Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 9.kolo 06.03.05

Deváté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Letohrad - Č.Třebová 3:5, V.Mýto B - Choceň 3,5:4,5, Svitavy - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Litomyšl - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Kunvald 4:4, M.Třebová - H.Čermná 6:2


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Spartak OEZ Letohrad - Lokomotiva Česká Třebová  ŠK Vysoké Mýto B - Spartak Choceň

      1.     Papáček M.      1954       0:1      Šimek J.                  2041                    1.     Ptáček L.          2072       1/2      Plotek E.          2042

      2.     Krumer M.        1911       1/2      Petrželka K.         1929                    2.     Trhal M.            1885       1/2      Vavroušek P.   1939

      3.     Maceška B.       1881       1:0      Šimek Z.                 1526                    3.     Švécar J.            1799       1/2      Kučera J.           1887

      4.     Veselý P.          1778       0:1      Pelcl K.                 1558                    4.     Lipavský J.      1797       1/2      Voleský S.        1874

      5.     Mikyska K.      1679       1:0      Petráž M.               1644                    5.     Borek P.           1901       0:1      Weis L.             1808

      6.     Maceška V.       1659       0:1      Vondra L.              1675                    6.     Mergl J.             1820       1/2      Janeček F.         1736

      7.     Sysr P.               1618       0:1      Gregor P.              1000                    7.     Marinov P.      1741       0:1      Flos P.               1677

      8.     Janeček O.        1534       1/2      Paluda J.                1581                    8.     Beneš M.          1394       1:0      Navrátil V.       1775

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

       ŠK Svitavy - TJ Jablonné nad Orlicí                  Jiskra Litomyšl - Jiskra Ústí nad Orlicí C

      1.     Houška B.        2011       1:0      Dorjkhú T.            2057                    1.     Pekař V.            1873       1/2      Mareš P.            2010

      2.     Komárková M. 2030       1/2      Černý K.                2004                    2.     Zeman M.          1987       1/2      Poslušný M.    1911

      3.     Horký P.           1947       +:-       Filip L.                  1752                    3.     Jirsa L.              1809       1:0      Smola J.             1828

      4.     Rosenkranz J.  1799       1/2      Černohous J.        1731                    4.     Zeman L.           1918       0:1      Kylar P.            1800

      5.     Maděra S.          1794       0:1      Kubíček V.           1617                    5.     Bartošová L.   1562       1:0      Glembek B.      1757

      6.     Riedl T.             1730       1:0      Černý V.                1250                    6.     Šváb J.               1855       1/2      Poslušný R.     1778

      7.     Bartoš K.          1729       1/2      Mazura J.               1612                    7.     Jonáš P.            1696       1:0      Mareš P.            1776

      8.     Jedlička E.        1713       0:1      Bednář M.             1000                    8.     Horák L.           1250       1:0      Fangl J.              1756

                                  4.5 : 3.5                                                                        5.5 : 2.5

        SK Žamberk B - ŠO K a.s. Kunvald              Slovan Moravská Třebová - Sokol Horní Čermná

      1.     Martinec J.        1759       1/2      Vymetálek P.        1788                    1.     Kotva M.          2134       1:0      Merta M.           1727

      2.     Toman A.          1694       1/2      Keprta S.               1848                    2.     Sojma Z.            1928       1/2      Merta J.              1807

      3.     Kalous T.          1713       1/2      Hodek R.               1730                    3.     Volek K.           1924       1:0      Dostálek V.      1629

      4.     Jeništa J.            1760       1/2      Šlezingr V.            1732                    4.     Glöckner J.      1912       1:0      Motl L.              1589

      5.     Hrubeš M.        1628       1/2      Rusz G.                  1665                    5.     Grepl P.            1841       1:0      Šilar J.                1561

      6.     Hurdes E.         1557       1/2      Slavíček M.          1783                    6.     Buriánek P.     1826       1:0      Nikl J.                1250

      7.     Janeček M.        1553       1/2      Dvořák E.             1703                    7.     Chvojka A.      1804       1/2      Cimprich M.     1559

      8.     Franc O.            1638       1/2      Vymetálek T.        1523                    8.     Cedzo Š.           1760       0:1      Motl J.               1616

                                     4 : 4                                                                              6 : 2

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Spartak OEZ Letohrad                       9    6    1    2         13        42   :  30

                   2.   Spartak Choceň                                 9    6    0    3         12     41.5   :  30.5

                   3.   Slovan Moravská Třebová                 9    6    0    3         12        40   :  32

                   4.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      9    6    0    3         12     38.5   :  33.5

                   5.   Jiskra Litomyšl                                  9    5    1    3         11        38   :  34

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová              9    4    2    3         10        38   :  34

                   7.   SK Žamberk B                                   9    3    3    3           9        39   :  33

                   7.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    3    3    3           9        39   :  33

                   9.   ŠK Svitavy                                         9    4    1    4           9     38.5   :  33.5

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              9    1    3    5           5        27   :  45

                 11.   Sokol Horní Čermná                          9    1    3    5           5        26   :  46

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    0    1    8           1     24.5   :  47.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.