                    1.     Plotek E.          2042       1/2      Papáček M.      1954

      2.     Černý K.           2004       1/2      Trhal T.                  1889                    2.     Vavroušek P.  1939       0:1      Bříza M.            2007

      3.     Filip L.              1752       1/2      Trhal M.                 1885                    3.     Kučera J.           1887       1/2      Krumer M.        1911

      4.     Kubíček V.       1617       0:1      Marek J.                 1854                    4.     Voleský S.       1874       1/2      Maceška B.       1881

      5.     Černý V.            1250       1/2      Švécar J.                 1799                    5.     Weis L.             1808       1/2      Veselý P.          1778

      6.     Mazura J.           1612       0:1      Lipavský J.           1797                    6.     Janeček F.         1736       0:1      Mikyska K.      1679

      7.     Dostál L.          1000       0:1      Marinov P.           1741                    7.     Siegel J.            1745       1/2      Maceška V.       1659

      8.     Bednář M.         1000       1/2      Šlégr M.                 1471                    8.     Flos P.              1677       1:0      Sysr P.               1618

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 8. kole

                   1.   Spartak OEZ Letohrad                       8    6    1    1         13        39   :  25

                   2.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      8    6    0    2         12        36   :  28

                   3.   Spartak Choceň                                 8    5    0    3         10        37   :  27

                   4.   Slovan Moravská Třebová                 8    5    0    3         10        34   :  30

                   5.   ŠK Vysoké Mýto B                            8    3    3    2           9     35.5   :  28.5

                   6.   Jiskra Litomyšl                                  8    4    1    3           9     32.5   :  31.5

                   7.   SK Žamberk B                                   8    3    2    3           8        35   :  29

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová              8    3    2    3           8        33   :  31

                   9.   ŠK Svitavy                                         8    3    1    4           7        34   :  30

                 10.   Sokol Horní Čermná                          8    1    3    4           5        24   :  40

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                              8    1    2    5           4        23   :  41

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    0    1    7           1        21   :  43

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.