Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 10-12 - 4.turnaj 13.04.05

Součástí turnaje O pohár starosty Heřmanova Městce byl také čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12. Na start se dostavilo celkem 67 mladých adeptů šachové hry, z nichž byli nejúspěšnější Přemysl Osička z Hlinska v kategorii H/D 10 a Jakub Půlpán z Chrudimě v kategorii H/D 12.


Krajský přebor 4. turnaj (H10, D10 )
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm.
1 20 Osicka Premysl 5 1000 DDM Hlinsko 20½
2 1 Dungova Natalie 3 1250 Policka 5 19½
3 19 Novotny Ales 5 1000 Inf.Pardubice 5 19½
4 23 Sion David 5 1000 DDM Policka 5 17½
5 21 Pochobradsky Libor 4 1000 Alfa Pardubice 22
6 9 Vu Antonín 4 1100 Lanškroun 18
7 5 Marek Dominik 4 1100 Lanškroun 17½
8 25 Vyskocil Daniel 5 1000 DDM Policka 4 22
9 24 Visek Jakub 5 1000 Inf.Pardubice 4 21
10 4 Lorenc Adam 4 1100 Policka 4 18½
11 7 Pilar Tomas 4 1100 J.H.Mestec 4 17½
12 3 Kolomý Štìpán 4 1100 Lanškroun 4 15½
13 22 Ptacek Tomas 5 1000 DDM Hlinsko 4 15
14 2 Hajek Pavel 4 1100 Usti n.Orlici 20
15 6 Pavlicek Marek 4 1100 J.H.Mestec 20
16 8 Ratzinger Patrik 4 1100 L.C.Trebova 3 19½
17 18 Myskova Hana 5 1000 L.C.Trebova 3 17½
18 10 Bielcikova Sara 5 1000 K.Chotebor 3 17
11 Hejhal Ludek 5 1000 Vys.Myto 3 17
20 12 Holasek Jan 5 1000 Usti n.Orlici 3 13½
14 Hrdy Marian 5 1000 Alfa Pardubice 3 13½
22 15 Kohoutek Vaclav 5 1000 J.H.Mestec 2 17
17 Palonci David 5 1000 J.H.Mestec 2 17
24 16 Kuchar Vojtech 5 1000 Usti n.Orlici 2 15
25 13 Holasek Vit 5 1000 Usti n.Orlici 1 18½
Krajsky prebor H12 + D12 4. Turnaj
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B
1 23 Pulpan Jakub 4 1100 DDM Chrudim 6 22½
2 3 Hanus Lukas 3 1250 DDM Hlinsko 6 21
3 2 Cap Martin 3 1250 K.Chotebor 5 23½
4 8 Rott Michal 3 1250 DDM Hlinsko 5 21
5 7 Petrasek Kamil 3 1250 DDM Policka 5 20½
6 6 Leharova Alzbeta 3 1250 Alfa Pardubice 5 20½
7 5 Kapoun Vít 3 1250 J.Ustí n. Orlicí 5 19½
8 4 Hofrichtr Matej 3 1250 Usti n.Orlici 22½
9 1 Bielcik Simon 3 1250 K.Chotebor 20½
10 26 Urvalek Michal 4 1100 J.H.Mestec 20½
11 20 Necas Lukas 4 1100 Lanskroun 19½
12 11 Cacek Tomas 4 1100 Lanskroun 19
13 19 Mikula Jan 4 1100 J.H.Mestec 4 22
14 9 Sabolova Krystina 3 1250 Vys.Myto 4 21
15 13 Golubeva Nikol 4 1100 K.Chotebor 4 20
16 10 Bleha Pavel 4 1100 J.H.Mestec 4 19½
17 16 Kainek Jan 4 1100 Žamberk 4 19½
18 34 Lehocky Jan 5 1000 Inf.Pardubice 4 16
19 27 Wetter Zdenek 4 1100 Lok.C.Trebova 4 15
20 17 Kucera Frantisek 4 1100 DDM Chrudim 20
21 12 Cvrkal Richard 4 1100 M.Tøebová 19½
22 18 Mares Jan 4 1100 Usti n.Orlici 18
23 14 Hejkrlik Lukas 4 1100 Žamberk 17
24 29 Janacek Jan 5 1000 DDM Hlinsko 17
25 15 Jirsa Ondrej 4 1100 K.Chotebor 3 19½
26 35 Lesikar Tomas 5 1000 Sok.Horni Èermna 3 17
27 40 Smahel Prokop 5 1000 Inf.Pardubice 3 16½
28 24 Scholze Erik 4 1100 M.Trebova 3 16
29 42 Voldanova Barbora 5 1000 Inf.Pardubice 3 14½
30 21 Odehnal Dan 4 1100 K.Chotebor 3 14½
31 28 Hrubes Jan 5 1000 Inf.Pardubice 3 14½
32 32 Kopecký Patrik 5 1000 Alfa Pardubice 16½
33 37 Nemec Tomas 5 1000 Alfa Pardubice 16
34 30 Jonas Filip 5 1000 Inf.Pardubice 14
35 38 Parizek Tomas 5 1000 Lok.C.Trebova 13½
36 39 Sadovsky David 5 1000 Alfa Pardubice 13
37 41 Tuzil Stepan 5 1000 Alfa Pardubice 2 15
38 25 Slama Jan 4 1100 K.Chotebor 2 14½
39 36 Linhart Lukas 5 1000 Sok.Horní Èermna 2 14
40 22 Pochobradský Libor 4 1100 Alfa Pardubice 16
41 31 Kohoutkova Zuzka 5 1000 J.H.Mestec 1 13
42 33 Kotora Vojtech 5 1000 J.H.Mestec 0 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.