Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 10.kolo 13.03.05

V desátém kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - Žamberk C 3,5 :4,5, Polička C - Č.Třebová B 2,5:5,5, Svitavy B - Choceň B 4,5:3,5, M.Trnávka - Ústí n/O. D 7,5:0,5, Č.Třebová C - Lanškroun B 2,5:5,5, Kunvald B - Lanškroun FYGR 2:6


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

  Spartak OEZ Letohrad B - SK Žamberk C    Štefanydes Polička C - Lokomotiva Česká Třebová B

      1.     Krumer M.        1911       1:0      Martinec J.            1759                    1.     Navrátil L.       1763       0:1      Borek P.            1901

      2.     Veselý P.          1778       1:0      Toman A.               1694                    2.     Stodola Z.        1790       0:1      Šimek Z.            1526

      3.     Mikyska K.      1679       0:1      Hrubeš M.             1628                    3.     Zeman A.          1626       0:1      Petráž M.          1644

      4.     Maceška V.       1659       0:1      Jeništa J.                1760                    4.     Sodomka A.     1250       1:0      Vondra L.         1675

      5.     Sysr P.               1618       1/2      Hurdes E.              1557                    5.     Marek K.          1502       0:1      Petrážová K.    1489

      6.     Krummer J.        1758       0:1      Wiesinger W.      1875                    6.     Hatala O.          1250       0:1      Schmid M.        1358

      7.     Janeček O.        1534       1:0      Hynek P.               1433                    7.     Schaffer D.        1250       1:0      Horský J.          1100

      8.     Janeček V.         1410       0:1      Felcman M.           1100                    8.     Petrásek K.      1100       1/2      Steinmetz R.     1100

                                  3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

         ŠK Svitavy B - Spartak Choceň B             Sokol Městečko Trnávka - Jiskra Ústí nad Orlicí D

      1.     Maděra S.          1794       1:0      Vavroušek P.       1939                    1.     Grepl P.            1841       1/2      Taslar K.           1565

      2.     Svatoš Z.           1726       0:1      Navrátil V.            1775                    2.     Chvojka A.      1804       1:0      Fangl J.              1756

      3.     Jedlička E.        1713       1:0      Marinov P.           1741                    3.     Navrátil M.      1723       1:0      Dudla M.          1530

      4.     Strachoň L.      1700       0:1      Nikl L.                   1656                    4.     Izák M.              1709       +:-       Mastný T.         1666

      5.     Beneš L.            1623       1:0      Nedelčev R.          1511                    5.     Bureš V.            1670       +:-       Hájek J.             1396

      6.     Čuma J.              1606       1/2      Šlégr M.                 1471                    6.     Pavlů P.           1611       +:-       Driemer J.          1572

      7.     Riedl V.             1560       1:0      Starý S.                  1388                    7.     Bušina V.         1562       1:0      Dostál L.          1000

      8.     Baláž J.              1100       0:1      Žídek J.                  1250                    8.     Rovner O.        1542       1:0      Nejedlý L.        1250

                                  4.5 : 3.5                                                                        7.5 : 0.5

Lokomotiva Česká Třebová C - TJ Lanškroun B     ŠO K a.s. Kunvald B - TJ Lanškroun FYGR

      1.     Šebrle J.             1775       1/2      Novák M.              1682                    1.     Dvořák E.        1703       0:1      Pokorný T.       2246

      2.     Palla S.              1739       0:1      Novotný K.          1581                    2.     Rusz G.             1665       1:0      Procházka P.   1941

      3.     Pelcl K.             1558       1/2      Petruň M.              1636                    3.     Štěpán S.          1644       0:1      Solil R.              1844

      4.     Horský J.          1625       0:1      Křivohlávek D.   1433                    4.     Rusz R.             1595       0:1      Paukert I.          1250

      5.     Gregor P.          1000       1:0      Novák M.              1406                    5.     Krčmář S.          1431       0:1      Marek M.          1811

      6.     Paluda J.           1581       0:1      Fabian K.              1570                    6.     Tobiška J.         1446       0:1      Heger M.           1698

      7.     Pirkl L.             1523       0:1      Marek J.                 1623                    7.     Nekoranec R.  1660       0:1      Zehnal M.         1841

      8.     Vaňous P.         1000       1/2      Krištof J.                1595                    8.     Mlynář M.        1453       1:0      Štefl S.               1593

                                  2.5 : 5.5                                                                           2 : 6

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                        10    9    1    0         19        61   :  19

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                 10    9    0    1         18     55.5   :  24.5

                   3.   Spartak OEZ Letohrad B                 10    5    3    2         13        45   :  35

                   4.   Spartak Choceň B                            10    4    3    3         11        41   :  39

                   5.   SK Žamberk C                                 10    5    0    5         10        38   :  42

                   6.   ŠK Svitavy B                                   10    5    0    5         10        36   :  44

                   7.   Lokomotiva Česká Třebová B         10    3    3    4           9     36.5   :  43.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald B                         10    4    1    5           9        36   :  44

                   9.   Štefanydes Polička C                       10    4    1    5           9        34   :  46

                 10.   TJ Lanškroun B                               10    3    1    6           7        35   :  45

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                    10    0    5    5           5     33.5   :  46.5

                 12.   Lokomotiva Česká Třebová C         10    0    0  10           0     28.5   :  51.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.