Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 14 - celkové výsledky 08.05.05

V nejpočetněji obsazené kategorii H/D 14 Krajského přeboru mládeže 2004/05 se ve čtyřech turnajích zúčastnilo celkem 105 hráčů, z nichž nejvíce bodů získali Marek Kosek, Tomáš Felcman a Gabriela Sabolová.


Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
P. Příjmení Jméno Oddíl 1.K 2.K 3.K 4.K Celkem
1. Kosek Marek Vysoké Mýto 30 40 40 40 120 PP
2. Felcman Tomáš Žamberk * 26 35 35 96 P
3. Sabolová Gabriela Vysoké Mýto 40 35 * * 75 PP
4. Mazura Ondřej Žamberk 35 3 30 0 68 P
5. Hlaváč Lukáš Česká Třebová 16 * * 30 46 P
6. Marek Michal Lanškroun 0 30 6 10 46 P
7. Malá Michaela Žamberk 13 0 10 19 42 P
8. Výprachtický David Žamberk 6 0 19 16 41 P
9. Tomeš Marek Vysoké Mýto 26 8 * * 34 1N
10. Franz Lukáš Ústí n.O. 8 2 0 22 32 2N
11. Půlpán Jakub Chrudim * * * 26 26 4N
12. Čermák Jakub ŠK Kámen * * 26 0 26 3N
13. Lorenc Josef Žamberk 19 0 4 2 25 5N
14. Kokeš Ondřej Chrudim 0 22 * * 22 6N
15. Pecháček Robin Horní Čermná 22 0 * * 22
16. Jílek Václav Vysoké Mýto 10 4 8 * 22 8N
17. Smejkal Dominik ŠK Kámen * * 22 0 22 7N
18. Petrásek Kamil Polička 0 * 16 4 20
19. Hanus Lukáš Hlinsko * 19 * * 19
20. Lehárová Alžběta Alfa Pardubice * 16 0 1 17
21. Bednář Marcel Jablonné n.O. 2 6 * 6 14
22. Kapoun Vít Ústí n.O. * 13 * * 13
23. Horák Milan Heř. Městec * * 13 * 13
24. Hofrichter Matěj Ústí n.O. * 0 * 13 13
25. Růžička Filip Alfa Pardubice * 10 * 3 13
26. Komínek Lukáš Lanškroun 0 0 * 8 8
27. Karaba Viktor Syn.Pardubice 4 * * * 4
28. Dytrt Filip Žamberk 3 * * * 3
29. Rott Michal Hlinsko * 0 3 * 3
30. Černý Jan Přelouč 0 0 2 0 2
31. Tolg Tomáš Česká Třebová 1 0 * * 1
32. Mencl Jan Přelouč * 1 0 0 1
33. Chmelík Ondřej Lanškroun 0 0 1 0 1
34. Bartoň Radek Alfa Pardubice * 0 * * 0
35. Brejša Vít Lanškroun 0 0 * * 0
36. Brodský Martin Ústí n.O. 0 * * * 0
37. Bureš Tomáš Hlinsko 0 0 * * 0
38. Doleček Jan Mistrovice 0 * * * 0
39. Dunglová Natálie Žamberk * 0 * * 0
40. Dvořáček Michal Mistrovice 0 * * * 0
41. Havel Dominik Horní Čermná 0 0 * * 0
42. Hejkrlík Lukáš Žamberk * 0 * * 0
43. Hruška Jiří Kunvald * 0 * * 0
44. Jiráň Jan Inf.Pardubice 0 * * * 0
45. Kabourek Roman Žamberk 0 * * * 0
46. Kašpar Jan Ústí n.O. * 0 * * 0
47. Kopecká Eliška Kunvald 0 * * * 0
48. Krejčí Filip Mistrovice 0 * * * 0
49. Krejsa Pavel Kunvald * 0 * * 0
