Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 11.kolo 03.04.05

Až poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 3. třídy východ rozhodlo o celkovém pořadí - na předních příčkách s odstupem skončila družstva Lanškroun FYGR a M.Trnávka. Výsledky: Lanškroun FYGR - Letohrad B 4:4, Lanškroun B - Kunvald B 4:4, Ústí n/O. D - Č.Třebová C 1,5:5,5, Choceň B - M.Trnávka 4:4, Č.Třebová B - Svitavy B 3:5, Žamberk C - Polička C 4,5:3,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

 

TJ Lanškroun FYGR - Spartak OEZ Letohrad B         TJ Lanškroun B - ŠO K a.s. Kunvald B

      1.     Pokorný T.       2246       1:0      Krumer M.             1911                    1.     Novák M.         1682       1/2      Rusz G.             1665

      2.     Štefl S.               1593       0:1      Veselý P.               1778                    2.     Novotný K.     1581       1/2      Stúj M.              1514

      3.     Pilný J.              1100       0:1      Mikyska K.          1679                    3.     Petruň M.         1636       1/2      Štěpán S.           1644

      4.     Snítil J.              1267       1/2      Maceška V.           1659                    4.     Fabian K.         1570       1/2      Michalička V.  1502

      5.     Pohan L.           1100       1/2      Sysr P.                   1618                    5.     Cacek T.            1100       0:1      Krčmář S.          1431

      6.     Brejša V.           1100       1/2      Krummer J.            1758                    6.     Novák M.         1466       1/2      Tobiška J.         1446

      7.     Skalický P.      1100       1/2      Janeček O.             1534                    7.     Marek J.            1623       1/2      Nekoranec R.   1660

      8.     Chládek D.       1100       1:0      Honc V.                 1000                    8.     Krištof J.           1595       1:0      Bém T.                1000

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Jiskra Ústí nad Orlicí D - Lokomotiva Česká Třebová C Spartak Choceň B - Sokol Městečko Trnávka

      1.     Taslar K.           1565       0:1      Šebrle J.                 1775                    1.     Vavroušek P.  1939       1:0      Šmíd F.              1837

      2.     Fangl J.              1756       1/2      Palla S.                  1739                    2.     Navrátil V.       1775       0:1      Chvojka A.      1804

      3.     Dudla M.          1530       0:1      Pelcl K.                 1558                    3.     Marinov P.      1741       0:1      Cedzo Š.            1760

      4.     Mastný T.         1666       0:1      Gregor P.              1000                    4.     Nikl L.              1656       1/2      Navrátil M.      1723

      5.     Hájek J.             1396       0:1      Paluda J.                1581                    5.     Doseděl Z.       1681       1/2      Izák M.              1709

      6.     Dostál L.          1000       0:1      Pirkl L.                  1523                    6.     Nedelčev R.     1511       1/2      Bureš V.            1670

      7.     Nejedlý L.        1250       1:0      Tapušík E.            1000                    7.     Šlégr M.            1471       1:0      Pavlů P.            1611

      8.                                        0                                                           0                    8.     Starý S.             1388       1/2      Bušina V.          1562

                                  1.5 : 5.5                                                                           4 : 4

Lokomotiva Česká Třebová B - ŠK Svitavy B              SK Žamberk C - Štefanydes Polička C

      1.     Borek P.            1901       1:0      Maděra S.              1794                    1.     Martinec J.       1759       0:1      Dospíšil P.      1899

      2.     Petráž M.          1644       1:0      Veselý O.              1768                    2.     Toman A.          1694       0:1      Navrátil L.       1763

      3.     Vondra L.         1675       0:1      Jedlička E.            1713                    3.     Hrubeš M.        1628       0:1      Stodola Z.         1790

      4.     Halbrštát D.     1603       0:1      Strachoň L.           1700                    4.     Jeništa J.           1760       1/2      Šimko Š.            1757

      5.     Šimek P.            1493       0:1      Beneš L.                1623                    5.     Mazura J.          1612       1:0      Houška F.         1250

      6.     Petrážová K.    1489       1:0      Čuma J.                   1606                    6.     Janeček M.       1553       1:0      Schaffer D.        1250

      7.     Horský J.          1100       0:1      Riedl V.                 1560                    7.     Wiesinger W. 1875       1:0      Petrásek K.      1100

      8.     Steinmetz R.     1100       0:1      Baláž J.                   1100                    8.     Felcman M.      1100       1:0      Petrásek J.        1100

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

 

Konečná tabulka

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                    11    9    2    0         20        65   :  23

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                 11    9    1    1         19     59.5   :  28.5

                   3.   Spartak OEZ Letohrad B                 11    5    4    2         14        49   :  39

                   4.   Spartak Choceň B                            11    4    4    3         12        45   :  43

                   5.   SK Žamberk C                                 11    6    0    5         12     42.5   :  45.5

                   6.   ŠK Svitavy B                                   11    6    0    5         12        41   :  47

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald B                         11    4    2    5         10        40   :  48

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová B         11    3    3    5           9     39.5   :  48.5

                   9.   Štefanydes Polička C                       11    4    1    6           9     37.5   :  50.5

                 10.   TJ Lanškroun B                               11    3    2    6           8        39   :  49

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                    11    0    5    6           5        35   :  52

                 12.   Lokomotiva Česká Třebová C     11    1    0  10           2        34   :  53

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.