Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 9.kolo 27.02.05

V devátém kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Letohrad B 4:4, Lanškroun FYGR - Č.Třebová C 6,5:1,5, Lanškoun B - M.Tnávka 2:6, Ústí n/O. D - Svitavy B 3:5, Choceň B - Polička C 6:2, Č.Třebová B - Žamberk C 5:3


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

ŠO K a.s. Kunvald B - Spartak OEZ Letohrad B TJ Lanškroun FYGR - Lokomotiva Česká Třebová C

      1.     Dvořák E.         1703       1:0      Krumer M.             1911                    1.     Pokorný T.      2246       1:0      Šebrle J.             1775

      2.     Rusz G.             1665       0:1      Veselý P.               1778                    2.     Procházka P.   1941       1:0      Palla S.              1739

      3.     Stúj M.              1514       0:1      Mikyska K.          1679                    3.     Solil R.             1844       1:0      Horský J.          1625

      4.     Štěpán S.           1644       1:0      Maceška V.           1659                    4.     Paukert I.         1250       1:0      Gregor P.          1000

      5.     Rusz R.              1595       0:1      Sysr P.                   1618                    5.     Heger M.          1698       1/2      Paluda J.           1581

      6.     Krčmář S.          1431       1:0      Petráček J.             1415                    6.     Paukert V.        1721       1:0      Viktorin J.        1518

      7.     Tobiška J.         1446       0:1      Janeček O.             1534                    7.     Štefl S.               1593       1:0      Pirkl L.             1523

      8.     Mlynář M.        1453       1:0      Janeček V.             1410                    8.     Pilný J.             1100       0:1      Vůjtěch P.        1250

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

TJ Lanškroun B - Sokol Městečko Trnávka               Jiskra Ústí nad Orlicí D - ŠK Svitavy B

      1.     Novotný K.     1581       0:1      Sojma Z.                 1928                    1.     Taslar K.           1565       1:0      Tesař J.               1926

      2.     Křivohlávek D. 1433     0:1      Chvojka A.           1804                    2.     Fangl J.             1756       0:1      Veselý O.          1768

      3.     Fabian K.          1570       0:1      Cedzo Š.                1760                    3.     Mastný T.         1666       1/2      Jedlička E.        1713

      4.     Fabian K.          1250       1/2      Navrátil M.           1723                    4.     Hájek J.             1396       0:1      Strachoň L.      1700

      5.     Cacek T.            1100       0:1      Izák M.                   1709                    5.     Víglaský J.       1278       1/2      Beneš L.            1623

      6.     Marek J.             1623       0:1      Bureš V.                 1670                    6.     Mačka M.         1425       0:1      Čuma J.              1606

      7.     Krištof J.           1595       1:0      Pavlů P.                1611                    7.     Dostál L.          1000       0:1      Riedl V.             1560

      8.     Marek M.          1100       1/2      Bušina V.              1562                    8.     Bečička D.       1100       1:0      Baláž J.              1100

                                     2 : 6                                                                              3 : 5

  Spartak Choceň B - Štefanydes Polička C          Lokomotiva Česká Třebová B - SK Žamberk C

      1.     Vavroušek P.   1939       0:1      Smejkal J.              1869                    1.     Borek P.           1901       +:-       Hrubeš M.        1628

      2.     Navrátil V.       1775       1:0      Navrátil L.            1763                    2.     Šimek Z.            1526       0:1      Jeništa J.            1760

      3.     Marinov P.       1741       1:0      Müller L.               1567                    3.     Petráž M.          1644       1/2      Mazura J.           1612

      4.     Nikl L.              1656       1/2      Sodomka A.          1250                    4.     Vondra L.         1675       1:0      Hurdes E.         1557

      5.     Doseděl Z.        1681       1/2      Marek K.               1502                    5.     Halbrštát D.    1603       1:0      Janeček M.        1553

      6.     Nedelčev R.     1511       1:0      Hatala O.               1250                    6.     Petrážová K.   1489       1/2      Felcman T.        1100

      7.     Šlégr M.            1471       1:0      Houška F.             1250                    7.     Schmid M.        1358       1:0      Charvát V.        1456

      8.     Starý S.              1388       1:0      Křivý J.                  1100                    8.     Horský J.          1100       0:1      Felcman M.       1100

                                     6 : 2                                                                              5 : 3

Tabulka po 9. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          9    8    1    0         17        55   :  17

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   9    8    0    1         16        48   :  24

                   3.   Spartak OEZ Letohrad B                   9    5    3    1         13     41.5   :  30.5

                   4.   Spartak Choceň B                              9    4    3    2         11     37.5   :  34.5

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald B                           9    4    1    4           9        34   :  38

                   6.   Štefanydes Polička C                         9    4    1    4           9     31.5   :  40.5

                   7.   SK Žamberk C                                   9    4    0    5           8     33.5   :  38.5

                   8.   ŠK Svitavy B                                     9    4    0    5           8     31.5   :  40.5

                   9.   Lokomotiva Česká Třebová B           9    2    3    4           7        31   :  41

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      9    0    5    4           5        33   :  39

                 11.   TJ Lanškroun B                                 9    2    1    6           5     29.5   :  42.5

                 12.   Lokomotiva Česká Třebová C           9    0    0    9           0        26   :  46

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.