50. Krejza Šimon Vysoké Mýto * 0 * * 0
51. Lorenc Adam Žamberk * 0 * * 0
52. Nejedlý Lukáš Česká Třebová 0 * * * 0
53. Nikl Vít Inf.Pardubice 0 * * * 0
54. Pavelka Ondřej Lanškroun 0 * * * 0
55. Slavík Jiří Hlinsko 0 * * * 0
56. Smejkalová Monika Mistrovice 0 0 * * 0
57. Sonntagová Kristýna Červená Voda 0 * * * 0
58. Strauss Jakub Alfa Pardubice 0 0 * * 0
59. Šuman Dominik Mistrovice 0 * * * 0
60. Trejtnar Jiří Kunvald 0 * * * 0
61. Vencl Jiří Česká Třebová * 0 * * 0
62. Vyčítal Lukáš Kunvald 0 0 * * 0
63. Bleha Pavel Heř. Městec * * 0 * 0
64. Čajka Vladimír Ústí n.O. * 0 0 * 0
65. Hanč Michal Vysoké Mýto * * 0 * 0
66. Janáček Jan Hlinsko * * 0 * 0
67. Vacek Josef Hlinsko * * 0 * 0
68. Valek Kryštof Vysoké Mýto * * 0 * 0
69. Zavřelová Kateřina Ústí n.O. * * 0 * 0
70. Kokula Filip Ústí n.O. 0 0 * 0 0
71. Kolbaba Ondřej Alfa Pardubice * 0 * 0 0
72. Marek Dominik Lanškroun * 0 * 0 0
73. Mareš Jan Ústí n.O. * 0 * 0 0
74. Schaffer Martin Alfa Pardubice * 0 * 0 0
75. Susserová Martina Ústí n.O. 0 0 * 0 0
76. Urválek Michal Heř. Městec * * * 0 0
77. Kubišta Ladislav Ústí n.O. * * * 0 0
78. Horák Karel D Dašická Pard. * * * 0 0
79. Hájek Pavel Ústí n.O. * * * 0 0
80. Vančura Daniel 2222 Polabiny * * * 0 0
81. Vondráček Lukáš ZS3 Polabiny * * * 0 0
82. Born Pavel 2222 Polabiny * * * 0 0
83. Oulehla Vojtěch 2222 Polabiny * * * 0 0
84. Holásek Jan Ústí n.O. * * * 0 0
85. Rossler Vojtěch 2222 Polabiny * * * 0 0
86. Ecsiová Dominika Ústí n.O. * * * 0 0
87. Hloušek Jan ZS3 Polabiny * * * 0 0
88. Jeník Radek 2222 Polabiny * * * 0 0
89. Bednář Jan 2222 Polabiny * * * 0 0
90. Marcinko Patrik 2222 Polabiny * * * 0 0
91. Stavrovský Tomáš 2222 Polabiny * * * 0 0
92. Winkler Stanislav 2222 Polabiny * * * 0 0
93. Mastná Kristýna Ústí n.O. * * * 0 0
94. Jetmar Josef 2222 Polabiny * * * 0 0
95. Sýkora Vít 2222 Polabiny * * * 0 0
96. Skála Ondřej 2222 Polabiny * * * 0 0
97. Šebek Vojtěch 2222 Polabiny * * * 0 0
98. Holub Vít 2222 Polabiny * * * 0 0
99. Toman Petr 2222 Polabiny * * * 0 0
100. Holásek Vít Ústí n.O. * * * 0 0
101. Jeník Václav 2222 Polabiny * * * 0 0
102. Zelený Martin Přelouč 0 * * 0 0
103. Borovec Ondřej Vysoké Mýto 0 0 0 0 0
104. Petrásek Jan Polička 0 * 0 0 0
105. Schaffer Ondřej Polička * * 0 0 0
1992 10 3 46 48 28 57
1993 30 2
1994 a ml. 17 4
chlapci dívky

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.