Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebor Královéhradeckého šachového svazu v rapidu 26.03.05

Na otevřený krajský přebor Královéhradeckého šachového svazu jednotlivců v rapidu, který se konal v sobotu 26.3.2005 v Třebechovicích p/O., zavítalo i několik hráčů našeho kraje a vedli si zde velice dobře - první skončil Petuchov před svým oddílovým kolegou Daňkem (oba Infinity Pardubice).


Krajský přebor KHŠS jednotlivců v rapid šachu 2005
Třebechovice p/O. 26.3.2005
Poř. KP Jméno p/O. Body Skóre Buch.Stř. Stř.Buch Progr.
1 PETUCHOV, Sergej Infinity Pardubice 6 24 33,5 28 26
2 DANĚK, Pavel Infinity Pardubice 5,5 25 34 25,75 25
3 1 JIRUŠE, Josef Slavia Hradec Králové 5,5 23 32 24 23,5
4 HON, Jiří Heřmanův Městec 5,5 23 31,5 24,25 24
5 2 MARTINOVSKÝ, Miroslav Jiskra Jaroměř 5,5 20 28 21,25 20,5
6 3 VIZIBLA, Roman Spartak Rychnov n/Kn. 5,5 19,5 27,5 20 21,5
7 STEHLÍK, Jiří Sokol Kolín 5 24,5 34,5 23,25 23
8 4 JECHA, Petr Jiskra Jaroměř 5 23,5 32,5 21,5 22,5
9 ZVĚŘINA, Jan TJ Chotěboř 5 22,5 31 21 23,5
10 5 MAREŠ, Ilja ŠK Lípa 5 21,5 30 19,5 22
11 6 HEJZLAR, Zdeněk TJ Náchod 5 21,5 30 19,5 20
12 7 FUCHS, František Sokol Náchod 5 21,5 29 18 22
13 8 RUSNÁK, Jan TJ Dvůr Králové n/L. 5 20,5 29 19 20,5
14 VOBOŘIL, Pavel Infinity Pardubice 5 19 26,5 18 19
15 9 MATOUŠ, Lubomír DDM Kostelec n/O. 4,5 21 29,5 17,25 20
16 10 KOTYZA, Bohumil Spartak Rychnov n/Kn. 4,5 20 29,5 17 18
17 CVEJN, Jaroslav Spartak Rychnov n/Kn. 4,5 17 24 13 16,5
18 KRACÍK, Martin DDM Třebechovice p/O. 4 21,5 29 15 17,5
19 LANGR, Jiří Ortex Hradec Králové 4 21,5 29 13,5 19
20 KRÁSA, Marek Slavia Hradec Králové 4 21 27 13,25 18
21 TICHÝ, Václav Jiskra Nový Bydžov 4 20,5 28,5 13,75 18
22 ČÁP, Jaroslav TJ Hronov 4 20 28 14,25 17
23 BAŤKA, Jan      D15 DDM Třebechovice p/O. 4 20 27,5 15,25 15
24 MROVĚC, Jan Sokol Náchod 4 19,5 26,5 11 17
25 DUSBABA, Petr TJ Náchod 4 19 27,5 13,5 18
26 RYBÁŘ, Josef Sokol Hradec Králové 4 19 26,5 13,25 16,5
27 BURDILÁK, Milan TJ Náchod 4 19 25 11 18,5
28 DOSTÁLEK, Petr DDM Kostelec n/O. 4 18,5 26,5 12 14,5
29 DVOŘÁK, Zdeněk   Ml, DDM Třebechovice p/O. 4 18,5 23,5 11,75 17,5
30 ROZKOVEC, Ludvík Slavia Hradec Králové 4 18 26 11,5 16
31 SOUKAL, Jiří TJ Hronov 4 18 24,5 10,25 15,5
32 MICHEL, Ladislav TJ Hronov 4 17,5 25 12,5 15
33 PALLA, Rostislav Spartak Rychnov n/Kn. 4 17,5 25 12,25 16,5
34 SVÍDA, Rostislav TJ Dvůr Králové n/L. 4 17,5 25 11,5 15
35 ZÁSTAVA, Ladislav TJ Náchod 4 16,5 24,5 12 15
