Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Stav Krajského přeboru mládeže H/D 14-16 po 3. turnajích 12.03.05

Po třetím turnaji Krajského přeboru mládeže kategorií H/D14 a H/D16 je známo aktuální celkové pořadí v každé z obou kategorií.


Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K 2.K 3.K 4.K Celkem
1. Kosek Marek Vysoké Mýto 30 40 40 110
2. Sabolová Gabriela Vysoké Mýto 40 35 * 75
3. Mazura Ondřej Žamberk 35 3 30 68
4. Felcman Tomáš Žamberk * 26 35 61
5. Marek Michal Lanškroun 0 30 6 36
6. Tomeš Marek Vysoké Mýto 26 8 * 34
7. Čermák Jakub ŠK Kámen * * 26 26
8. Výprachtický David Žamberk 6 0 19 25
9. Malá Michaela Žamberk 13 0 10 23
10. Lorenc Josef Žamberk 19 0 4 23
11. Kokeš Ondřej Chrudim 0 22 * 22
12. Pecháček Robin Horní Čermná 22 0 * 22
13. Smejkal Dominik ŠK Kámen * * 22 22
14. Jílek Václav Vysoké Mýto 10 4 8 22
15. Hanus Lukáš Hlinsko * 19 * 19
16. Hlaváč Lukáš Česká Třebová 16 * * 16
17. Petrásek Kamil Polička 0 * 16 16
18. Lehárová Alžběta Alfa Pardubice * 16 0 16
19. Kapoun Vít Ústí n.O. * 13 * 13
20. Horák Milan Heř. Městec * * 13 13
21. Růžička Filip Alfa Pardubice * 10 * 10
22. Franz Lukáš Ústí n.O. 8 2 0 10
23. Bednář Marcel Jablonné n.O. 2 6 * 8
24. Karaba Viktor Syn.Pardubice 4 * * 4
25. Dytrt Filip Žamberk 3 * * 3
26. Rott Michal Hlinsko * 0 3 3
27. Černý Jan Přelouč 0 0 2 2
28. Tolg Tomáš Česká Třebová 1 0 * 1
29. Chmelík Ondřej Lanškroun 0 0 1 1
30. Mencl Jan Přelouč * 1 0 1
31. Brodský Martin Ústí n.O. 0 * * 0
32. Doleček Jan Mistrovice 0 * * 0
33. Dvořáček Michal Mistrovice 0 * * 0
34. Jiráň Jan Inf.Pardubice 0 * * 0
35. Kabourek Roman Žamberk 0 * * 0
36. Kopecká Eliška Kunvald 0 * * 0
37. Krejčí Filip Mistrovice 0 * * 0
38. Nejedlý Lukáš Česká Třebová 0 * * 0
39. Nikl Vít Inf.Pardubice 0 * * 0
40. Pavelka Ondřej Lanškroun 0 * * 0
41. Slavík Jiří Hlinsko 0 * * 0
42. Sonntagová Kristýna Červená Voda 0 * * 0
43. Šuman Dominik Mistrovice 0 * * 0
44. Trejtnar Jiří Kunvald 0 * * 0
45. Zelený Martin Přelouč 0 * * 0
46. Bartoň Radek Alfa Pardubice * 0 * 0
47. Brejša Vít Lanškroun 0 0 * 0
48. Bureš Tomáš Hlinsko 0 0 * 0
49. Dunglová Natálie Žamberk * 0 * 0
50. Havel Dominik Horní Čermná 0 0 * 0
51. Hejkrlík Lukáš Žamberk * 0 * 0
52. Hofrichter Matěj Ústí n.O. * 0 * 0
53. Hruška Jiří Kunvald * 0 * 0
54. Kašpar Jan Ústí n.O. * 0 * 0
55. Kokula Filip Ústí n.O. 0 0 * 0
56. Kolbaba Ondřej Alfa Pardubice * 0 * 0
57. Komínek Lukáš Lanškroun 0 0 * 0
58. Krejsa Pavel Kunvald * 0 * 0
59. Krejza Šimon Vysoké Mýto * 0 * 0
60. Lorenc Adam Žamberk * 0 * 0
61. Marek Dominik Lanškroun * 0 * 0
62. Mareš Jan Ústí n.O. * 0 * 0
63. Schaffer Martin Alfa Pardubice * 0 * 0
64. Smejkalová Monika Mistrovice 0 0 * 0
65. Strauss Jakub Alfa Pardubice 0 0 * 0
