Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků - třetí dvoukolo 07.04.05

Teprve poslední kolo Krajského přeboru žákovských družstev rozhodlo o vítězi. Stalo se jím družstvo Káímen Chotěboř, které v přímém souboji porazilo svého největšího konkurenta SK Žamberk 3,5:2,5 a postoupilo tak do 1. české ligy dorostu.


Krajský přebor družstev žáků
Kolo 6
6.1 5 SK Žamberk 4 - 2 1 ŠO DDM Hlinsko
1 Felcman Martin 0 0 : 1 Zámečník Jan 0
2 Felcman Tomáš 0 1 : 0 Laštůvka Karel 0
3 Mazura Ondřej 1267 0 : 1 Rott Michal 0
4 Lorenc Josef 0 1 : 0 Hanus Lukáš 0
5 Výprachtický David 0 1 : 0 Otava Tomáš 0
6 Malá Michaela 0 + : - -
6.2 6 TJ Sokol Mistrovice 1½ - 4½ 2 ŠK KÁMEN Chotěboř
1 Dolečková Barbora 0 0 : 1 Vala Filip 1974
2 Kristl Václav 0 0 : 1 Čermák Michael 0
3 Fabera Robert 0 0 : 1 Smejkal Dominik 0
4 Bednář Marcel 0 ½ : ½ Čermák Jakub 0
5 Hubálková Michaela 0 0 : 1 Božovský Milan 0
6 Valenta Jakub 0 1 : 0 Jirsa Ondřej 0
6.3 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 - 4 3 Štefanydes Polička
1 Pečinka Martin 1643 0 : 1 Baláž Jindřich 0
2 Nejedlý Lukáš 0 ½ : ½ Stodola Jakub 0
3 Franz Lukáš 0 1 : 0 Petrásek Kamil 0
4 Kapoun Vít 0 ½ : ½ Trkal Tomáš 0
5 Süsserová Martina 0 0 : 1 Petrásek Jan 0
6 Hájek Pavel 0 0 : 1 Schafer Ondřej 0
6.4 4 Lok. Česká Třebová B 1½ - 4½ 8 TJ Lanškroun
1 Horský Jakub 0 0 : 1 Snítil Jiří 1268
2 Steinmetz Roman 0 ½ : ½ Chmelík Ondřej 0
3 Raček Jakub 0 0 : 1 Pohan Lukáš 0
4 Tölg Tomáš 0 0 : 1 Pekárek Marián 0
5 Wetter Zdeněk 0 1 : 0 Cacek Tomáš 0
6 Ratzinger Patrik 0 0 : 1 Vaculík Jakub 0
Kolo 7
7.1 1 ŠO DDM Hlinsko 4 - 2 6 TJ Sokol Mistrovice
1 Zámečník Jan 0 1 : 0 Dolečková Barbora 0
2 Laštůvka Karel 0 1 : 0 Kristl Václav 0
3 Rott Michal 0 1 : 0 Fabera Robert 0
4 Hanus Lukáš 0 0 : 1 Bednář marcel 0
5 Otava Tomáš 0 1 : 0 Hubálková Michaela 0
6 - - : + Valenta Jakub 0
7.2 2 ŠK KÁMEN Chotěboř 3½ - 2½ 5 SK Žamberk
1 Vala Filip 1974 1 : 0 Felcman Martin 0
2 Čermák Michael 0 ½ : ½ Felcman Tomáš 0
3 Smejkal Dominik 0 1 : 0 Mazura Ondřej 1267
4 Čermák Jakub 0 1 : 0 Lorenc Josef 0
5 Božovský Milan 0 0 : 1 Výprachtický David 0
6 Jirsa Ondřej 0 0 : 1 Malá Michaela 0
7.3 3 Štefanydes Polička 3 - 3 8 TJ Lanškroun
1 Baláž Jindřich 0 ½ : ½ Snítil Jiří 1268
2 Stodola Jakub 0 ½ : ½ Chmelík Ondřej 0
3 Petrásek Kamil 0 ½ : ½ Pohan Lukáš 0
4 Trkal Tomáš 0 ½ : ½ Pekárek Marián 0
5 Petrásek Jan 0 0 : 1 Cacek Tomáš 0
6 Schafer Ondřej 0 1 : 0 Vaculík Jakub 0
7.4 4 Lok. Česká Třebová B 2 - 4 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1 Horský Jakub 0 0 : 1 Pečinka Martin 1643
2 Steinmetz Roman 0 0 : 1 Nejedlý Lukáš 0
3 Raček Jakub 0 0 : 1 Franz Lukáš 0
4 Tölg Tomáš 0 0 : 1 Kapoun Vít 0
5 Wetter Zdeněk 0 1 : 0 Süsserová Martina 0
6 Ratzinger Patrik 0 1 : 0 Hájek Pavel 0
Konečné pořadí
Por. Tým C + = - MP   Z Body
1 ŠK KÁMEN Chotěboř 7 6 1 0 13 28
2 SK Žamberk 7 5 1 1 11 26½
3 ŠO DDM Hlinsko 7 4 1 2 9 23½
4 Štefanydes Polička 7 1 4 2 6 20½
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 2 2 3 6 20½
6 TJ Lanškroun 7 1 3 3 5 19½
7 Lokomotiva Česká Třebová B 7 2 0 5 4 15
8 TJ Sokol Mistrovice 7 0 2 5 2 14½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.