Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 7.kolo 24.01.05

Ani v sedmém kole Krajského přeboru 3. třídy východ vedoucí M.Trnávka nezaváhala a je stále v čele s plným počtem bodů. Výsledky: Č.Třebová C - Letohrad B 2,5:5,5, Kunvald B - M.Trnávka 2:6, Lanškroun FYGR - Svitavy B 6,5:1,5, Lanškroun B - Polička C 3:5, Ústí n/O. D - Žamberk C 3:5, Choceň B - Č.Třebová B 4:4


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Lokomotiva Česká Třebová C - Spartak OEZ Letohrad B ŠO K a.s. Kunvald B - Sokol Městečko Trnávka

      1.     Šebrle J.             1775       0:1      Krumer M.             1911                    1.     Hodek R.          1730       0:1      Grepl P.            1841

      2.     Palla S.              1739       0:1      Veselý P.               1778                    2.     Dvořák E.        1703       0:1      Burian M.         1813

      3.     Pelcl K.             1558       0:1      Mikyska K.          1679                    3.     Rusz G.             1665       1/2      Chvojka A.      1804

      4.     Horský J.          1625       1:0      Maceška V.           1659                    4.     Stúj M.              1514       1/2      Cedzo Š.            1760

      5.     Gregor P.          1000       0:1      Sysr P.                   1618                    5.     Štěpán S.          1644       1/2      Navrátil M.      1723

      6.     Paluda J.           1581       1:0      Krummer J.            1758                    6.     Michalička V. 1502       0:1      Buriánek P.      1826

      7.     Hurt J.                1000       0:1      Petráček J.             1415                    7.     Krčmář S.          1431       0:1      Bureš V.            1670

      8.     Vaňous P.         1000       1/2      Janeček O.             1534                    8.     Tobiška J.         1446       1/2      Pavlů P.            1611

                                  2.5 : 5.5                                                                           2 : 6

       TJ Lanškroun FYGR - ŠK Svitavy B                     TJ Lanškroun B - Štefanydes Polička C

      1.     Pokorný T.       2246       1:0      Maděra S.              1794                    1.     Novák M.         1682       0:1      Dospíšil P.      1899

      2.     Procházka P.   1941       1:0      Veselý O.              1768                    2.     Novotný K.     1581       0:1      Škorpík M.       2128

      3.     Solil R.              1844       1:0      Jedlička E.            1713                    3.     Křivohlávek D. 1433    0:1      Smejkal J.          1869

      4.     Paukert I.          1250       0:1      Strachoň L.           1700                    4.     Novák M.         1406       1/2      Navrátil L.       1763

      5.     Marek M.          1811       1:0      Beneš L.                1623                    5.     Fabian K.         1570       0:1      Stodola Z.         1790

      6.     Heger M.           1698       1:0      Čuma J.                   1606                    6.     Fabian K.         1250       1/2      Zeman A.           1626

      7.     Paukert V.        1721       1/2      Riedl V.                 1560                    7.     Marek J.            1623       1:0      Schaffer D.        1250

      8.     Zehnal M.         1841       1:0      Baláž J.                   1100                    8.     Marek M.          1100       +:-       Marek M.          1100

                                  6.5 : 1.5                                                                           3 : 5

  Jiskra Ústí nad Orlicí D - SK Žamberk C       Spartak Choceň B - Lokomotiva Česká Třebová B

      1.     Taslar K.           1565       1/2      Martinec J.            1759                    1.     Vavroušek P.  1939       1:0      Borek P.            1901

      2.     Fangl J.              1756       1/2      Toman A.               1694                    2.     Navrátil V.       1775       0:1      Šimek Z.            1526

      3.     Dudla M.          1530       0:1      Jeništa J.                1760                    3.     Marinov P.      1741       0:1      Petráž M.          1644

      4.     Mastný T.         1666       1/2      Mazura J.               1612                    4.     Nikl L.              1656       1/2      Vondra L.         1675

      5.     Hájek J.             1396       1/2      Hurdes E.              1557                    5.     Doseděl Z.       1681       1:0      Halbrštát D.     1603

      6.     Driemer J.          1572       1:0      Janeček M.            1553                    6.     Nedelčev R.     1511       0:1      Petrážová K.    1489

      7.     Dostál L.          1000       0:1      Wiesinger W.      1875                    7.     Šlégr M.            1471       1:0      Schmid M.        1358

      8.     Nejedlý L.        1250       0:1      Hynek P.               1433                    8.     Starý S.             1388       1/2      Hlaváč L.          1250

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   7    7    0    0         14        40   :  16

                   2.   TJ Lanškroun FYGR                          7    6    1    0         13     42.5   :  13.5

                   3.   Spartak OEZ Letohrad B                   7    5    1    1         11     33.5   :  22.5

                   4.   Spartak Choceň B                              7    3    3    1           9        28   :  28

                   5.   Štefanydes Polička C                         7    4    0    3           8     25.5   :  30.5

                   6.   SK Žamberk C                                   7    3    0    4           6        26   :  30

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald B                           7    3    0    4           6     25.5   :  30.5

                   8.   ŠK Svitavy B                                     7    3    0    4           6     24.5   :  31.5

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      7    0    4    3           4        26   :  30

                 10.   Lokomotiva Česká Třebová B           7    1    2    4           4        22   :  34

                 11.   TJ Lanškroun B                                 7    1    1    5           3     21.5   :  34.5

                 12.   Lokomotiva Česká Třebová C           7    0    0    7           0        21   :  35

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.