Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 3. turnaj 12.03.05

V sobotu 28.2.2005 se v DDM Hlinsko uskutečnil 3. kvalifikační turnaj mládeže v kategoriích H/D 14 a 16. I přes početně nižší účast si tento turnaj kvalitou nic nezadal s předchozími a v celkovém pořadí nedošlo k žádnému většímu překvapení.


III.kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS Hlinsko H14+D14
Konečné pořadí
Por. Jméno Rtg Klub Nar. Body BHm. BH.  B
1 KOSEK, Marek 1400 ŠK Vysoké Mýto 22.04.1993 20 29
2 FELCMAN, Tomáš 1250 SK Žamberk 28.06.1992 6 21½ 31
3 MAZURA, Ondřej 1267 SK Žamberk 09.03.1993 5 20 28
4 ČERMÁK, Jakub 1250 ŠK Kámen Chotěboř 01.05.1992 20 29
5 SMEJKAL, Dominik 1250 ŠK Kámen Chotěboř 05.06.1993 20 26½
6 VÝPRACHTICKÝ, David 1250 SK Žamberk 14.11.1993 17 26½
7 PETRÁSEK, Kamil 1250 Polička 20.06.1995 16½ 22½
8 HORÁK, Milan 1100 Heřmanův Městec 17.09.1993 16 20
9 MALÁ, Michaela 1250 SK Žamberk 24.08.1993 4 23 32½
10 JÍLEK, Václav 1250 ŠK Vysoké Mýto 01.06.1993 4 20 28½
11 MAREK, Michal 1250 TJ Lanškroun 22.12.1993 4 18 24½
12 LORENC, Josef 1250 SK Žamberk 21.01.1993 4 15 20½
13 ROTT, Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 11.07.1995 20½ 29½
14 ČERNÝ, Jan 1000 Přelouč 14.09.1993 17½ 24
15 CHMELÍK, Ondřej 1250 TJ Lanškroun 08.12.1992 17 24½
16 LEHÁROVÁ, Alžběta 1250 Alfa Pardubice 01.08.1994 3 22 31
17 ČAJKA, Vladimír 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.03.1992 3 21 28½
18 VACEK, Josef 1100 ŠO DDM Hlinsko 25.02.1992 3 17½ 24
19 FRANZ, Lukáš 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.06.1993 3 16½ 23
20 MENCL, Jan 1000 Přelouč 00.00.1993 3 16 22½
21 HANČ, Michal 1100 ŠK Vysoké Mýto 07.08.1993 3 14½ 21½
22 ZAVŘELOVÁ, Kateřina 1000 ŠO DDM Hlinsko 17.10.1995 3 14 18½
23 BLEHA, Pavel 1100 Heřmanův Městec 04.09.1995 3 12 18½
24 PETRÁSEK, Jan 1100 Polička 14.01.1993 14 18½
25 BOROVEC, Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 02.09.1992 2 17½ 23½
26 SCHAFFER, Ondřej 1100 Polička 07.10.1993 2 17 21½
27 JANÁČEK, Jan 1000 ŠO DDM Hlinsko 18.09.1994 1 13½ 18
28 VALEK, Kryštof 1000 ŠK Vysoké Mýto 04.12.1993 0 15 20½
III. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS Hlinsko H16+D16
Konečné pořadí
Por. Jméno Rtg Klub Nar. Body BHm. BH.  B
1 BENEŠ, Milan 1493 ŠK Vysoké Mýto 23.08.1991 20½ 29
2 KRYS, Jan 1552 Chrudim 16.03.1991 19½ 28½
3 KŮS, Martin 1571 Chrudim 29.03.1991 22 31½
4 PEČINKA, Martin 1661 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.09.1990 20½ 29½
5 CULEK, Karel 1493 Chrudim 10.08.1990 19 27
6 ČERMÁK, Michael 1250 ŠK Kámen Chotěboř 18.03.1991 4 19½ 27
7 ZÁMEČNÍK, Jan 1461 ŠO DDM Hlinsko 24.01.1990 4 19 27
8 FELCMAN, Martin 1250 SK Žamberk 12.07.1990 17½ 24
9 SNÍTIL, Jiří 1268 TJ Lanškroun 19.11.1991 14½ 21½
10 NEJEDLÝ, Lukáš 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 06.02.1991 3 17½ 25½
11 ŠVARC, Ondřej 1000 ŠK Vysoké Mýto 11.10.1991 3 17 22½
12 GIBIŠ, Petr 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.05.1991 3 16½ 25½
13 BOŽOVSKÝ, Milan 1250 ŠK Kámen Chotěboř 20.03.1991 3 15½ 21
14 ONDREJ, Tomáš 1250 ŠK Vysoké Mýto 13.05.1991 3 14 21½
15 BEČIČKA, David 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.10.1990 15 21½
16 BALÁŽ, Jindřich 1100 ŠK Svitavy 18.09.1991 13½ 18½
17 POHAN, Lukáš 1250 TJ Lanškroun 30.12.1991 14½ 20
18 KADLEC, Jaroslav 1100 Moravská Třebová 02.11.1990 1 14½ 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.