Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků - druhé dvoukolo 25.02.05

V druhém dvoukole Krajského přeboru žákovských družstev ztratil vedoucí Kámen Chotěboř první bod, čímž se na něj dotáhlo družstvo Žamberka.


Krajský přebor družstev žáků
Kolo 4
Štefanydes Polička 2 - 4 ŠO DDM Hlinsko
Baláž Jindřich 0 0 : 1 Zámečník Jan 0
Stodola Jakub 0 ½ : ½ Rott Michal 0
Petrásek Kamil 0 1 : 0 Vacek Josef 0
Trkal Tomáš 0 ½ : ½ Hanus Lukáš 0
Schafer Ondøej 0 0 : 1 Zavřelová Kateřina 0
Stodola Marek 0 0 : 1 Otava Tomáš 0
Lok. Česká Třebová B 1 - 5 ŠK KÁMEN Chotěboř
Horský Jakub 0 0 : 1 Vala Filip 1974
Steinmetz Roman 0 0 : 1 Čermák Michael 0
Raček Jakub 0 0 : 1 Božovský Milan 0
Wetter Zdeněk 0 0 : 1 Bielčik Šimon 0
Hevera Jakub 0 0 : 1 Stollin Martin 0
Ratzinger Patrik 0 1 : 0 Bielčiková Sára 0
TJ Lanškroun 2½ - 3½ SK Žamberk
Snítil Jiří 1268 ½ : ½ Felcman Martin 0
Chmelík Ondřej 0 0 : 1 Felcman Tomáš 0
Pekárek Marián 0 0 : 1 Mazura Ondřej 1267
Marek Michal 0 1 : 0 Lorenc Josef 0
Vaculík Jakub 0 0 : 1 Výprachtický David 0
Voksa Aleš 0 1 : 0 Malá Michaela 0
TJ Sokol Mistrovice 1½ - 4½ TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Dolečková Barbora 0 0 : 1 Pečínka Martin 1643
Kristl Václav 0 0 : 1 Nejedlý Lukáš 0
Fabera Robert 0 1 : 0 Gibiš Petr 0
Bednář Marcel 0 ½ : ½ Franz Lukáš 0
Hubálková Michaela 0 0 : 1 Kapoun Vít 0
Valenta Jakub 0 0 : 1 Mareš Jan 0
Kolo 5
ŠO DDM Hlinsko 4 - 2 Lok. Česká Třebová B
Zámečník Jan 0 1 : 0 Horský Jakub 0
Rott Michal 0 1 : 0 Steinmetz Roman 0
Vacek Josef 0 1 : 0 Raček Jakub 0
Hanus Lukáš 0 1 : 0 Wetter Zdeněk 0
Zavřelová Kateřina 0 0 : 1 Hevera Jakub 0
Otava Tomáš 0 0 : 1 Ratzinger Patrik 0
ŠK KÁMEN Chotěboř 3 - 3 Štefanydes Polička
Vala Filip 1974 1 : 0 Baláž Jindřich 0
Čermák Michael 0 1 : 0 Stodola Jakub 0
Božovský Milan 0 1 : 0 Petrásek Kamil 0
Bielčik Šimon 0 0 : 1 Trkal Tomáš 0
Stollin Martin 0 0 : 1 Schaeffer Ondřej 0
Bielčiková Sára 0 0 : 1 Stodola Marek 0
TJ Lanškroun 3 - 3 TJ Sokol Mistrovice
Snítil Jiří 1268 1 : 0 Dolečková Barbora 0
Skalický Pavel 0 1 : 0 Kristl Václav 0
Chmelík Ondřej 0 0 : 1 Fabera Robert 0
Pekárek Marián 0 0 : 1 Bednář Marcel 0
Marek Michal 0 1 : 0 Hubálková Michaela 0
Vaculík Jakub 0 0 : 1 Valenta Jakub 0
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 - 4 SK Žamberk
Pečinka Martin 1643 1 : 0 Felcman Martin 0
Nejedlý Lukáš 0 0 : 1 Felcman Tomáš 0
Gibiš Petr 0 0 : 1 Mazura Ondřej 1267
Franz Lukáš 0 0 : 1 Lorenc Josef 0
Kapoun Vít 0 1 : 0 Výprachtický David 0
Mareš Jan 0 0 : 1 Malá Michaela 0
Pořadí po 5 kole
Por. Tým Part. + = - MP   Z Body
1 ŠK KÁMEN Chotěboř 5 4 1 0 9 20
2 SK Žamberk 5 4 1 0 9 20
3 ŠO DDM Hlinsko 5 3 1 1 7 17½
4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 1 2 2 4 14½
5 Lokomotiva Česká Třebová B 5 2 0 3 4 11½
6 Štefanydes Polička 5 0 3 2 3 13½
7 TJ Lanškroun 5 0 2 3 2 12
8 TJ Sokol Mistrovice 5 0 2 3 2 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.