Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 12 - celkové výsledky 08.05.05

Krajského přeboru mládeže 2004/05 kategorie H/D 12 se ve čtyřech turnajích zúčastnilo celkem 59 hráčů, z nichž nejvíce bodů získali Vít Kapoun, Michal Rott a Kamil Petrásek.


Celkové pořadí KP kategorie do 12-ti let
P. Příjmení Jméno Oddíl 1.K 2.K 3.K 4.K Celkem
1. Kapoun Vít Ústí n.O. 30 40 40 16 110 PP
2. Rott Michal Hlinsko 0 26 35 26 87 P
3. Petrásek Kamil Polička 35 16 10 19 70 P
4. Tomeš Marek Vysoké Mýto x 35 30 x 65 P
5. Lehárová Alžběta Inf.Pardubice 40 2 0 22 64 PP
6. Hanus Lukáš Hlinsko x 8 16 35 59 P
7. Čáp Martin Kámen Chotěboř 26 x 0 30 56 P
8. Cvrkal Richard Moravská Třebová 19 1 26 0 46 1N
9. Půlpán Jakub Chrudim x x 4 40 44 PP
10. Urválek Michael Heřmanův Městec 22 0 13 8 43
11. Cacek Tomáš Lanškroun 13 22 0 4 39 2N
12. Sabolová Kristýna Vysoké Mýto x 13 22 2 37 3N
13. Kainek Jan Žamberk 10 19 6 0 35 4N
14. Kučera František Chrudim x 30 3 0 33 5N
15. Mikula Jan Heřmanův Městec 16 x 8 3 27
16. Sháněl Matěj Vysoké Mýto x x 19 x 19 6N
17. Bielčik Šimon Kámen Chotěboř 6 x 2 10 18 7N
18. Hofrichter Matěj Ústí n.O. 0 4 0 13 17 8N
19. Mareš Jan Ústí n.O. x 10 x 0 10
20. Kubišta Ladislav Ústí n.O. 2 6 1 x 9
21. Hevera Jakub Česká Třebová 8 0 0 x 8
22. Nečas Lukáš Lanškroun 0 0 0 6 6
23. Bleha Pavel Heřmanův Městec 4 x 0 0 4
24. Pilář Patrik Heřmanův Městec x 3 0 x 3
25. Hejkrlík Lukáš Žamberk 3 x 0 0 3
26. Golubeva Nikol Kámen Chotěboř 0 x 0 1 1
27. Jirsa Ondřej Kámen Chotěboř 1 x 0 0 1
28. Šlezingr Josef Kunvald x 0 x x 0
29. Hanauer Adam Kámen Chotěboř 0 x x x 0
30. Voldánová Barbora Inf.Pardubice x x x 0 0
31. Odehnal Dan Kámen Chotěboř x x 0 0 0
32. Oškera Daniel Mistrovice 0 x x x 0
33. Sadovský David Alfa Pardubice x 0 x 0 0
34. Scholze Erik Moravská Třebová x 0 0 0 0
35. Jonáš Filip Inf.Pardubice x x x 0 0
36. Vaculík Jakub Lanškroun 0 0 0 x 0
37. Hrubeš Jan Inf.Pardubice x x x 0 0
38. Lehocký Jan Inf.Pardubice x x x 0 0
39. Schlixbier Jan Kámen Chotěboř 0 x x x 0
40. Sláma Jan Kámen Chotěboř 0 x 0 0 0
41. Janáček Jan Hlinsko x 0 x 0 0
42. Bodlák Karel Kámen Chotěboř 0 x 0 x 0
43. Zavřelová Kateřina Hlinsko 0 0 0 x 0
44. Linhart Lukáš Horní Čermná x 0 x 0 0
45. Kopecký Patrik Alfa Pardubice x x x 0 0
46. Topolský Petr Alfa Pardubice x x x x 0
47. Čižinský Petr Česká Třebová x 0 0 x 0
48. Šmahel Prokop Inf.Pardubice x x x 0 0
49. Ječmínek Stanislav Lanškroun x x 0 x 0
50. Tužil Štěpán Alfa Pardubice x x x 0 0
51. Lesikar Tomáš Horní Čermná x x x 0 0
52. Pařízek Tomáš Česká Třebová x x 0 0 0
53. Němec Tomáš Alfa Pardubice x 0 0 0 0
54. Otava Tomáš Hlinsko x 0 x x 0
55. Lengyel Viktor Kámen Chotěboř 0 x x x 0
56. Kotora Vojtěch Heřmanův Městec x x x 0 0
57. Podaný Vojtěch Hlinsko 0 x 0 x 0
58. Wetter Zdeněk Česká Třebová 0 0 x 0 0
59. Kohoutková Zuzana Heřmanův Městec x x x 0 0
1994 24 1 29 29 37 41
1995 13 3
1996 a ml. 1 0
chlapci dívky

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.