Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 16 - celkové výsledky 08.05.05

Krajského přeboru mládeže 2004/05 kategorie H/D 16 se ve čtyřech turnajích zúčastnilo celkem 57 hráčů, z nichž nejvíce bodů získali Lukáš Vondra, Martin Pečínka a Milan Beneš.


Celkové pořadí KP kategorie do 16-ti let
P. Příjmení Jméno Oddíl 1.K 2.K 3.K 4.K Celkem
1. Vondra Lukáš Česká Třebová 30 22 * 40 92 PP
2. Pečinka Martin Ústí n.O. 35 26 26 22 87 PP
3. Beneš Milan Vysoké Mýto 8 35 40 * 83 PP
4. Petráž Martin Česká Třebová 40 40 * * 80 PP
5. Kůs Martin Chrudim 19 16 30 26 75 P
6. Culek Karel Chrudim 16 10 22 35 73 P
7. Čermák Michael ŠK Kámen * 19 19 30 68 P
8. Krys Jan Chrudim 22 0 35 6 63 P
9. Zámečník Jan Hlinsko * 30 16 * 46 1N
10. Horáček Michal Inf.Pardubice 26 * * 10 36
11. Felcman Martin Žamberk * 0 13 16 29 2N
12. Ondrej Tomáš Vysoké Mýto 3 1 2 19 24 3N
13. Halousek Jaroslav Alfa Pardubice 4 2 * 13 19 4N
14. Stodola Jakub Polička 13 * * * 13 5N
15. Horák Libor Litomyšl * 13 * * 13 6N
16. Ryzner Jiří Inf.Pardubice 10 * * 2 12
17. Baláž Jindřich Svitavy 0 3 0 8 11 7N
18. Snítil Jiří Lanškroun * * 10 * 10 8N
19. Pecháček Tomáš Horní Čermná 6 4 * * 10
20. Nejedlý Lukáš Ústí n.O. 1 * 8 * 9
21. Pohan Lukáš Lanškroun 0 8 0 1 9
22. Bečička David Ústí n.O. 0 6 1 * 7
23. Švarc Ondřej Vysoké Mýto 0 0 6 0 6
24. Gibiš Petr Ústí n.O. 0 0 4 * 4
25. Dudlová Lenka Ústí n.O. * 0 * 4 4
26. Klíma Tomáš ZS3 Polabiny * * * 3 3
27. Božovský Milan ŠK Kámen * * 3 0 3
28. Steinmetz Roman Česká Třebová 2 * * * 2
29. Janda Petr Lanškroun 0 * * * 0
30. Jiráň Josef Inf.Pardubice 0 * * * 0
31. Kohout Jiří Alfa Pardubice 0 * * * 0
32. Kopecký Václav Polička 0 * * * 0
33. Kristl Václav Mistrovice 0 * * * 0
34. Pekárek Marian Lanškroun 0 * * * 0
35. Skalický Pavel Lanškroun 0 * * * 0
36. Voksa Aleš Lanškroun 0 * * * 0
37. Černý Jakub Přelouč 0 0 * * 0
38. Fáber Robert Jablonné n.O. 0 0 * * 0
39. Horský Jakub Česká Třebová * 0 * * 0
40. Hospodka Václav Chrudim 0 0 * * 0
41. Janec Juraj Česká Třebová 0 0 * * 0
42. Jindrák Michal Kunvald 0 0 * * 0
43. Laštůvka Karel Hlinsko 0 0 * * 0
44. Mačát Petr Horní Čermná 0 0 * * 0
45. Matějka Jan Kunvald 0 0 * * 0
46. Nepeřil Josef Mor. Třebová * 0 * * 0
47. Nikl Aleš Vysoké Mýto * 0 * * 0
48. Pilař Miroslav Alfa Pardubice 0 0 * * 0
49. Raček Jakub Česká Třebová 0 0 * * 0
50. Simon Ondřej Vysoké Mýto * 0 * * 0
51. Snítilá Jitka Ústí n.O. 0 0 * * 0
52. Soukal Petr Chrudim 0 0 * * 0
53. Stollin Martin ŠK Kámen * 0 * * 0
54. Kadlec Jaroslav Mor. Třebová * 0 0 * 0
55. Černohorský Daniel Jablonné n.O. * 0 * 0 0
56. Kmoch Tomáš Vysoké Mýto * 0 * 0 0
57. Šilarová Lenka Žamberk 0 0 * 0 0
1990 13 2 41 41 18 20
1991 34 1
chlapci dívky

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.