66. Susserová Martina Ústí n.O. 0 0 * 0
67. 7 Jiří Česká Třebová * 0 * 0
68. Vyčítal Lukáš Kunvald 0 0 * 0
69. Petrásek Jan Polička 0 * 0 0
70. Vacek Josef Hlinsko * * 0 0
71. Hanč Michal Vysoké Mýto * * 0 0
72. Zavřelová Kateřina Ústí n.O. * * 0 0
73. Bleha Pavel Heř. Městec * * 0 0
74. Schaffer Ondřej Polička * * 0 0
75. Janáček Jan Hlinsko * * 0 0
76. Valek Kryštof Vysoké Mýto * * 0 0
77. Borovec Ondřej Vysoké Mýto 0 0 0 0
78. Čajka Vladimír Ústí n.O. * 0 0 0
Celkové pořadí KP kategorie do 16-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K 2.K 3.K 4.K Celkem
1. Pečinka Martin Ústí n.O. 35 26 26 87
2. Beneš Milan Vysoké Mýto 8 35 40 83
3. Petráž Martin Česká Třebová 40 40 * 80
4. Kůs Martin Chrudim 19 16 30 65
5. Krys Jan Chrudim 22 0 35 57
6. Vondra Lukáš Česká Třebová 30 22 * 52
7. Culek Karel Chrudim 16 10 22 48
8. Zámečník Jan Hlinsko * 30 16 46
9. Čermák Michael ŠK Kámen * 19 19 38
10. Horáček Michal Inf.Pardubice 26 * * 26
11. Stodola Jakub Polička 13 * * 13
12. Horák Libor Litomyšl * 13 * 13
13. Felcman Martin Žamberk * 0 13 13
14. Ryzner Jiří Inf.Pardubice 10 * * 10
15. Pecháček Tomáš Horní Čermná 6 4 * 10
16. Snítil Jiří Lanškroun * * 10 10
17. Nejedlý Lukáš Ústí n.O. 1 * 8 9
18. Pohan Lukáš Lanškroun 0 8 0 8
19. Bečička David Ústí n.O. 0 6 1 7
20. Halousek Jaroslav Alfa Pardubice 4 2 * 6
21. Švarc Ondřej Vysoké Mýto 0 0 6 6
22. Ondrej Tomáš Vysoké Mýto 3 1 2 6
23. Gibiš Petr Ústí n.O. 0 0 4 4
24. Božovský Milan ŠK Kámen * * 3 3
25. Baláž Jindřich Svitavy 0 3 0 3
26. Steinmetz Roman Česká Třebová 2 * * 2
27. Janda Petr Lanškroun 0 * * 0
28. Jiráň Josef Inf.Pardubice 0 * * 0
29. Kohout Jiří Alfa Pardubice 0 * * 0
30. Kopecký Václav Polička 0 * * 0
31. Kristl Václav Mistrovice 0 * * 0
32. Pekárek Marian Lanškroun 0 * * 0
33. Skalický Pavel Lanškroun 0 * * 0
34. Voksa Aleš Lanškroun 0 * * 0
35. Černohorský Daniel Jablonné n.O. * 0 * 0
36. Černý Jakub Přelouč 0 0 * 0
37. Dudlová Lenka Ústí n.O. * 0 * 0
38. Fáber Robert Jablonné n.O. 0 0 * 0
39. Horský Jakub Česká Třebová * 0 * 0
40. Hospodka Václav Chrudim 0 0 * 0
41. Janec Juraj Česká Třebová 0 0 * 0
42. Jindrák Michal Kunvald 0 0 * 0
43. Kmoch Tomáš Vysoké Mýto * 0 * 0
44. Laštůvka Karel Hlinsko 0 0 * 0
45. Mačát Petr Horní Čermná 0 0 * 0
46. Matějka Jan Kunvald 0 0 * 0
47. Nepeřil Josef Mor. Třebová * 0 * 0
48. Nikl Aleš Vysoké Mýto * 0 * 0
49. Pilař Miroslav Alfa Pardubice 0 0 * 0
50. Raček Jakub Česká Třebová 0 0 * 0
51. Simon Ondřej Vysoké Mýto * 0 * 0
52. Snítilová Jitka Ústí n.O. 0 0 * 0
53. Soukal Petr Chrudim 0 0 * 0
54. Stollin Martin ŠK Kámen * 0 * 0
55. Šilarová Lenka Žamberk 0 0 * 0
56. Kadlec Jaroslav Mor. Třebová * 0 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.