36 CHMELAŘ, Vítězslav DDM Kostelec n/O. 4 16 24 10 14
37 JARKOVSKÝ, Václav DDM Třebechovice p/O. 4 14,5 21,5 11,25 14,5
38 VOLF, Michal ŠK Lípa 4 14,5 20 8,75 15
39 BÉM, David TJ Dvůr Králové n/L. 3,5 20 28 12,25 16,5
40 ŘÍČAŘ, Jiří Slavia Hradec Králové 3,5 19,5 26,5 11,5 16
41 FRANC, Martin Sokol Náchod 3,5 19 26,5 11,5 14
42 MATOUŠ, Radek Heřmanův Městec 3,5 18,5 26,5 11,75 16
43 KUCHTA, Jiří Slavia Hradec Králové 3,5 18 24,5 10,5 13,5
44 BÍLEK, Václav Jiskra Nový Bydžov 3,5 17,5 23 8,5 13,5
45 KURU, Martin Sokol Náchod 3,5 16,5 23,5 8,5 15,5
46 MASTÍK, David Orel Červený Kostelec 3 18,5 26,5 9,75 12,5
47 DIVÍŠEK, Václav Sokol Javornice 3 17,5 24 7 12
48 LUŇÁČEK, Tomáš ŠK Vamberk 3 17 23 8 12
49 PILKA, Jan ŠK Lípa 3 16,5 23,5 7,5 10
50 PETERA, Milan Orel Červený Kostelec 3 16,5 22,5 5,5 10
51 ŠTOLBA, Oldřich Doudleby n/O. 3 16 23,5 8 11
52 HOVAD, Václav Spartak Rychnov n/Kn. 3 16 23,5 6 12
53 LABÍK, Jaroslav DDM Kostelec n/O. 3 15,5 21,5 7,5 12
54 KYSILKO, Jaroslav Orel Červený Kostelec 3 14,5 21 6,25 11
55 DVOŘÁK, Zdeněk   St, DDM Třebechovice p/O. 3 14 20 4,5 11
56 KOROS, Ladislav Slavia Hradec Králové 3 13,5 19 6 8,5
57 LORENCOVÁ, Jitka Spartak Letohrad 3 13,5 18,5 5,5 7
58 POKORNÝ, Milan  D15 Slavia Hradec Králové 3 12,5 18,5 5,5 8
59 SVĚTINSKÝ, Vladimír Orel Červený Kostelec 3 11,5 16,5 4 6
60 ŽITNÝ, Dominik   D15 DDM Třebechovice p/O. 2,5 18 25,5 7 11,5
61 WAGNER, Pavel Slavia Hradec Králové 2,5 17 24,5 7 10,5
62 ŠEDA, Martin Slavia Hradec Králové 2,5 16 20,5 4,75 10
63 LORENC, Josef  Ml,   D15 Žamberk 2,5 15,5 22 3,75 10
64 BÍLEK, Dušan Jiskra Nový Bydžov 2,5 15 20,5 5 10
65 MATRAS, Vojtěch  D15 TJ Dvůr Králové n/L. 2,5 14,5 20 5,25 7
66 LORENC, Josef     St, Spartak Letohrad 2 17,5 23,5 6 9
67 KEJKLÍČEK, Jan   D15 Orel Červený Kostelec 2 17 22 4 9
68 JUŠČÁK, Slavomír TJ Dvůr Králové n/L. 2 17 22 4 8
69 MATYSKA, Jan     D15 Orel Červený Kostelec 2 15 20,5 4 7
70 LORENC, Adam    D15 Žamberk 2 14 19 3 7
71 SKUHROVEC, Jaroslav SK Smíchov 2 12,5 18,5 3,25 8
72 BUBEN, Ondřej    D15 DDM Kostelec n/O. 2 10,5 15 2 4
73 HYNKOVÁ, Petra  D15 DDM Kostelec n/O. 1,5 14 19 2,25 5
74 ZBOŘIL, Jan    D15 ŠK Vamberk 1,5 13,5 19 3 7
75 PINKAS, Lukáš ŠK Vamberk 1 11,5 16,5 1 4
76 ROHAN, Martin   D15 ŠK Vamberk 1 10,5 15,5 1 2
77 HORNÝ, Kamil     D15 DDM Kostelec n/O. 1 10,5 15 0,5 1
78 SŮRA, Michal Jiskra Nový Bydžov 0,5 15,5 20,5 2 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.