Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor 2. tøídy západ - 7.kolo 20.02.05

V posledním sedmém kole Krajského pøeboru 2. tøídy západ vedoucí Hlinsko pouze remizovalo na pùdì Chrudimi C 4:4, což mu však stejnì (i když jen tìsnì na score) staèilo na vítìzství ve skupinì a k postupu do KP1 - blahopøejeme ! Ostatní výsledky: Polabiny C - Kámen 6:2, Prachovice - Chrudim D 5:3, Cyclo Content - H.Mìstec 2:6


Krajsky prebor II Z - rocnik 04/05 Zprava z kola c

Krajsky prebor II Z  - rocnik 04/05       Zprava z kola c.  7      21.02.05

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:7  Z:25  2222 SK Polabiny C - TJ ZOD Kamen (Nozicka)                6 : 2

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Krejci J         %:%   Halama P        Kouba P          1:0   Cermak J     

Dudek V          1:0   Bielcik J       Kvapil P         1:0   Smejkal D    

Vorel B          %:%   Cermak M        Nozicka K        %:%   Bielcik S    

Skorpik F        %:%   Bozovsky M      Indra A          1:0   Stollin M    

 

K:7  Z:26  Holcim Prachovice - TJ SO Chrudim D (Vondracek)            5 : 3

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Kouba P          1:0 V Kokes B         Tlapak S         1:0   Krys J       

Muller P         0:K   Zdimal P        Vondracek E      0:1   Hnat L       

Sindelar P       1:0   Kus M           Sedlak P         0:1   Culek K      

Kloucek J        1:0   Krys J          Honek O          1:0   Kus M        

 

K:7  Z:27  Cyklo Content Pce - Jiskra H. Mestec (Janko)               2 : 6

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Pyskaty J        0:1   Zelenka J       Benes D          %:%   Pavlovec V   

Janko J          0:1   Makes M         Koutny L         0:1 H Mazura T     

Pyskaty J        0:1 H Danek P         Sebek J          0:1   Matous R     

Slaby M          1:0   Hon J           Kalhous M        %:%   Kral M       

 

K:7  Z:28  TJ SO Chrudim C - SO DDM Hlinsko (Nemec)                   4 : 4

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Linhart Z        0:1 H Varejcko J      Bartos M         0:1   Stepanek Z   

Nemec B          1:0   Duchecek J      Muzik F          1:0   Vojanec H    

Kohoutek T       %:%   Holfeuer A      Celuch T         %:%   Hanus M      

Mrha J           1:0   Janda L         Krys J           0:1   Zamecnik J   

 

Konecna tabulka:

1.SO DDM Hlinsko     7 5 2 0 39.5 12  5.TJ SO Chrudim C    7 3 1 3 28.0  7

2.Jiskra H. Mestec   7 6 0 1 37.5 12  6.2222 SK Polabiny C 7 3 0 4 27.0  6

3.Holcim Prachovice  7 4 2 1 31.0 10  7.TJ SO Chrudim D    7 1 0 6 17.5  2

4.Cyklo Content Pce  7 3 1 3 28.0  7  8.TJ ZOD Kamen       7 0 0 7 15.5  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.