Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-16 - oprávnění účastníci finale 08.05.05

Seznam oprávněných účastníků a náhradníků pro finale Krajského přeboru mládeže PDŠS na rok 2004/05


KP PDŠS 2005 - finále
Mistrovice, 21. - 22. 5. 2005
Seznam postupujících a náhradníků
Kategorie do 16-ti let
Vondra Lukáš 09.12.90 Loko Česká Třebová přímý postup
Pečinka Martin 16.09.90 Jiskra Ústí nad Orlicí přímý postup
Beneš Milan 23.08.91 ŠK+DDM Vysoké Mýto přímý postup
Petráž Martin 28.01.91 Loko Česká Třebová přímý postup
Kůs Martin 29.03.91 TJ+DDM Chrudim
Culek Karel 10.08.90 TJ+DDM Chrudim
Čermák Michael 18.03.91 ŠK Kámen Chotěboř
Krys Jan 16.03.91 TJ+DDM Chrudim  
Zámečník Jan 24.01.90 TJ+DDM Hlinsko 1. náhradník
Felcman Martin 12.07.90 SK Žamberk 2. náhradník
Ondrej Tomáš 13.05.91 ŠK+DDM Vysoké Mýto 3. náhradník
Halousek Jaroslav 11.09.91 DDM ALFA Pardubice 4. náhradník
Stodola Jakub 07.05.91 TJ Štefanydes Polička 5. náhradník
Horák Libor 12.12.90 TJ Litomyšl 6. náhradník
Baláž Jindřich 18.09.91 ŠK Svitavy 7. náhradník
Snítil Jiří 19.11.91 TJ Lanškroun 8. náhradník
Kategorie do 14-ti let
Kosek Marek 22.04.93 ŠK+DDM Vysoké Mýto přímý postup
Sabolová Gabriela 21.02.92 ŠK+DDM Vysoké Mýto přímý postup
Felcman Tomáš 28.06.92 SK Žamberk
Mazura Ondřej 09.03.93 SK Žamberk
Hlaváč Lukáš 22.04.92 Loko Česká Třebová
Marek Michal 22.12.93 TJ Lanškroun
Malá Michaela 24.08.93 SK Žamberk
Výprachtický David 14.11.93 SK Žamberk  
Tomeš Marek 11.03.94 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1. náhradník
Franz Lukáš 22.06.93 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2. náhradník
Půlpán Jakub 02.06.98 TJ+DDM Chrudim 3. náhradník
Čermák Jakub 01.05.92 ŠK Kámen Chotěboř 4. náhradník
Lorenc Josef 21.01.93 SK Žamberk 5. náhradník
Kokeš Ondřej 31.05.93 TJ+DDM Chrudim 6. náhradník
Smejkal Dominik 05.06.93 ŠK Kámen Chotěboř 7. náhradník
Jílek Václav 01.06.93 ŠK+DDM Vysoké Mýto 8. náhradník
Kategorie do 12-ti let
Kapoun Vít 05.01.95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí přímý postup
Lehárová Alžběta 01.08.94 DDM ALFA Pardubice přímý postup
Půlpán Jakub 02.06.98 TJ+DDM Chrudim přímý postup
Rott Michal 11.07.95 TJ+DDM Hlinsko
Petrásek Kamil 20.06.95 TJ Štefanydes Polička
Tomeš Marek 11.03.94 ŠK+DDM Vysoké Mýto
Hanus Lukáš 10.04.95 TJ+DDM Hlinsko
Čáp Martin 12.01.94 ŠK Kámen Chotěboř  
Cvrkal Richard 21.04.94 Moravská Třebová 1. náhradník
Cacek Tomáš 12.04.94 TJ Lanškroun 2. náhradník
Sabolová Kristýna 06.03.95 ŠK+DDM Vysoké Mýto 3. náhradník
Kainek Jan 26.03.94 SK Žamberk 4. náhradník
Kučera František 09.02.95 TJ+DDM Chrudim 5. náhradník
Sháněl Matěj 15.02.95 ŠK+DDM Vysoké Mýto 6. náhradník
Bielčik Šimon 28.04.94 ŠK Kámen Chotěboř 7. náhradník
Hofrichter Matěj 28.11.94 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8. náhradník
Kategorie do 10-ti let
Hájek Pavel 29.01.96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí přímý postup
Paukert Jan 19.12.97 TJ Lanškroun přímý postup
Osička Přemysl 22.01.96 TJ+DDM Hlinsko přímý postup
Půlpán Jakub 02.06.98 TJ+DDM Chrudim přímý postup
Dunglová Natálie 03.03.96 SK Žamberk
Lorenc Adam 11.04.97 SK Žamberk
Sion David 13.04.96 TJ Štefanydes Polička  
Ratzinger Patrik 10.10.96 Loko Česká Třebová  
Pochobradský Libor 28.03.96 DDM ALFA Pardubice 1. náhradník
Vyskočil Daniel 10.07.96 TJ Štefanydes Polička 2. náhradník
Vu Antonín 09.01.98 TJ Lanškroun 3. náhradník
Marek Dominik 18.12.97 TJ Lanškroun 4. náhradník
Kolomý Štěpán 23.08.96 TJ Lanškroun 5. náhradník
Tomáško Martin 24.05.96 Loko Česká Třebová 6. náhradník
Švec Miroslav 23.07.96 TJ Štefanydes Polička 7. náhradník
Bielčiková Sára 13.10.98 ŠK Kámen Chotěboř 8. náhradník

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.