Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 8.kolo 13.02.05

V osmém kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly dosaženy tyto výskedky: Letohrad B - Č.Třebová B 4:4, Žamberk C - Choceň B 4,5:3,5, Polička C - Ústí n/O. D 4:4, Svitavy B - Lanškroun B 2:6, M.Trnávka - Lanškroun FYGR 2:6, Č.Třebová C - Kunvald B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Spartak OEZ Letohrad B - Lokomotiva Česká Třebová B SK Žamberk C - Spartak Choceň B

      1.     Krumer M.        1911       1:0      Borek P.                1901                    1.     Martinec J.       1759       1:0      Vavroušek P.   1939

      2.     Veselý P.          1778       1:0      Šimek Z.                 1526                    2.     Toman A.          1694       1:0      Navrátil V.       1775

      3.     Mikyska K.      1679       1:0      Petráž M.               1644                    3.     Jeništa J.           1760       1/2      Marinov P.       1741

      4.     Maceška V.       1659       0:1      Vondra L.              1675                    4.     Plíva J.              1737       0:1      Nikl L.              1656

      5.     Sysr P.               1618       0:1      Halbrštát D.         1603                    5.     Mazura J.          1612       0:1      Doseděl Z.        1681

      6.     Petráček J.        1415       0:1      Petrážová K.        1489                    6.     Hurdes E.         1557       0:1      Nedelčev R.     1511

      7.     Janeček O.        1534       1:0      Schmid M.             1358                    7.     Janeček M.       1553       1:0      Starý S.              1388

      8.     Černohous J.    1559       0:1      Steinmetz R.         1100                    8.     Wiesinger W. 1875       1:0      Flos P.               1677

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Štefanydes Polička C - Jiskra Ústí nad Orlicí D               ŠK Svitavy B - TJ Lanškroun B

      1.     Smejkal J.          1869       1/2      Taslar K.                1565                    1.     Veselý O.         1768       0:1      Novák M.         1682

      2.     Klíma L.            1501       1/2      Fangl J.                  1756                    2.     Jedlička E.       1713       0:1      Novotný K.     1581

      3.     Stodola Z.         1790       1/2      Mastný T.              1666                    3.     Strachoň L.      1700       1:0      Petruň M.         1636

      4.     Zeman A.           1626       0:1      Hájek J.                  1396                    4.     Beneš L.           1623       1/2      Křivohlávek D. 1433

      5.     Marek K.           1502       1:0      Driemer J.              1572                    5.     Čuma J.              1606       0:1      Novák M.         1406

      6.     Hatala O.          1250       1:0      Víglaský J.            1278                    6.     Riedl V.            1560       1/2      Novák M.         1466

      7.     Cacek T.            1250       1/2      Mačka M.              1425                    7.     Šimek J.             1000       0:1      Marek J.             1623

      8.     Schaffer D.        1250       0:1      Dostál L.               1000                    8.     Baláž J.              1100       0:1      Krištof J.           1595

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

Sokol Městečko Trnávka - TJ Lanškroun FYGR Lokomotiva Česká Třebová C - ŠO K a.s. Kunvald B

      1.     Šmíd F.              1837       0:1      Pokorný T.           2246                    1.     Šebrle J.            1775       1:0      Hodek R.          1730

      2.     Burian M.         1813       0:1      Smejkal B.             2136                    2.     Palla S.             1739       0:1      Dvořák E.         1703

      3.     Chvojka A.      1804       0:1      Procházka P.        1941                    3.     Pelcl K.            1558       1:0      Rusz G.             1665

      4.     Cedzo Š.            1760       0:1      Solil R.                  1844                    4.     Gregor P.         1000       0:1      Štěpán S.           1644

      5.     Navrátil M.      1723       1/2      Paukert I.              1250                    5.     Paluda J.           1581       1:0      Michalička V.  1502

      6.     Buriánek P.      1826       1/2      Marek M.               1811                    6.     Pirkl L.             1523       1/2      Rusz R.              1595

      7.     Bureš V.            1670       1:0      Heger M.               1698                    7.     Vůjtěch P.        1250       0:1      Krčmář S.          1431

      8.     Pavlů P.            1611       0:1      Paukert V.             1721                    8.     Vaňous P.        1000       0:1      Tobiška J.         1446

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 8. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          8    7    1    0         15     48.5   :  15.5

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   8    7    0    1         14        42   :  22

                   3.   Spartak OEZ Letohrad B                   8    5    2    1         12     37.5   :  26.5

                   4.   Spartak Choceň B                              8    3    3    2           9     31.5   :  32.5

                   5.   Štefanydes Polička C                         8    4    1    3           9     29.5   :  34.5

                   6.   SK Žamberk C                                   8    4    0    4           8     30.5   :  33.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald B                           8    4    0    4           8        30   :  34

                   8.   ŠK Svitavy B                                     8    3    0    5           6     26.5   :  37.5

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      8    0    5    3           5        30   :  34

                 10.   TJ Lanškroun B                                 8    2    1    5           5     27.5   :  36.5

                 11.   Lokomotiva Česká Třebová B           8    1    3    4           5        26   :  38

                 12.   Lokomotiva Česká Třebová C           8    0    0    8           0     24.5   :  39.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.